МІКСІКЕ В УКРАІНІ
  Міксіке  - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. Змагання Прангліміне та робота по інтерактивним вправам для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно . Детальніше
Право вчителя [17-10]
Для того щоб отримати права вчителя на сайті ,  * необхідно написати листа ( вказати   ім'я користувача на сайті!)  * за адресою:  milla@miksike.ee  ;    * у найкоротший час після отримання листа ми надамо Вам права вчителя.  
Новини
Е-Сертифікати учасників [12-01]
Виписуємо сертифікат учасникам змагань, які взяли участь   у двох етапах   і виконали умови: *змагались під одним іменем;  * ім’я було написано кирилицею українською мовою; * набрали більше 200 балів для 1-3 класів; *набрали більше 500 балів для 4-6, 7-11 та сеньйорів. Всі дані, які вказані в дипломах взяті з Вашого листа реєстрації. Дані сертифікатів не виправляються!
Завершилися етапи змагань з усного рахунку Прангліміне, у яких взяли участь 30 678 учасників [28-12]
  Завершилися три етапи змагань Прангліміне. В цьому році в усному рахунку взяли участь 30 678 учасників. Дякуємо всім учням, вчителям та батькам за активну роботу на майданчиках! Ви все великі молодці! На сторінці Прангліміне опубліковані дати обласних фіналів, які пройдуть в січні-лютому. Списки фіналістів зараз у підготовці.
Вікторина до Міжнародного дня людей з інвалідністю [21-12]
 Серія вікторин, присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю, тривала з 1 по 17 грудня 2017 року.  До серії увійшли чотири вправи розроблені на освітній платформі Міксіке, і які все ще знаходяться у відкритому доступі.  Ми дякуємо всім учасникам серії вікторин за прагнення розширити свої знання щодо питань життя з інвалідністю, інклюзивності суспільства.  Детальніше    
Тестування з курсу «Основи правознавства» [11-12]
З 18 по 22 грудня 2017 року  пройде другий тестовий тематичний контроль знань з курсу «Основи правознавства» за I півріччя, який включає матеріал трьох розділів навчальної програми: «Основи теорії держави і права», «Правовідносини,  правопорушення, юридична відповідальність», «Взаємозв’язок людини і держави». Метою тестового тематичного контролю  є  підвищення мотивації учнів до вивчення правознавства, формування ключових компетентностей, підвищення об'єктивності   оцінювання навчальних результатів з основ правознавства учнів за I півріччя. 
Підведено підсумки Міжнародної вікторини «Факти про Естонію, Латвію, Україну та Грузію » [07-12]
  30 дистопада завершилась Міжнародна вікторина "Факти про Естонію, Латвію, Україну та Грузію".  Дякуємо всім учасникам та вчителям, які організували та заохотили учнів до участі у пізнавальній вікторині. Загалом відповіді на запитання вікторини дали 758 учасників з України. У розділі "Е-дипломи" можна завантажити електронний диплом, які підготовані для тих учасників, які набрали 19 та 20 балів, але це не єдине заохочення.  4 грудня шляхом лотереї серед кращих учасників вікторини було визначень трьох щасливців, які крім електронного диплома одержать невеличкі заохочувальні призи. Це учасники, що вказані у списку під № 9,12,19, а саме:
III етап змагань Прангліміне пройде з 23 листопада (7.00) по 26 грудня (22.00) [05-12]
  Щоб змагання були чесними і коректними, просимо всіх дотримуватися правил: учасник змагань може використовувати тільки одне ім'я користувача! Користувач сайту вказує своє справжнє прізвище та ім’я українською мовою. Учасник, який порушив правила реєстрації на сайті, позбавляється права отримання дипломів, сертифікатів учасника та не допускається до участі у національних та міжнародних етапах змагань. Дякуємо всім учасникам, які чесно дотримуються правил. Успіхів Вам! На тренувальному майданчику вибираємо «Статичний тріатлон 2».
Завершився ІІ етап змагань з усного рахунку Прангліміне, у якому взяли участь 18 557 учасників [29-11]
 Підсумкова таблиця Прангліміне: сума результатів двох етапів  опублікована на сторінці Прангліміне . Список учасників, у яких є шанс змагатися на  національному  фіналі. 
Таблиці порушників правил змагань 2 етапу, які дискваліфіковані за подвійну участь [24-11]
22 листопада завершився ІІ етап змігань Прангліміне. На жаль і у цьому етапі у нас були порушники. Публікуємо таблиці дискваліфікованих за порушення правил змагань (використовували два і більше логінів для виконання завдань етапу)  Таблиця 4.     Логіни учасників указаних у Таблиці 4 (І І  етап змагань), які не подавали апеляцію, або рішення за результатами розгляду апеляції було негативним, будуть видалені. 
Підсумкова таблиця за підсумком 1 етапу Прангліміне [10-11]
опублікована на сторінці Прангліміне . Список учасників, у яких є шанс змагатися на національному фіналі. * Порушники правил були видалені. * Учасник, який порушив правила реєстрації на сайті позбавляється права на одержання дипломів, сертифікатів учасника та не допускається до участі у національних та міжнародних етапах змагань.  
Тематичний контроль знань з Основ правознавства: результати опубліковані [07-11]
З 23 жовтня по 5 листопада 2017 року для учнів 9 класів проходив перший тестовий тематичний контроль знань з Основ правознавства. Тест виконали 461 учень до розділів: «Основи теорії держави та права» та «Правовідносини. Правопорушення. Юридична відповідальність». Запропоноване тестове оцінювання можна також використати для підготовки учнів до районних та обласних етапів Всеукраїнської олімпіади з Основ правознавства. Автор: Смагіна Таіса Миколаївна.  В кінці року (за результатами чотирьох тематичних контролів знань) переможці отримають Е – дипломи. Для перегляду таблиці результатів необхідно авторизуватись на сайті. Вибрати в фільтрі вид роботи:  Шкільна робота. Наступний тестовий контроль знань з Основ правознавства відбудеться  з 18 по 22 грудня 2017 року і буде включати матеріал навчальної програми з Основ правознавства програми за I півріччя.  
Завершився І етап змагань з усного рахунку Прангліміне, у якому взяли участь 22 907 учасників. [03-11]
Дякуємо всім за активну участь!  Щоб наші змагання були чесними і коректними, просимо всіх дотримуватися правил.  Підсумкова зведена таблиця учасників І етапу змагань буде опублікована після розгляду поданих апеляцій. Велика подяка Юрко Гарматій за допомогу в підведенні підсумків!
Публікуємо таблиці порушників правил змагань, які дискваліфіковані за подвійну участь [03-11]
(використовували два і більше логінів для виконання завдань етапу) Таблиця 1.    До 18-00 год. 8 листопада 2017 року  розглядаються апеляції з приводу дискваліфікації. Листи з апеляціями просимо надсилати на адресу milla@miksike.ee У листі вкажіть детально, яка таблиця, повні дані учня і пояснення. Логіни учасників указаних у Таблиці 1, які не подавали апеляцію, або рішення за результатами розгляду апеляції було негативним, будуть видалені.  Однак учасники матимуть змогу зареєструватись знову на сайті з дотриманням правил реєстрації та взяти участь у ІІ та ІІІ етапах змагань.  Підсумкова зведена таблиця учасників І етапу змагань буде опублікована після розгляду поданих апеляцій.  Таблиця апеляції (ці учасники чесно змагалися) 
Мобільний застосунок MiksikeApp
Завантажити   Шановні користувачі сайту! Заповзяті математики та учасники змагань Прангліміне. Саме для вас ми створили мобільний додаток MiksikeApp на Google Play , який допоможе тренуватись в усному рахунку, використовуючи мобільний телефон або планшет. Додаток дозволяє працювати в off- та on-line режимах, додаток  передбачає незначну плату   -  від 42,65 грн до 57, 35 грн . Для знайомства із застосунком діє 10-денна безкоштовна версія. Її можна завантажити просто зараз.

За умови авторизації застосунок синхронізує отримані результати з вашим обліковим записом на сайті Міксіке.

Ви можете завантажити додаток на свій мобільний телефон за бажанням вже зараз.

УВАГА! Додаток передбачає незначну плату - від 42,65 грн до 57, 35 грн в залежності від технічних характеристик вашого смартфона або планшета .

У випадку проблем прошу писати на електронну адресу  milla@miksike.ee


!!! Завантаження та використання додатку MiksikeApp жодним чином не впливає на умови участі у змаганнях Прангліміне, що відбуваються у рамках проекту "Міксіке в Україні" за підтримки  Arengukoostöö Programm.

ЗМАГАННЯ ТА ТРЕНУВАЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ  ПРАНГЛІМІНЕ   НА САЙТІ   БЕЗКОШТОВНІ!


РЕЄСТРАЦІЯ на сайті Алгоритм реєстрації для участі в проекті  і право вчителя

На допомогу вчителям! Інструкція : інформація про учнів школи, результати учнів школи в Прангліміне Координатори проекту обласні координатори Вебінари та відеосюжети Рекомендуємо шкільним координаторам використовувати її в роботі. Під час вебінару було розглянуто ключові питання, які важливо врахувати шкільним координаторам під час підготовки та проведення усіх трьох етапів змагань у школі. Е-дипломи 2016-2018 н.р.   Електронні дипломи  переможців, призерів та учасників конкурсів, вікторин та змагань, що проводяться впродовж 2016-2017 навчального року Oфіційні документи про проект 8 вересня 2017 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE (Естонія ).  Від Міністрества освіти і науки України Меморандум підписав заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, від компанії MIKSIKE - директор компанії Міхкель Пільв.  Лист МОН  України (від _05.10.2017_ № _2/2-2434 )  щодо реалізації проекту у  2017/2018  навчальному році