/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2018/nats_final_result.html

 

 

 

Національний фінал

відбувся 2 березня  у місті Вінниця на базі КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти". 
Оргарізатор: Пойда Сергій Андрійович
Головний суддя:  Носкова Маргарита Вячеславівна

 Переможці фіналу за схемою (6+6+5+5+3+3)  запрошені до участі  в міжнародному етапі змагань , який відбудеться  28  квітня  2018 року у Львові.

  

1-3 класи

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Андрій Стехнович Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3б клас 19299 3605 3656 3862 3578 4598
2. Роксоляна Іванців Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3б клас 18275 3224 3710 3491 3013 4837
3. Дарина Пукач Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3б клас 17257 3224 3299 3441 3395 3898
4. Юлія Бондар Черкаська м.Черкаси Черкаський колегіум «Берегиня» 3в клас 17097 3353 3122 3211 3839 3572
5. Денис Житарюк Тернопільська Збаразький р-н Гніздичненський НВК 3 клас 16299 3178 3179 3115 3361 3466
6. Анастасія Лисенко Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 2б клас 13325 2527 2371 2481 3270 2676
7. Семен Вовк Кіровоградська м.Світловодськ НВК Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст №4 м.Світловодськ 1б клас 11744 2455 2483 2667 2389 1750
8. Поліна Мельник Рівненська Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ 1 клас 11021 2267 2248 2266 2326 1914
9. Ростислав Юхимець Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 3 клас 11014 2007 2033 2103 3034 1837
10. Кіра Мартиненко Дніпропетровська Софіївський р-н Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст №1 3в клас 8925 1925 1719 1880 1910 1491
11. Олексій Шостацький Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 3a клас 5587 1033 1088 1134 1349 983
12. Ілля Самохвалов Дніпропетровська м.Кам’янське НВО-ліцей НІТ, м.Кам’янське 1б клас 5082 958 1109 961 1116 938


4-6 класи

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Микита Сапронов Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 5в клас 22161 3941 4086 4657 3582 5895
2. Матвій Юхта Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 4б клас 21346 3856 4205 4055 3697 5533
3. Павло Таксер Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 5 клас 20224 3614 3833 4638 3173 4966
4. Дмитро Дубич Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізький гуманітарно-технічний ліцей ІІ-ІІІ ст №129 5б клас 18998 3634 4342 3068 2994 4960
5. Михайло Засідатель Вінницька Крижопільський р-н СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль 5б клас 18529 3147 3730 4004 3122 4526
6. Володимир Зварич Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5б клас 16713 3148 3132 3415 3159 3859
7. Антон Васалатій Вінницька Козятинський р-н Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст ім. В.М.Підгорбунського 6 клас 16178 3077 3249 2927 2753 4172
8. Власій Грисюк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 4б клас 13152 3071 3064 1731 1763 3523
9. Андрій Дихнич м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 5г клас 11872 2437 2418 1971 2064 2982
10. Максим Черпіта Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» 5 клас 10659 2276 2355 2055 1736 2237
11. Артем Ігнатенко Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка 4б клас 10350 2326 2427 1730 1608 2259
12. ліза гагуха Рівненська Здолбунівський р-н Новосілківський НВК 5 клас 6820 1689 1722 1011 1041 1357


7-11 класи дівчата

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Натія Шанкулашвілі м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 7а клас 21058 3382 4537 3916 4487 4736
2. Анастасія Михайлевич Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 10а клас 20755 3488 4358 3399 4820 4690
3. Анаст Мамонтова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 20082 3293 4281 3566 4596 4346
4. Владислава Лехман Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 9б клас 17564 3309 3441 2830 3879 4105
5. Софія Гарбар Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК «СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» 9 клас 17414 2944 4057 2622 4165 3626
6. Дарія Задорожнюк Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 9б клас 15366 2897 3495 2550 3161 3263
7. Тетяна Полозова Чернігівська Новгород-Сіверський р-н Новгород-Сіверська гімназія №1 10а клас 15253 2896 3342 2090 3345 3580
8. Аліса Добрунова Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 10б клас 14268 2968 3017 2226 2950 3107
9. Вероніка Партика Черкаська Золотоніський р-н Пальмірська ЗОШ 7 клас 14045 2371 2663 2576 3124 3311
10. Марія Гнатюк Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 9а клас 12989 2393 2708 2008 2901 2979
11. Вероніка Подлєснова Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 8в клас 12619 2467 2838 2316 2519 2479
12. Ольга Савіна Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 11а клас 11381 1970 2320 1940 2562 2589
13. Анастасія Кордас Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №7 11а клас 11180 2068 2548 1477 2516 2571
14. Анастасія Петренко Сумська м.Шостка Шосткинська ЗОШ №8 7 клас 9947 1940 2355 1635 2102 1915


7-11 класи хлопці

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Станіслав Дудка м.Київ Дарницький р-н Київський Ліцей «Наукова зміна» 8а клас 22998 3836 5637 3525 5042 4958
2. Віталій Веремієнко Черкаська м.Золотоноша Золотоніська ЗОШ №1 10б клас 20917 3515 4466 3245 4842 4849
3. Максим Царинський Львiвська Сокальський р-н Сокальська гімназія ім. Олега Романіва 9а клас 20913 3784 4491 3714 4608 4316
4. Даниїл Журба Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №2 7б клас 20818 3411 4425 4316 3958 4708
5. Володимир Пацалюк Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 8 клас 18598 3258 4161 3351 4049 3779
6. Олександр Вергелюк Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 9г клас 17588 2854 3787 3017 4233 3697
7. Святослав Богатько Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №60 11а клас 17358 2312 2785 4987 4312 2962
8. Микита Поляков Харківська м.Харків Харківський фізико-математичний ліцей № 27 8 клас 17319 3117 3705 2680 4184 3633
9. Сергій Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 8 клас 17085 2736 3795 2566 3690 4298
10. Сергій Матеюк Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 11б клас 16196 2650 3847 2182 3678 3839
11. Ярослав Омельченко Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 7в клас 14259 2641 2836 2487 3001 3294
12. Єгор Хомік Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 8а клас 12772 2351 2611 2151 2395 3264
13. Михайло Соколов Запорізька м.Запоріжжя Запорізький колегіум №98 10а клас 11534 2024 1896 2007 2591 3016
14. Олексій Білик Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка 11 клас 10274 1838 1856 1754 1940 2886


Сеньйорити

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Анна Таран Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 Дорослий 17108 2848 3314 2626 4428 3892
2. Анастасія Орішечок Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро Дорослий 16847 3303 3762 2275 3600 3907
3. Ярослава Стець Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» Учитель 16758 2916 3296 2585 4216 3745
4. Оксана Надобко Хмельницька м.Хмельницький СЗОШ №12 м.Хмельницького Учитель 16417 2930 3469 2245 4041 3732
5. Олена Циммерман Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 Учитель 16045 2591 3028 2972 3944 3510
6. Леся Бойко Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 Учитель 15732 2433 3327 2241 3795 3936
7. Світлана Галик Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 Учитель 15477 2669 3335 2229 3532 3712
8. Олена Калінінська Запорізька Михайлівський р-н Михайлівська ЗОШ №3 Учитель 15388 2792 3248 2352 3676 3320
9. Світлана Житарюк Тернопільська Збаразький р-н Гніздичненський НВК Учитель 14446 2508 2804 2382 3386 3366
10. Таїсія Вараниця Черкаська Христинівський р-н Углуватський НВК Дорослий 13487 2353 2904 2078 3181 2971
11. Олена Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 Учитель 12878 2267 2755 1974 3045 2837
12. Таня Оксентюк Волинська м.Луцьк Луцька гімназія №4 Учитель 12720 2627 2809 1815 2476 2993
13. Світлана Омельченко Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро Дорослий 12366 2226 2687 1811 2960 2682
14. Олена Вакуленко Сумська м.Суми Сумська СЗОШ І-ІІІ ст №7 Дорослий 11541 2147 2218 2137 2446 2593


Сеньйори

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Станіслав Пестерніков Львiвська м.Львів НУ «Львівська політехніка» Дорослий 25240 (!) 3228 4358 6928 5228 5498
2. Віталій Корець Волинська м.Луцьк Луцька гімназія №4 Дорослий 22297 3565 4524 4619 4746 4843
3. Степан Бугера Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» Дорослий 21520 3455 4951 3306 5113 4695
4. Віталій Царинський Львiвська Сокальський р-н Хоробрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Учитель 20663 3304 4231 3716 5079 4333
5. Никита Цібілюк Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро Дорослий 17662 3423 3921 2684 3825 3809
6. Сергій Сабадин Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» Учитель 17061 2888 3730 2693 3980 3770
7. Дмитро Солдатов Дніпропетровська Нікопольський р-н Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. Учитель 16997 2882 3427 2628 4573 3487
8. Ігор Лахтіонов Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 16758 2744 3606 3014 3573 3821
9. Олександр Галик Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Учитель 16742 3094 3333 2340 4351 3624
10. Василь Бобрик Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 Учитель 13147 2326 2598 2174 2768 3281
11. Віктор Щебетун Сумська Роменський р-н Хмелівський НВК Дорослий 11410 1882 2074 2210 2819 2425