/home/sites/lvivlefo/public/documents/main/2017_komanda2.html

 

 

 

 

 

 

Правила проведення командної першості України
 з усного рахунку Прангліміне


Мета: популяризація ідей проекту та залучення широкого кола учасників до використання тренажера Прангліміне, підтримка змагального настрою у тренувальний період
Терміни проведення:    від часу закінчення обласних фіналів до завершення навчального року.
Учасники змагань Команди, що формуються на базі навчальних закладів, які  використовують тренажер «Прангліміне».  Один навчальний заклад може виставити кілька команд.

Склад команди: До складу команди входять учні однієї школи, де діє осередок Прангліміне. Кількість учасників від 10 до 15.  У складі команди повинні бути представники всіх вікових груп, а саме - не менше ніж 2 учні 1-3 класів, 2 учні 4-6  класів , 3 учні  7-11 класів та один дорослий. 
У випадках, якщо  в школі немає учнів певної вікової категорії, команда може складатися з учнів кількох шкіл. Таке об’єднання відбувається за спільною згодою за умови існування у кожній школі власного осередку Прангліміне.

Для надання можливості  участі у змаганнях учням шкіл, у яких немає осередка учасників змагань Прангліміне, шкільні команди можуть залучати до свого складу не більше 3 Учнів з інших навчальних закладів.

Капітаном команди є її дорослий учасник. Капітан несе відповідальність за дії учасників команди, дотримання правил змагань. Капітан повинен надати можливість організаторам відеозв’язку під час проходження змагань певним учасником за попереднім запитом організаторів.

Учасник може бути заявлений лише в одній команді.  У випадку  виявлення порушення цього правила - дискваліфікуються всі команди в яких заявлений порушник.

В процесі змагань можлива заміна в команді  не більше 3 учасників. 


Організація змагань


Терміни кожного етапу підготовки та проведення змагань встановлюються окремим документом щорічно.


1. Капітани команд  надсилають на адресу оргкомітету    S-Viktor2010@ukr.net  заявку на участь та список учасників. 
Під номером 1 вказується капітан команди. Номери 1-10 надаються основним гравцям, 11-15 запасним.2 . Оргкомітетом формується склад груп, в якій змагатиметься команда. В кожній групі – 5-6 команд. Команди з найвищим рейтингом розводяться по різних групах. 

3. Змагання проводяться у формі матчів між двома командами. На матч команда виставляє 10 гравців . Серед них  повинні бути не менше ніж 2 учні 1-3 класів, 2 учні 4-6  класів , 3 учні  7-11 класів та рівно один дорослий.  Вік решти учасників матчу – довільний.  Матч між командами складається з 10 поєдинків, де №1 команди А змагається з №1 команди В, №2 з №2 і т.д. Можлива ситуація, коли в другокласник змагатиметься з вчителем, 5- класник з 11 класником і т.д. Це не порушує спортивний принцип, адже кожен виконує відповідні його віку завдання, а сума балів, як показує практика,  у лідерів різних категорій практично однакова. Поєдинок – один з видів триатлону. Переможець матчу – команда, що отримала більше перемог в поєдинках. Можлива і нічия. За перемогу в матчі команда отримує 2 очки, за нічию 1  очко, поразка 0 очок.
Перед початком кожного матчу капітан може змінити розстановку гравців за номерами та зробити заміни. Останній термін надислання листа про заміни на адресу S-Viktor2010@ukr.net  – неділя, що передує матчу,  до 22.00. В понеділок організатори публікують склади кожної команди на конкретний матч.  Якщо листа про заміни  не отримано, склад команди визначається за заявкою на попередній матч. Всі матчі відбуваються на майданчиках, створених для кожного туру. Пароль для входу на майданчик надсилається капітанам команд в неділю-понеділок перед початком матчу. 
Кожен матч розпочинається у вівторок о 7.00 і завершується в суботу о 22.00.

Зразки заявок:

Заявка на участь в змаганнях та список учасників команди

Заявка на заміну учасників

Заявка на зміну номерів учасників на конкретний матч

Для проведення Першого (групового) етапу виділяється 4 змагальних тури

1 тур Статичний триатлон 1
2 тур Статичний триатлон 2
3 тур Улюблений триатлон
4 тур Статичний триатлон 1

4. Змагання в групах проводяться за круговою системою. Кожна команда проведе по 3 – 4 матчі. За перемогу в матчі нараховується 2 очки, нічию - 1 очко, поразку - 0 очок.  За кількістю набраних очок визначається переможець групи. При рівній кількості очок  переможець визначається за більшою кількістю перемог в поєдинках.
 Переможець групи виходить в наступний етап.

5. Другий етап проходить за олімпійською (плей-оф) системою,  аж до визначення переможця. Матчі плей-оф проводяться в 5-борстві.

Між командами, що програли у півфіналі проводиться матч за 3 місце.


6. Всі команди отримують дипломи учасника, а команди, що посіли 1-3 місце - дипломи переможця  та призи.

 

 

 

З усіх питань пов ’ язаних з їх проведенням просимо звертатись у групі Збірної України з усного рахунку
у мережі Фейсбук та за адресою S-Viktor2010@ukr.net