/home/sites/lvivlefo/public/documents/main/AboutUs/index.html

 

 

ПРО НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

 

МІКСІКЕ освітнє онлайнове середовище http://lviv.miksike.net

Слово «міксіке» в перекладі з екстонської – чомучка.

Середовище Міксіке створено у 1994 році в Естонії і успішно використовується у навчальних закладах країни вже понад 20 років.
Крім Естонії у середовищі Міксіке тривалий час працюють вчителі, учні та їх батьки в Латвії, Литві, Словенії.

Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

Міксіке  - освітнє онлайнове середовище, що надає можливість вчителям, учням і батькам створювати, використовувати, зберігати та поширювати авторські навчальні онлайнові матеріали (інтерактивні вправи, дидактичні матеріали, вікторини тощо), а також використовувати колекцію навчальних  матеріалів, яку створили інші педагоги-учасники проекту.

Середовище Міксіке можуть використовувати вчителі різних шкільних предметів на різноманітних етапах навчання та виховання.
Це ефективний інструмент для різнобічного саморозвитку та самовдосконалення особистості.

На сайті чітко розмежовані права вчителя та учня, що дозволяє педагогам створювати власне навчальне середовище класу, паралелі, школи. Використовувати інструменти сайту для навчання, виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних та змагань, а також у різноманітних позакласних заходах.

Середовище дозволяє вчителю створювати та зберігати власну колекцію дидактичних матеріалів, що в результаті утворює спільну колекцію учасників проекту, яка поповнюється та використовується за принципом «я для всіх і всі для кожного».

Прагліміне – онлайновий математичний тренажер, платформа для проведення тренувань і змагань з усного рахунку для всіх зареєстрованих користувачів незалежно від віку. http://lviv.miksike.net/#pranglimine .

Також сайт містить прості у використанні інструменти для створення інтерактивних вправ, які дозволяють у ігровій формі запам’ятовувати складні визначення, поняття, правопис слів, значення іноземного слова та його правопис тощо.

Середовище допомагає перетворювати нудний процес запам’ятовування на цікавий захоплюючий процес а ще допомагає учням і вчителям доводити оточуючим, що нецікавих і складних наук не буває.


ПРО ПРОЕКТ «МІКСІКЕ В УКРАІНІ»


У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії .

У 2011-2013 роках проект «Міксіке в Україні» реалізовувався у Криму.

У 2014 році, у зв'язку із соціально-політичними подіями в Україні, проект продовжив свою роботу на материковій Україні. Пілотним регіоном для реалізації проекту було обрано Львівську область.

Успішний досвід реалізації проекту у 2014-2015 навчальному році знайшов підтримку у Міністерстві освіти і науки України (лист МОН № 2/2-14-600-15 від 26.03.2015 р.) дозволив організаторам та донорам проекту ініціювати його продовження та поширення у інших регіонах України.

Всі заходи в рамках проекту "Міксіке в Україні" для навчальних закладів України безкоштовні.

Мета проекту: впровадження та розвиток онлайнового навчання у закладах освіти України, навчання вчителів використанню онлайнових інструментів у навчально-виховному процесі, створення дидактичних та методичних матеріалів за допомогою онлайнових ресурсів. Створення умов для вільного спілкування учнів Естонії та України, а також інших країн, які використовують платформу Міксіке, розвиток міжнародних зв’язків між педагогами та учнями.

Як долучитись до проекту: Для участі в проекті достатньо зареєструватися на сайті. Всі інструктивні матеріали та контакти координаторів знаходяться на головній сторінці сайту http://lviv.miksike.net


СПОДІВАЄМОСЯ НА СПІВПРАЦЮ !

З повагою,

 

координатор проекту в Україні:
Носкова Маргарита
/ e-mail: noskova@loippo.lviv.ua

керівник проектів Міксіке

Міла Пільв / е-mail: ljuda@miksike.ee