/home/sites/lvivlefo/public/documents/main/Pranglimine/2015_2016/ schools_rates.html

 

  Регіональні рейтинги кращих шкіл
онлайнового етапу змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2016

Вінницький регіон

Область Район/місто Школа/команда к-ть учасників бали за активність сума 5-ти кращих результатів бали за якість сума залікових балів місце
1 Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 55 14 43166 16 30 I
2 Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 98 16 31218 13 29 II
3 Вінницька Мурованокуриловецький р-н НВК СЗШ І-ІІІ ст №1 - гімназія 53 13 35088 14 27 III
4 Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 48 12 40252 15 27 III
5 Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 89 15 28085 9 24 IV
6 Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 43 11 31151 12 23 V
7 Вінницька м.Вінниця Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова м.Вінниця 13 10 28874 11 21 VI
8 Вінницька м.Жмеринка ЗОШ I-III ст №3, м. Жмеринки 13 9 28276 10 19 VII
9 Житомирська Бердичівський р-н Бердичівський МЛ № 15 6 5 27059 8 13 VIII
10 Вінницька Мурованокуриловецький р-н НВК ЗНЗ - ДНЗ с.Вербовець 10 7 16591 5 12 IX
11 Вінницька Іллінецький р-н Іллінецький НВК ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія №2 5 4 25688 7 11 X

 

Дніпропетровский регіон

Область Район/місто Школа/команда к-ть учасників бали за активність сума 5-ти кращих результатів бали за якість сума залікових балів місце
1 Дніпропетровська м.Дніпропетровськ Гімназія №3 м.Дніпропетровськ 259 22 40562 21 43 I
2 Дніпропетровська Нікопольський р-н Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. 70 20 43299 22 42 II
3 Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 101 21 38337 20 41 III
4 Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 58 19 28399 18 37 IV
5 Дніпропетровська м.Дніпропетровськ СЗШ №21 м.Дніпропетровськ 16 12 29469 19 31 V
6 Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №12 48 18 21146 12 30 VI
7 Дніпропетровська м.Вільногірськ Вільногірська ЗОШ І-ІІІ ст №5 34 15 22366 13 28 VII
8 Дніпропетровська Солонянський р-н Петриківська НСЗШ 20 14 23262 14 28 VII
9 Дніпропетровська м.Жовті Води СЗШ №10 14 11 23994 16 27 VIII
10 Дніпропетровська Солонянський р-н Дзержинівська СЗШ 13 10 24500 17 27 VIII
11 Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 45 17 18430 9 26 IX
12 Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 44 16 19663 10 26 IX
13 Дніпропетровська Солонянський р-н Солонянська СЗШ №1 34 15 19868 11 26 IX
14 Дніпропетровська м.Дніпропетровськ СЗШ №143 м.Дніпропетровськ 10 9 23290 15 24 X

 

Запорізький регіон

Область Район/місто Школа/команда к-ть учасників бали за активність сума 5-ти кращих результатів бали за якість сума залікових балів місце
70. Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 544 80 41727 79 159 I
16. Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 58 73 46553 80 153 II
134. Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 199 77 31802 68 145 III
59. Запорізька Михайлівський р-н Михайлівська ЗОШ №3 93 75 32472 70 145 III
323. Запорізька м.Токмак Токмацька ЗОШ №5 425 79 27941 58 137 IV
292. Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №50 73 74 29412 63 137 IV
61. Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 35 62 33603 73 135 V
190. Запорізька м.Токмак Токмацька СЗОШ №2 41 64 31832 69 133 VI
103. Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» 25 56 38070 77 133 VI
628. Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 189 76 26552 55 131 VII
122. Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам'янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст №3 50 69 29335 62 131 VII
104. Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 23 54 36407 76 130 VIII
170. Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 38 63 31556 66 129 IX
624. Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 58 73 26251 53 126 X

 

Кіровоградський регіон

Область Район/місто Школа/команда к-ть учасників бали за активність сума 5-ти кращих результатів бали за якість сума залікових балів місце
1 Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №18 34 15 37374 17 32 І
2 Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст 55 17 29558 14 31 ІІ
3 Кіровоградська м.Олександрія НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» 19 12 36330 16 28 ІІІ
5 Кіровоградська м.Кіровоград НВО "Багатопрофільний ліцей-ФМШ-ЗОШ № 18-ЦДЮТ "Надія" 246 18 25612 9 27 IV
4 Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 32 14 28971 13 27 IV
6 Черкаська м.Черкаси Черкаська міська гімназія №9 ім. О.М.Луценка 8 6 37879 18 24 V
7 Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 8 6 30892 15 21 VI
8 Кіровоградська м.Кіровоград НВО «Школа - ліцей №19» м.Кіровоград 12 9 28502 11 20 VII
10 Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» 37 16 18884 3 19 VIII
9 Кіровоградська м.Знам'янка Знам'янська СЗШІ І-ІІІ ст. 29 13 20153 6 19 VIII
11 Кіровоградська м.Кіровоград Кiровоградський НВО №6 29 13 20036 5 18 IX
13 Кіровоградська м.Світловодськ Світловодська ЗОШ №7 9 7 25887 10 17 X
12 Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №32 І-ІІІ ст 7 5 28565 12 17 X

 

Київський регіон

Область Район/місто Школа/команда к-ть учасників бали за активність сума 5-ти кращих результатів бали за якість сума залікових балів місце
1 м.Київ Солом'янський р-н Київська Гімназія «Ерудит» 30 9 37510 11 20 I
4 м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 47 11 31321 8 19 II
3 Чернігівська Новгород-Сіверський р-н Новгород-Сіверська гімназія №1 42 10 33214 9 19 II
2 м.Київ Солом'янський р-н Ліцей «Престиж» м.Києва 19 8 35598 10 18 III
5 м.Київ Святошинський р-н Київська СЗШ №215 30 9 30358 7 16 IV
7 Київська м.Васильків Васильківська ЗОШ №7 16 7 22155 5 12 V
6 Київська м.Ірпінь Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст №2 9 4 26696 6 10 VI
9 Київська Макарівський р-н Макарівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст - ліцей 13 6 21351 3 9 VII
8 Чернігівська м.Чернігів Чернігівська ЗОШ №20 8 3 21745 4 7 VIII
11 м.Київ Дніпровський р-н Київська СЗШ №81 10 5 18603 1 6 IX
10 Київська Васильківський р-н Васильківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 6 2 19133 2 4 X

 

Львівський регіон

Область Район/місто Школа/команда к-ть учасників бали за активність сума 5-ти кращих результатів бали за якість сума залікових балів місце
1 Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 155 24 64440 24 48 I
2 Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 105 22 55450 22 44 II
3 Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 88 19 58009 23 42 III
4 Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 98 21 43738 20 41 IV
5 Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 92 20 37063 17 37 V
6 Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 24 12 45974 21 33 VI
7 Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 112 23 26154 9 32 VII
8 Львiвська м.Львів Львівська СЗШ № 30 60 18 32494 12 30 VIII
9 Львiвська Дрогобицький р-н Уличненська СЗШ І-ІІІ ст 28 15 33514 14 29 IX
10 Львiвська м.Львів НВК Львівський «Школа - ліцей «Оріяна» 13 10 37665 18 28 X

 

Сумський регіон

Область Район/місто Школа/команда к-ть учасників бали за активність сума 5-ти кращих результатів бали за якість сума залікових балів місце
1 Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 29 11 44399 13 24 I
2 Сумська м.Шостка Шосткинський НВК 141 13 29614 10 23 II
3 Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 117 12 38110 11 23 II
4 Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 13 7 38967 12 19 III
5 Сумська м.Шостка Шосткинська ЗОШ №7 16 8 23135 7 15 IV
6 Сумська м.Суми Сумська СЗОШ І-ІІІ ст №7 11 6 27799 9 15 IV
7 Сумська м.Ромни Роменська ЗОШ №10 24 10 18873 3 13 V
8 Сумська м.Суми ССШ № 29 м.Суми 8 5 23228 8 13 V
9 Сумська м.Шостка Шосткинський НВК ЗОШ №6-ДНЗ 11 6 22239 6 12 VI
10 Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І ст №13 21 9 10784 1 10 VII
11 Сумська м.Шостка Шосткинська гімназія 7 4 21064 5 9 VIII
12 Харківська м.Харків Харківська гімназія №55 6 3 19695 4 7 IX
13 Сумська м.Шостка Шосткинська ЗШ І-ІІІ ст №12 7 4 13144 2 6 X