/home/sites/lvivlefo/public/documents/main/Pranglimine/2019_2020/nimekiri_zapor.html

 

Список учасників обласного етапу змагань Прангліміне 2019-2020 в Запорізькій області 18.01.2019

 

 

 

Ім’я

Район/місто

Школа/команда

Клас

Сума балів он-лайн змагань

Номінація в обл.фіналі

Місце проведення

1

Микита Сапронов

м.Запоріжжя

Запорізька гімназія №28

7в клас

24959

Хлопці

ЗОІППО

2

Ігор Лахтіонов

Мелітопольський р-н

Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст

Учитель

22397

Сеньйори

Мелітопольський НВК №16

3

Олена Циммерман

м.Запоріжжя

Запорізький багатопрофільний ліцей №62

Учитель

21549

Сеньйорити

ЗОІППО

4

Леся Бойко

м.Запоріжжя

Запорізька гімназія №31

Учитель

21523

Сеньйорити

ЗОІППО

5

Людмила Макарова

Новомиколаївський р-н

Софіївський НВК

Дорослий

20272

Сеньйорити

ЗОІППО

6

Олена Калінінська

Михайлівський р-н

Михайлівська ЗОШ №3

Учитель

20096

Сеньйорити

ЗОІППО

7

Анастасія Лисенко

м.Запоріжжя

Запорізький багатопрофільний ліцей №62

4б клас

19652

Дослідники

ЗОІППО

8

Сергій Ковальов

Михайлівський р-н

Бурчацька ЗОШ

Учитель

16874

Сеньйори

ЗОІППО

9

Юлія Мамонтова

Мелітопольський р-н

Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст

Дорослий

16815

Сеньйорити

Мелітопольський НВК №16

10

Олександр Жук

м.Запоріжжя

Запорізька СЗОШ-інтернат «Джерело»

Учитель

16016

Сеньйори

ЗОІППО

11

Анна Лисенко

м.Запоріжжя

Запорізький багатопрофільний ліцей №62

6б клас

15462

Дослідники

ЗОІППО

12

Софія Турченко

м.Запоріжжя

Запорізька СШ-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР

8в клас

15395

Дівчата

ЗОІППО

13

Максим Нємцев

Мелітопольський р-н

Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст

10 клас

14785

Хлопці

Мелітопольський НВК №16

14

Григорій Семикопенко

Мелітопольський р-н

Високівська ЗШ І-ІІІ ст

Дорослий

13595

Сеньйори

Мелітопольський НВК №16

15

Сільвія Саруханян

Михайлівський р-н

Михайлівський НВК

11 клас

12794

Дівчата

ЗОІППО

16

Максим Халімоненко

Кам'янсько-Дніпровський р-н

Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4

Учитель

12388

Сеньйори

ЗОІППО

17

Ілона Новицька

Новомиколаївський р-н

Софіївський НВК

8 клас

12062

Дівчата

ЗОІППО

18

Тамара Халімоненко

Кам'янсько-Дніпровський р-н

Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4

Учитель

11964

Сеньйорити

ЗОІППО

19

Костянтин Курись

м.Запоріжжя

Запорізький колегіум №98

9а клас

11564

Хлопці

ЗОІППО

20

Саша Носик

м.Запоріжжя

Запорізький ліцей №34

5в клас

11506

Дослідники

ЗОІППО

21

Микола Зубко

Кам'янсько-Дніпровський р-н

Водянська ЗОШ №2

Учитель

11449

Сеньйори

ЗОІППО

22

Марк Крюков

м.Запоріжжя

Запорізький колегіум №98

10б клас

11136

Хлопці

ЗОІППО

23

Андрій Фомін

Кам'янсько-Дніпровський р-н

Кам'янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст №3

6а клас

10590

Дослідники

ЗОІППО

24

Денис Медведєв

м.Запоріжжя

Запорізький багатопрофільний ліцей №62

8а клас

9760

Хлопці

ЗОІППО

25

Кирило Макаренко

м.Запоріжжя

Запорізька СШ-інтернат ІІ-ІІІ ст. «Козацький ліцей»

5б клас

9498

Дослідники

ЗОІППО

26

Кирило Жовнер

м.Запоріжжя

Запорізька гімназія №28

4б клас

9063

Дослідники

ЗОІППО

27

Юліанна Носик

м.Запоріжжя

Запорізький ліцей №34

3б клас

8996

Чомучки

ЗОІППО

28

Микита Панченко

м.Токмак

Токмацька СЗОШ №2

9а клас

8947

Хлопці

ЗОІППО

29

Соня Тимошева

м.Запоріжжя

Запорізька гімназія №28

9б клас

8682

Дівчата

ЗОІППО

30

Аліна Сидоренко

Михайлівський р-н

Бурчацька ЗОШ

10 клас

8382

Дівчата

ЗОІППО

31

Вадим Маслов

м.Запоріжжя

Запорізький багатопрофільний ліцей №62

2а клас

8343

Чомучки

ЗОІППО

32

Денис Білан

м.Мелітополь

Мелітопольський НВК №16

2а клас

8272

Чомучки

Мелітопольський НВК №16

33

Анастасія Пономаренко

Новомиколаївський р-н

Софіївський НВК

8 клас

8218

Дівчата

ЗОІППО

34

Ростислав Шабров

м.Мелітополь

Мелітопольський НВК №16

2а клас

7508

Чомучки

Мелітопольський НВК №16

35

Єгор Принцев

м.Запоріжжя

Запорізька гімназія №27

2а клас

7334

Чомучки

ЗОІППО

36

Аріна Чучко

Гуляйпільський р-н

Гуляйпільська ЗOШ №2

2 клас

6610

Чомучки

ЗОІППО

37

Борис Тімашев

м.Запоріжжя

Запорізька гімназія №28

1б клас

5786

Чомучки

ЗОІППО