МІКСІКЕ В УКРАІНІ
Лист в Міксіке з питанням [05-10]
Якщо Ви пишіть нам листа з проблемою або питанням, то перш назвіться, будь ласка. Напишіть Ваші дані: логін на сервері, ім'я, прізвище, область, місто, школа. І потім подробно своє питання або проблему. Назва лист теж має відображати питання. Інакше на лист ми не відповідаємо.
  Міксіке  - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. Змагання Прангліміне та робота по інтерактивним вправам для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно . Детальніше
Новини
ІIІ тур «Кросвордоманії» Василя Бобрика! [04-05]
  Вітаю, кросвордисти! Пропоную наступну порцію головоломок : дитячий сканворд, круговий кросворд, шифрокросворд та англійський кросворд. Нагадую, кожен учасник, який пришле хоча б одну правильну відповідь, автоматично потрапляє до списку учасників розіграшу головного призу - коробки цукерок "Вітання з Прикарпаття". Конкурс починається у п'ятницю 3 травня і закінчується 20 травня 2019 року.  
Національний фінал ПРАНГЛІМІНЕ-2019 [01-03]
РЕЗУЛЬТАТИ . 1 березня об 11-00 год. відбудеться Національний фінал змагань з усного математичного рахунку ПРАНГЛІМІНЕ-2019. Пряма трансляція на YouTube -каналі доступна для всіх вболівальників.
Cписок учасників Національного фіналу Прангліміне-2019. [02-02]
       Минули цьогорічні обласні фінальні змагання Прангліміне-2019. Маємо результати 9 областей та зведеної віртуальної області. На підставі одержаних результатів складено список учасників, запрошених на Національний фінал, який відбудеться на початку березня. Загалом запрошуємо 92 учасники з 15 областей та м.Києва. Список .  Цього року, вперше, Національний фінал буде віртуальним. Звичайно, шкода, що ми не зможемо зустрітися особисто, поспілкуватись і позмагатись за сусідніми комп'ютерами. Але у цьому є й позитивні моменти. Зокрема, Ми не обмежені логістичними проблемами поселення, доїзду, харчування; не залежимо від кількості комп'ютерів. Саме тому, цього року ми запрошуємо по 5 кращих учасників у кожній віковій категорії із загального рейтингу учасників обласних фінальних змагань, які не перемогли у своїй категорії. Однак, тепер перед нами постали нові проблеми дотримання правил, а саме: 
Результати обласних фіналів [01-02]
      4 січня   відбулися фінали у  Львівської  та  Чернівецької   областях. 10  січня відбувся обласний фінал Кіровоградській області. 12  січня:  результати    Черкаська  ,  Хмельницька области.   Запорізька область результати фінала 26.01.  Дніпропетровська область фінал 30.01.    Сумська   область фінал 01.02.  Фінал  Віртуальної області  відбувся  1 лютого  (дивитися onlaine Сесія ).  Рівненська область фінал 02.02.
ІІ тур «Кросвордоманії» Василя Бобрика! [23-01]
  Кросвордів багато не буває, тому в другому турі їх стало ще більше.  Блог.  Пропоную Вам розгадати  дитячий кросворд «Ягоди та фрукти» «Пазл-кросворд» англійський кросворд «У світі спорту»  та  чайнворд . І, звісно, серед тих, хто пришле правильні відповіді, буде розіграно солодкий приз - коробку цукерок «Ах, Одесса».  Конкурс починається у понеділок 23 січня і закінчується 28 лютого 2019 року. 
Обласні фінали Прангліміне: результати та списки фіналістів [28-12]
У конкурсі з усного рахунку Прангліміне за 1,2 і 3 етапи взяли участь 19 040 учасников!  Списки фіналістів в підготовці. 
Мобільний застосунок MiksikeApp
Завантажити   Шановні користувачі сайту! Заповзяті математики та учасники змагань Прангліміне. Саме для вас ми створили мобільний додаток MiksikeApp на Google Play , який допоможе тренуватись в усному рахунку, використовуючи мобільний телефон або планшет. Додаток дозволяє працювати в off- та on-line режимах, додаток  передбачає незначну плату   -  від 42,65 грн до 57, 35 грн . Для знайомства із застосунком діє 10-денна безкоштовна версія. Її можна завантажити просто зараз.

За умови авторизації застосунок синхронізує отримані результати з вашим обліковим записом на сайті Міксіке.

Ви можете завантажити додаток на свій мобільний телефон за бажанням вже зараз.

УВАГА! Додаток передбачає незначну плату - від 42,65 грн до 57, 35 грн в залежності від технічних характеристик вашого смартфона або планшета .

У випадку проблем прошу писати на електронну адресу  milla@miksike.ee


!!! Завантаження та використання додатку MiksikeApp жодним чином не впливає на умови участі у змаганнях Прангліміне, що відбуваються у рамках проекту "Міксіке в Україні" за підтримки  Arengukoostöö Programm.

ЗМАГАННЯ ТА ТРЕНУВАЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ  ПРАНГЛІМІНЕ   НА САЙТІ   БЕЗКОШТОВНІ!


РЕЄСТРАЦІЯ на сайті Алгоритм реєстрації для участі в проекті  і право вчителя

На допомогу вчителям! Інструкція : інформація про учнів школи, результати учнів школи в Прангліміне Координатори проекту обласні координатори  инфо   Вебінари та відеосюжети Рекомендуємо шкільним координаторам використовувати її в роботі. Під час вебінару було розглянуто ключові питання, які важливо врахувати шкільним координаторам під час підготовки та проведення усіх трьох етапів змагань у школі. Е-дипломи 2016-2019 н.р.   Електронні дипломи  переможців, призерів та учасників конкурсів, вікторин та змагань, що проводяться впродовж 2016-2017 навчального року Oфіційні документи про проект 8 вересня 2017 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE (Естонія ).  Від Міністрества освіти і науки України Меморандум підписав заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, від компанії MIKSIKE - директор компанії Міхкель Пільв.  Лист МОН  України (від _05.10.2017_ № _2/2-2434 )  щодо реалізації проекту у  2017/2018  навчальному році