/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2015/07_11_2015_1_statistika.html

1 part
Місце Ім’я користувача Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3.
1. nanata наталка свищик Харківська ЗОШ І-ІІІ ст № 2 6 клас 2530 836 646 1048
2. NazarijZh Назарій Жолондковськ� Працюю Дорослий 161 0 0 161
3. Karalotoo Victoria Matvienko Охтирська гімназія 11 клас 1269 673 221 375
4. opara99 Марія Опара Охтирська гімназія 11 клас 1187 482 288 417
5. karina_sych Каріна Сич Охтирська гімназія 11 клас 2628 1211 452 965
6. lilya_k Лилия Куротчын Охтирська гімназія 11 клас 2194 986 429 779
7. Kari Карина Демченко Охтирська гімназія 11 клас 2952 1245 719 988
8. tanyushka1846 Таня Бугай Охтирська гімназія 11 клас 1275 1043 232 0
9. gcc70 Світлана Пилипенко Краматорська СЗШ № 3 Дорослий 763 763 0 0
10. vera2611 Віра Турлакова Краматорська СЗШ № 3 2а клас 1769 810 534 425
11. sofiyka07 Софія Тимофеєва Краматорська СЗШ № 3 2в клас 554 195 200 159
12. yan3001 Ян Чернолоз Краматорська СЗШ № 3 2в клас 827 333 332 162
13. mariya0103 Марія Доронич Краматорська СЗШ № 3 2в клас 875 427 227 221
14. iliya2007 Илья Рябов Краматорська СЗШ № 3 2 клас 918 395 257 266
15. nikitka07 Микита Віцевський Краматорська СЗШ № 3 2в клас 1636 601 506 529
16. OlenaCh Олена Чернявська Краматорська СЗШ № 3 2 клас 784 361 306 117
17. gorbatov Альоша Горбатов Конотопська гімназія 6г клас 3726 1117 1037 1572
18. Nastik14 Настя Сушкова Конотопська гімназія 9а клас 2622 1350 516 756
19. Roma2007 Роман Андрієвський Ірпінська CЗОШ І-ІIІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2 3a клас 999 999 0 0
20. Roma_2007 Рома Андрієвський Ірпінська CЗОШ І-ІIІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2 3a клас 2473 615 415 1443
21. asya_wolf Les Zar Дорослий 1016 1016 0 0
22. Matika11 Денис Коношевський 6в клас 2114 847 474 793
23. Valery99 Валерія Заїка 11а клас 1550 846 235 469
24. sofiapetruk21 Софія Петрик 9а клас 1525 832 342 351
25. vova2001 Kozak Vova 9а клас 1089 471 240 378
26. Yulia365 Юля Бурак 10б клас 2916 1191 566 1159
27. ocheretyana Ольга Очеретяна Дорослий 718 718 0 0
28. Mastershef Влад Камай Івано-Франківська Богородчанський р-н Монастирчанський НВК 8б клас 1089 500 228 361
29. zp088427 Юлія Ващакина Івано-Франківська Богородчанський р-н Монастирчанський НВК Дорослий 1099 633 366 100
30. Boss Артем Лещенко Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 532 261 55 216
31. anonim555 Gdsg Sfsdfsdf Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 1292 717 575 0
32. jobb111 Тёма Сталин Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 2280 999 294 987
33. Rodion_98 Родіон Рябоконь Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 1906 812 210 884
34. Rozl_98 Микола Розлач Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 1052 478 253 321
35. s05bkatja Катя Сафіуліна Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 348 348 0 0
36. BogdanMinyailo Богдан Миняйло Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 1429 747 266 416
37. qqqwww Df gdsf g Df gsdf gdf Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст 1г клас 545 545 0 0
38. borodaj5i Іван Бородай Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 232 65 0 167
39. BaNaNa988 Іра Горчеєва Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 780 389 56 335
40. sdassada Roman Ivanov Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 1936 655 316 965
41. tara Ter Erferg Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 0 0 0 0
42. ustimenko13 Давид Устименко Івано-Франківська Богородчанський р-н Іваниківська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 1056 289 0 767
43. genaforman Остап Захарченко Івано-Франківська Галицький р-н Вікторівська ЗОШ 9б клас 1319 1047 272 0
44. Maxim69 Максим Дутчак Івано-Франківська м.Івано-Франківськ Івано-Франківська ЗОШ ІІ-ІІІ ст №2 6б клас 3526 1122 1507 897
45. Antoninka Антоніна Дутчак Івано-Франківська м.Івано-Франківськ Івано-Франківська ЗОШ ІІ-ІІІ ст №2 9б клас 1493 783 278 432
46. Maryana_Buzdigan Мар'яна Буждиган Івано-Франківська м.Івано-Франківськ Івано-Франківська ЗОШ ІІ-ІІІ ст №2 8б клас 2064 860 594 610
47. Hanna Анна Колісниченко Вінницька Бершадський р-н Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Дорослий 2999 808 524 1667
48. Pavlover Павло Верьовкін Вінницька Вінницький р-н Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 6а клас 616 616 0 0
49. InnaIntelektUA Inna Livandovska Вінницька Вінницький р-н НВЗ: ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка Дорослий 2456 1144 364 948
50. madam Ольга Благун Вінницька Вінницький р-н НВЗ: ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка Дорослий 2654 1015 623 1016
51. zik_98 Максим Цимбал Вінницька Вінницький р-н Лаврівська СЗШ І-ІІ ст 6 клас 759 450 169 140
52. qwdfgbvhdfgcvh Ivan Pupkin Вінницька Жмеринський р-н Дубівський НВК 1 клас 907 907 0 0
53. Mishkaschofkr07 Михайло Засідатель Вінницька Крижопільський р-н СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець 3 клас 1064 465 395 204
54. skril Діма Барановський Вінницька Крижопільський р-н СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець 7 клас 461 461 0 0
55. veronicaschofkr Вероніка Бойко Вінницька Крижопільський р-н СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець 3 клас 953 953 0 0
56. Irynka2002schofkr Ірина Яременко Вінницька Крижопільський р-н СЗШ І-ІІІ ст. с.Крикливець 8 клас 451 437 0 14
57. Olenka1999 Олена Лушнікова Вінницька Могилів-Подільський р-н Кукавська СЗШ І-ІІІ ст ім.В.А.Тропініна 11 клас 1083 1083 0 0
58. Kvito4ka Лілія Буркот Вінницька Могилів-Подільський р-н Козлівська СЗШ І-ІІІ ст 11 клас 1661 707 358 596
59. SNi Сніжана Макушинська Вінницька Могилів-Подільський р-н Козлівська СЗШ І-ІІІ ст 11 клас 1188 376 208 604
60. OGluska Оксана Глуська Вінницька Могилів-Подільський р-н Вендичанська ЗОШ, гімназія Дорослий 2783 1004 739 1040
61. alla2005 Алла Шеремета Вінницька Погребищенський р-н Гопчицька ЗОШ 5а клас 1793 633 729 431
62. Sorokina Вікторія Сорокіна Вінницька Хмільницький р-н НВК ЗОШ І-ІІІст - ДНЗ с.Березна 6 клас 1396 681 698 17
63. Cerxim Сергій Мулярчук Вінницька Хмільницький р-н ЗОШ І-ІІІ ст с.Сальниця 6 клас 388 388 0 0
64. yanakas Яна Касперська Вінницька Хмільницький р-н ЗОШ І-ІІІ ст с.Качанівка 9 клас 967 339 26 602
65. OlgaValerivna Ольга Горіна Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 1301 629 318 354
66. larusaM Лариса Мартинюк Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця Дорослий 1952 603 464 885
67. Oleksiy228 Олексій Опанасюк Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 1528 734 360 434
68. ArtouzNastya Анастасія Артоуз Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 2121 962 294 865
69. miksike3020 Ірочка Мельник Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 2057 743 459 855
70. annazarubina11 Аня Зарубіна Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 1601 735 230 636
71. DahaDaha Дарина Порхун Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 1987 596 254 1137
72. Losha2001 Олексій Оберемок Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 1925 624 473 828
73. infinitum Владислав Заславський Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 1740 786 410 544
74. Marianna_1 Мар'яна Стадник Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця Дорослий 0 0 0 0
75. Olga_1 Ольга Мельник Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 712 419 293 0
76. Maksim_1 Максим Прокопчук Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1055 332 259 464
77. Oleksandr_1 Олександр Постемський Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1427 437 341 649
78. Daria_1 Даря Байдацька Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1061 434 461 166
79. Oleg_1 Олег Сідак Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1035 386 323 326
80. Elizabet_1 Єлизавета Ричковська Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1921 484 573 864
81. Vitalina_1 Віталіна Кондюкова Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1265 454 451 360
82. Diana_1 Діана Мількевич Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1284 519 364 401
83. Oleksandra_2 Олександра Бурко Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1265 435 426 404
84. Elena_1 Олена Давидович Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1143 455 440 248
85. Vladislava_1 Костюченко Владислава Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1648 589 537 522
86. Oleksandra_1 Олександра Кислова Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 4б клас 1525 611 444 470
87. Losha228 Олексій Оберемок Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 1850 507 299 1044
88. Losha14 Олексій Оберемок Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 9в клас 2404 757 306 1341
89. totomomo Віктор Грималовськи� Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №2 м.Вінниця 3б клас 486 486 0 0
90. Alina_1 Аліна Федорець Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №2 м.Вінниця 4б клас 1981 571 532 878
91. Pashkevich_Olena Пашкевич Олена Вінницька м.Вінниця ЗШ І-ІІІ ст №8 м.Вінниця Дорослий 223 223 0 0
92. Anuta2015 Anna Pravedna Вінницька м.Вінниця ЗШ І-ІІІ ст №3 м.Вінниця 2в клас 635 635 0 0
93. kategav Катерина Гаврих Вінницька м.Вінниця ЗШ І-ІІІ ст №12 м.Вінниця 10а клас 438 438 0 0
94. Nastyas Настя Денисова Вінницька м.Вінниця ЗШ І-ІІІ ст №12 м.Вінниця 10а клас 2601 1386 602 613
95. sahaost1 Юлія Острожинська Вінницька м.Вінниця ЗШ І-ІІІ ст №12 м.Вінниця 7а клас 734 0 0 734
96. Michalevich Мария Михалевич Вінницька м.Вінниця ЗШ І-ІІІ ст №12 м.Вінниця 2в клас 376 0 0 376
97. Vins11113 Діана Лукіян Вінницька м.Вінниця Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова м.Вінниця 9д клас 204 0 204 0
98. Sonechko Валерія Бабенко Вінницька м.Вінниця Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова м.Вінниця 5а клас 1509 486 499 524
99. Vins10023 Даря Соломко Вінницька м.Вінниця Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова м.Вінниця 8г клас 1791 940 471 380
100. Vins10211 Анатолій Ковальський Вінницька м.Вінниця Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова м.Вінниця 7а клас 801 801 0 0
101. Irinaliholat Ірина Лихолат Дніпропетровська Верхньодніпровський р-н КЗ «Верхньодніпровська CЗШ №5 І-ІІІ ст» Дорослий 0 0 0 0
102. Diana004 Діана Горбач Дніпропетровська Солонянський р-н Солонянська СЗШ №2 10 клас 1463 551 347 565
103. Vjyz Ніна Моня Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст 6 клас 582 582 0 0
104. vil Сергій Байбаков Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст 6 клас 404 404 0 0
105. nanolo1999 максим кузьминський Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст 11 клас 587 587 0 0
106. vadisha22 Вадим Коломоєць Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст 11 клас 1915 676 0 1239
107. Nick Коля Фединчик Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст 6 клас 904 430 261 213
108. Lychefer Артур Бондарук Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст 8 клас 543 543 0 0
109. Dima12332 Дмитро Мацвейко Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст 10 клас 1594 762 273 559
110. AnnaFedinchik Анна Федінчик Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст 10 клас 776 307 137 332
111. mazahaca антон гармаш Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст Дорослий 373 373 0 0
112. Artem22 Артем Шевченко Дніпропетровська Солонянський р-н НВК Олександропільська СЗШ ДНЗ I-IIIст 7 клас 1603 573 125 905
113. Anastasiya732 Анастасія Зацаренко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинський НВО-ліцей НІТ 8а клас 3290 1185 962 1143
114. solnet10 Єлизавета Криворотова Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 1124 389 328 407
115. solnet15 Олександр Середін Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 1173 449 372 352
116. solnet1 Юрій Кравець Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3a клас 2038 745 363 930
117. solnet3 Ілля Терещенко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3a клас 1430 573 478 379
118. solnet16 Анастасія Степанова Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 1136 386 372 378
119. solnet18 Михайло Бєлоусов Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 790 312 294 184
120. solnet17 Даніїл Сорокін Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 1095 550 294 251
121. solnet19 Вікторія Гуторова Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 720 383 337 0
122. solnet20 Ганна Ільчук Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 1253 373 572 308
123. solnet14 Марія Попко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 1440 545 432 463
124. solnet13 Дмитро Петренко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 1100 521 383 196
125. solnet12 Ярослав Омельченко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3б клас 1492 610 425 457
126. solnet44 Дар'я Павлюк Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 1334 314 362 658
127. solnet37 Артьом Єсаян Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 932 417 168 347
128. solnet7 Катерина Ковальчук Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3a клас 1104 452 304 348
129. solnet8 Еліна Демура Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3a клас 1381 363 499 519
130. solnet6 Олександр Самохвалов Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3a клас 685 282 174 229
131. solnet9 Ярослав Підуст Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3a клас 552 340 212 0
132. solnet46 Івар Хмара Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 1415 417 262 736
133. solnet32 Катерина Баглай Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 1358 455 490 413
134. solnet42 Станіслав Олефір Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 701 334 253 114
135. solnet41 Кирило Москальчук Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 1314 588 284 442
136. solnet34 Валерія Гержова Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 980 440 311 229
137. solnet38 Ілля Зуєв Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 1581 627 519 435
138. solnet35 Софія Головньова Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 1170 434 308 428
139. solnet39 Валерія Козявина Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 1132 341 381 410
140. solnet40 Матвій Кучер Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 1263 562 321 380
141. solnet43 Нікіта Павлишен Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 1695 638 522 535
142. solnet47 Олексій Кликов Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 783 320 263 200
143. solnet45 Федір Полухін Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3в клас 2224 550 341 1333
144. solnet27 Роман Малоок Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 1163 276 473 414
145. solnet24 Анна Ковальська Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 1017 375 378 264
146. solnet23 Ілля Бутько Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 950 462 272 216
147. solnet26 Евеліна Куян Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 1095 420 295 380
148. solnet28 Максим Марченко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 1185 440 389 356
149. solnet22 Злата Бондаренко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 969 307 335 327
150. solnet29 Кароліна Новікова Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 676 152 196 328
151. solnet30 Софія Чумак Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 1264 425 271 568
152. solnet31 Вікторія Шестопьорова Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 1231 322 319 590
153. solnet21 Поліна Альошина Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №44 3г клас 1431 505 570 356
154. troyn29 Олександр Троян Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2а клас 701 363 115 223
155. usahova13 Катерина Усачова Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2а клас 1011 378 504 129
156. hasova20 Анастасія Часова Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2а клас 549 298 245 6
157. ivanuk20 Марія Іванюк Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2а клас 1011 454 299 258
158. lycenko02 Вероніка Луценко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2а клас 656 359 144 153
159. mixeva31 Альона Міхєєва Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2а клас 568 241 105 222
160. xahatrin08 Аміна Хачатрян Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2а клас 765 384 254 127
161. celapko06 Варвара Челапко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2а клас 641 256 132 253
162. drewlyk10 Матвій Дришлюк Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 540 266 274 0
163. pelix27 Антон Пелих Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 744 339 405 0
164. mazyr9 Іван Мазур Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 836 274 363 199
165. braga11 Влад Брага Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 865 362 139 364
166. vinnik24 Ярослав Вінник Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 648 386 167 95
167. tupa24 Сергій Тюпа Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 1159 396 339 424
168. prozorov15 Гліб Прозоров Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 128 29 42 57
169. dgepka12 Михайло Джепка Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 798 326 225 247
170. byrxovec30 Микола Бурховець Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 956 425 232 299
171. postolnik12 Максим Постольник Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 417 209 180 28
172. rusol17 Єгор Русол Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 618 216 254 148
173. panasenko22 Софія Панасенко Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 544 162 167 215
174. bockaruv09 Олександр Бочкарьов Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 426 105 194 127
175. prozorov28 Артем Прозоров Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 186 50 136 0
176. tokaev20 Максим Токаєв Дніпропетровська м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинськa СЗШ №30 2б клас 365 215 150 0
177. GaRBiE Паша Настенко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді 11 клас 992 992 0 0
178. soolenka Олена Соколенко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 Дорослий 2304 1030 604 670
179. Veronika127 Вероніка Борейко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 407 229 178 0
180. Nikita127 Нікіта Гаврилюк Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 561 323 212 26
181. Darina127 Дарина Кіркун Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 431 207 118 106
182. Alina127 Аліна Главацька Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 868 301 270 297
183. Angela127 Анжеліна Гузенко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 460 87 161 212
184. Ulya127 Юлія Івасів Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 840 233 326 281
185. Nastya127 Анастасія Вовк Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 398 266 97 35
186. Olex127 Олександра Заболотна Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 412 157 173 82
187. Daruna127 Дарина Зайченко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 301 185 116 0
188. Mark127 Марк Хмуренко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 943 369 309 265
189. Yarik127 Ярослав Ярош Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 786 340 265 181
190. Dariya127 Дарія Іванова Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 495 268 124 103
191. Timyr Тімур Мілютін Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 908 256 288 364
192. Mukola127 Микола Устинов Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 529 275 194 60
193. Katya127 Катерина Соколовська Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 2б клас 617 200 153 264
194. roma_228 Рома Борисенко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4б клас 1364 535 413 416
195. jarik127 Ярослав Чупрій Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4б клас 763 346 417 0
196. cat127 Марія Кириченко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4б клас 798 420 233 145
197. nasta127 Настя Соловьева Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4б клас 1323 476 578 269
198. mavezo Рома Целік Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4б клас 1118 451 433 234
199. Hello Валерія Онежко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4б клас 888 406 296 186
200. Hell вікторія Бондар Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4б клас 774 418 254 102
201. igas Ігор Хаджіев Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4б клас 1080 475 418 187
202. ITERR Давид Волк Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4б клас 457 457 0 0
203. repka2006 Тетяна Репа Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4 клас 1387 335 448 604
204. kirillfadeev кирило фадєєв Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4а клас 778 335 181 262
205. vfnhjcbr Дар`я Непомяща Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4а клас 1869 602 254 1013
206. katte Катя Саділова Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4а клас 555 221 134 200
207. Darina4A Дарина Масюк Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4а клас 1108 494 222 392
208. sada Назар Адаменко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4а клас 603 211 192 200
209. vlad127 Влад Лисак Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4а клас 615 178 211 226
210. karina4A Karina Pyrik Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4а клас 482 268 172 42
211. vlad4A Владислав Горбонос Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька гімназія №127 4а клас 568 369 199 0
212. Dashunay Дар'я Багаєва Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 2а клас 3510 1107 1321 1082
213. Denis_Ikonnikov Денис Іконніков Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 2а клас 2488 863 491 1134
214. Alisa_Kuceva Аліса Куцева Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 2а клас 2736 1012 804 920
215. nastya1704 Анастасія Тімченко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 2б клас 750 394 356 0
216. AnnaProtsenko2007 Анна Проценко Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 3б клас 2917 1113 1060 744
217. cleaner_dima Дмитро Дубич Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 3б клас 2658 843 655 1160
218. Natalja Юлія Романішина Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 3б клас 318 318 0 0
219. leila144 лейла мамедова Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 3б клас 253 253 0 0
220. Solmaz123 Солмаз Мамедова Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька СШ І-ІІІ ст №9 4а клас 282 282 0 0
221. olenas Олена Шаповал Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька ЗOШ І-ІІІ ст №36 Учитель 564 564 0 0
222. Bodik Богдан Орловський Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст №122 2а клас 2386 696 379 1311
223. Popik2015 Сергій Попов Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №7 7 клас 2125 565 411 1149
224. CrazyMister Олег Подгібалов Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №7 8 клас 524 339 185 0
225. hheell2 Антон Давиденко Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 7 клас 416 374 42 0
226. onishchenko454 сергей онищенко Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 7 клас 155 155 0 0
227. peremitchikkristya Кристина переметчик Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 7 клас 397 397 0 0
228. simidzururi Вероніка Супрун Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 7 клас 1354 765 589 0
229. skragay ярик скарга Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 7 клас 1611 851 312 448
230. mashananaeva2002 Марія Нанаєва Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 7 клас 904 562 342 0
231. dashapilikina Даша Пілікіна Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 7 клас 887 887 0 0
232. eugenia228 Евгения Мишкова Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 10 клас 2439 1365 788 286
233. VladislavaChomiak Владислава Хомяк Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 10 клас 230 230 0 0
234. Pandaren0003 Кирилл Василюк Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 10 клас 1517 910 607 0
235. panovan64 Настя Панова Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 Дорослий 743 743 0 0
236. gdanskiy Артем Гданський Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 2а клас 977 763 197 17
237. narod23 Євген Басанський Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 10 клас 3585 1011 377 2197
238. dzmf Герман Носарев Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 11а клас 2084 804 392 888
239. credo231 Олег Клочкова Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 11 клас 2199 870 498 831
240. Polyakova2003 Анна Полякова Дніпропетровська м.Марганець Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст №2 6а клас 1306 0 1183 123
241. ohotaigor Ігор Охота Дніпропетровська м.Орджонікідзе НВК № 1 м.Орджонікідзе Дорослий 974 778 196 0
242. ohotaliza Елизавета Охота Дніпропетровська м.Орджонікідзе НВК № 1 м.Орджонікідзе 2 клас 239 239 0 0
243. Gleb Глеб Косяков Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №7 2а клас 1382 508 494 380
244. karina0610 Карина Бондар Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6 клас 2066 839 575 652
245. nasta123456789 Анастасія Денисова Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6а клас 1216 644 364 208
246. Karisha123 Карина Сидоркіна Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6а клас 1278 858 327 93
247. M21ashy21na Марія Кожеурова Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6а клас 2334 641 628 1065
248. ketrin2004 Katrin Nazarova Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6б клас 1203 391 314 498
249. Olua4545 Оля Гальцова Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6в клас 893 363 196 334
250. Valeria123 Валерія Волошина Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6в клас 1225 560 423 242
251. Ilyan3676 Ilyan Zaporozec Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6в клас 1190 414 471 305
252. sahco3377 Саша Гогоц Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6в клас 1051 287 412 352
253. Karimas Карім Саттаров Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 Дорослий 2905 1028 457 1420
254. Sanin16 Олексій Санін Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 Дорослий 1681 460 277 944
255. sasha_1115 Олександра Сергеева Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 1125 400 408 317
256. SWAG123 Віта Дідик Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 672 345 293 34
257. rdbnrf марина будан Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 912 435 78 399
258. dasha_ch Дар'я Степуренко Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 915 413 355 147
259. qwertyuiopasdf евгения гребеник Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 711 355 291 65
260. dasha_11 дар'я карпенко Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 1231 545 477 209
261. KOZASHOK Максим Векленко Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 883 525 268 90
262. Grisha Григоiй Абрашин Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 527 291 164 72
263. oleksa_123 Олекса Горянська Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 1043 362 355 326
264. Roman0007 Роман Капустян Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 461 461 0 0
265. pvpshnik21 нікіта нікітенко Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 510 510 0 0
266. zap David константинов Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 662 373 231 58
267. Ktyf Олена лукянчук Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 334 161 6 167
268. Mavpa1 Таїсія Шлома Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 5б клас 1235 450 617 168
269. vlad24 Владислав Дараган Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 6в клас 1115 514 250 351
270. vintil велентин васильев Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 9б клас 843 346 156 341
271. Stepan8 Степан Киба Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 9б клас 1102 467 128 507
272. Aleksey16 Олексій Санін Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 9б клас 1444 702 0 742
273. Gera Настя Цукан Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 9в клас 232 232 0 0
274. Raxivnuk2 Мілана Гарбовська Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 4а клас 1283 445 532 306
275. Raxivnuk3 Софія Конопадська Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 4а клас 639 251 182 206
276. Raxivnuk12 Назар Макзенко Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 4а клас 1077 382 424 271
277. Raxivnuk10 Вікторія Мухіна Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 4а клас 581 374 207 0
278. Raxivnuk11 Руслан Муштейн Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 4а клас 503 326 177 0
279. Raxivnuk5 Іван Нерсесов Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 4а клас 826 486 315 25
280. Raxivnuk6 Єлизавета Поташкіна Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 4а клас 1076 329 379 368
281. Raxivnuk8 Анна Харламова Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 4а клас 477 477 0 0
282. Raxivnuk15 Максим Булава Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 4а клас 1687 566 327 794
283. KarKarich Карім Саттаров Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 9в клас 3462 1099 672 1691
284. Dimonchik Дмитро Мусієнко Донецька м.Дружківка Дружківська ЗОШ I-III ст. № 12 5в клас 3795 1132 1284 1379
285. Yankovna Ірина Мусієнко Донецька м.Дружківка Дружківська ЗОШ I-III ст. № 12 Дорослий 4344 1408 886 2050
286. Starichenko Ганна Стариченко Донецька м.Дружківка Дружківська ЗОШ I-III ст. № 12 7а клас 977 361 291 325
287. Gorgotskaya Анастасия Горгоцкая Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 2в клас 1003 407 322 274
288. Irina1701 Irina Fetisova Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 Дорослий 3031 1294 1096 641
289. dasha122 Дар'я Захарова Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 2а клас 1963 713 608 642
290. Andriy_2006 андрей мамоненко Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 4г клас 1203 429 350 424
291. Pijon2006 Антон Приходченко Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 4г клас 602 254 271 77
292. Genia_D123 Женя Лавренюк Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 4г клас 3194 1163 1162 869
293. Roksana08 РОКСИ Гарус Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 2в клас 472 366 89 17
294. Sonya2005 Соня Демідова Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 4г клас 624 327 209 88
295. Danya2006 Даніл Єлізаров Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 4г клас 1440 553 366 521
296. VikaStupak200555 Виктория Ступак Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 4г клас 2350 764 623 963
297. TolyaLyashenko2006 Анатолій Ляшенко Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 4г клас 1558 516 359 683
298. Evgen_2006 Евгений Жидков Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 4г клас 1431 413 291 727
299. danil123 Даниил Шевченко Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 6б клас 1186 553 418 215
300. YT_VLAD_TY Влад Осадчий Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 6б клас 1533 459 468 606
301. zaxar228 захар бовин Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 6б клас 2330 673 779 878
302. alex228 алексей моргун Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 6б клас 1124 524 261 339
303. sasha1106 Олександра Ахізарова Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 10а клас 2053 1127 456 470
304. Capitan_Ukraine19 Mаксим Мороз Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 10а клас 1147 1147 0 0
305. danywolfboy66 Данил Ганноченко Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 10а клас 1175 1175 0 0
306. Kristina2236 Кристина Кот Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 10б клас 0 0 0 0
307. markilova Дарина Маркілова Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 1287 650 337 300
308. soltukdi Діана Солтик Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 1271 322 595 354
309. Olenuk Діана оленюк Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 815 270 341 204
310. lozinska ілона Лозінська Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 1140 363 241 536
311. kyznetsova наташа кузнєцова Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 970 414 556 0
312. kolesnuk Анна Колесник Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 1205 323 422 460
313. kravchukval Валерія Кравчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 947 457 315 175
314. doychik Вітя Дойчик Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 2058 601 662 795
315. vitiashevchyk вітя шевчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 1446 566 499 381
316. patriot Олександр Шевчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 808 546 0 262
317. karpova Марія Карпова Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 1358 421 421 516
318. poptsova Карина Попцова Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 2581 627 527 1427
319. shadow_99 Віктор Герасимчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 1729 931 798 0
320. Shadow100 Вадим Нагорняк Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 2061 796 524 741
321. blashchuk Сергій Блащук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 1780 410 262 1108
322. Andriychuk Артур Андрійчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 816 816 0 0
323. AndriyDunyk Андрій Дуник Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 3388 1282 1114 992
324. Anna2230 Anna Vasilyuk Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 904 904 0 0
325. Dianka18 Диана Рудик Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 2382 1032 344 1006
326. Zoria29 Зоряна Коваль Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 2017 830 455 732
327. FRANCHIK Jaroslava Мішина Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 1377 933 444 0
328. NazarSova Назар Сова Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 1343 0 383 960
329. KravchukS Сергій Кравчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 1594 705 889 0
330. KravchukSerg Сергій Кравчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 3219 1235 977 1007
331. Helena17 Олена Бевзо Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 11 клас 1190 591 170 429
332. InnAa68 Інна Казмірчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 11 клас 2602 646 494 1462
333. Nasta19 Анастасія Пчельнікова Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 11 клас 1136 831 305 0
334. KATI99 Катерина Демчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 11 клас 2447 687 495 1265
335. Ivan98 Ваня Tverc Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 11 клас 1362 228 97 1037
336. Bodya71 Богдан Шевчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 11 клас 2617 888 544 1185
337. Ruslan2001 Руслан Коломієць Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 1791 317 188 1286
338. Rozbitsky Владислав Розбіцький Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 1244 404 464 376
339. Gorofyanyuk Валерія Гороф'янюк Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 1290 383 526 381
340. Semenyuk Ілля Семенюк Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 1180 335 472 373
341. Dremlyuk Софія Дремлюк Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 1947 595 507 845
342. Butmerchuk Віра Бутмерчук Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 1469 542 385 542
343. Byelousova Дарія Бєлоусова Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 478 301 0 177
344. Zinkivsky Артьом Зіньківський Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 2 клас 1477 387 504 586
345. Volotovsky Богдан Волотовський Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 1497 612 402 483
346. soltanova Богдана Солтанова Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 556 293 247 16
347. VikaDashaMarylove Вікторія Нагорнюк Житомирська Бердичівський р-н Маркушівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 1793 970 447 376
348. lakylalu Ілля Максименко Житомирська Житомирський р-н Озерненська гімназія 10 клас 2710 1229 543 938
349. Shybetska2 Світлана Шибецька Житомирська м.Бердичів Бердичівський міський ліцей №15 Дорослий 2222 634 402 1186
350. OlyaZh Ольга Коцюба Житомирська м.Житомир Житомирська ЗОШ №23 9а клас 3667 1410 737 1520
351. famcujuh Дмитро Добриця Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 1733 466 407 860
352. glcjtzaw Віктор Єрмаков Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 1165 332 309 524
353. bbcoeqfz Софія Лякішева Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 1071 451 251 369
354. mxyuyaaa Євген Ковалевський Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 1158 410 479 269
355. obhozvms Влада Юрік Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 1326 443 546 337
356. xotgzjpq Крістіна Лукаш Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 555 231 233 91
357. nbecsnoj Ангеліна Володькова Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 425 181 214 30
358. fnbbhiyy Наталя Хаджинова Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 248 67 156 25
359. hecgkahc Наташа Трандафілова Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 1164 368 522 274
360. iznagakm Карина Дем’янець Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 686 250 94 342
361. faywmjof Марія Шастало Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 913 434 276 203
362. erkknvbr Яна Вакал Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 1299 652 380 267
363. zqumomis Дар’я Галайко Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 263 136 16 111
364. kgzxmxfv Даша Качалова Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 1488 438 502 548
365. wybfasne Максимv Лук`яненко Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 1675 521 146 1008
366. fozbiqon Діана Книш Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 1285 421 105 759
367. suwiqrni Анна Кушнір Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 682 345 46 291
368. udfgiyol Ольга Хаджинова Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 771 306 135 330
369. suggrikr Лілія Петриковець Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 505 210 192 103
370. ohkbyzqd Олена Гаргалик Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 1048 220 208 620
371. mzayytsa Марія Савон Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 959 422 143 394
372. mxgkfkmv Данило Верескун Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 1180 298 357 525
373. yjdedkcm ірина Дінжос Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 1840 837 417 586
374. ffbtvkbg Катерина Чупрій Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 1302 437 334 531
375. tubswshd Юлія Книш Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 1299 678 252 369
376. heyhehus Євгенія Петриковець Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 2290 823 286 1181
377. yxkyfpll Вікторія Єрмакова Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 2005 941 486 578
378. yixygxrs Анна Добриця Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 652 284 0 368
379. iapuymfy Анна Зозуля Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 2 клас 432 169 136 127
380. jdgasnik Валерія Дем`янець Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 2 клас 557 219 249 89
381. itftgzxm Анна Трандафілова Запорізька Бердянський р-н Карло-Марксівська ЗОШ І-ІІІ ст 11 клас 1184 684 187 313
382. pahomova99 Мария Пахомова Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 11а клас 1470 614 244 612
383. Nastya98 Настя Славская Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 11а клас 2108 1036 283 789
384. vlados0898 Владислав Сорочан Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 11а клас 1130 306 267 557
385. Asurov Alex Surov Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 11а клас 1561 556 284 721
386. AnnAntonuk Анна Антонюк Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 11а клас 1646 740 405 501
387. Mikitka1 Микита Фоменко Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 11а клас 1893 642 321 930
388. Harchenko Олена Харченко Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ Дорослий 730 589 99 42
389. AlexSnow Антон Ефремов Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 7а клас 1135 577 422 136
390. ThonyBathorya Богдан Сосновский Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 7а клас 225 80 9 136
391. Elizabeth Elizabeth Chertkova Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 11 клас 1605 605 188 812
392. KiraKim Карина Кіосова Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 7б клас 1060 396 235 429
393. mister Марк и Некита Шевченко и Ма� Запорізька Бердянський р-н Бердянська ЗОШ 7б клас 1384 417 158 809
394. Dyvosvit09 Дар'я Жадько Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 8 клас 1337 415 204 718
395. Dyvosvit11 Аліна Марквардт Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 8 клас 2160 675 372 1113
396. Dyvosvit10 Анастасія Павлюк Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 8 клас 1247 287 111 849
397. Dyvosvit08 Діана Шматало Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 8 клас 1223 215 376 632
398. kerri Каріна Дикса Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 10 клас 1538 553 445 540
399. shanna_scheludko Станіслав Шелудько Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 10 клас 1287 482 427 378
400. marksman Василь Сопін Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 10 клас 1521 517 452 552
401. Bushueva Виктория Невида Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 10 клас 1009 561 133 315
402. Samofal Самофал Дарья Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 10 клас 702 296 158 248
403. Yaraa Ярослава Довга Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 10 клас 1119 444 410 265
404. qwer Яна Білка Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 10 клас 1302 610 120 572
405. cat77 Яна Ласлова Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 10 клас 282 101 0 181
406. Dyvosvit13 Алексей Гришечкин Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» Дорослий 1929 329 499 1101
407. dyvosvit Сідоркін Андрій Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» Дорослий 2035 799 539 697
408. Free_wolf69 Влада Хлопотова Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» Дорослий 1007 395 311 301
409. Alinaalina1999 Аліна Житник Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» Дорослий 293 181 0 112
410. Dyvosvit12 Лідія Цикунова Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 8в клас 2045 621 274 1150
411. Dyvosvit05 Максим Золото Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 11 клас 1665 353 250 1062
412. Dyvosvit06 Лауріта Сеньченко Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 11 клас 2113 596 186 1331
413. Dyvosvit01 Евген Карпенко Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 11 клас 1489 741 373 375
414. Dyvosvit03 Анна Мельник Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 11 клас 2016 945 427 644
415. Dyvosvit07 Марина Ліпецька Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 11 клас 2001 640 311 1050
416. Dyvosvit02 Володимир Шостак Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 11 клас 1419 528 297 594
417. Dyvosvit04 Тимофій Грудинський Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 11 клас 2301 639 365 1297
418. nastiagergush Анастасия Гергуш Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 11б клас 1776 734 411 631
419. ZP16772 Ростислав Гулько Запорізька Великобілозерський р-н Великобілозерський НВК №1 5 клас 973 389 271 313
420. ZP16773 Дмитро Маловічко Запорізька Великобілозерський р-н Великобілозерський НВК №1 5 клас 2463 732 670 1061
421. ZP16771 Євген Авраменко Запорізька Великобілозерський р-н Великобілозерський НВК №1 5 клас 2422 586 596 1240
422. zp16775 Денис Зімін Запорізька Великобілозерський р-н Великобілозерський НВК №1 6 клас 2532 514 583 1435
423. zp16776 Максим Чмир Запорізька Великобілозерський р-н Великобілозерський НВК №1 6 клас 1358 547 516 295
424. zp16774 Олег Середа Запорізька Великобілозерський р-н Великобілозерський НВК №1 6 клас 1656 499 595 562
425. Yana100 Яна Сидорякіна Запорізька Великобілозерський р-н Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ст №4 6 клас 0 0 0 0
426. BenedykAA Андрій Бенедик Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 10 клас 1488 694 236 558
427. MarinyukKL Ксенія Маринюк Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1594 523 545 526
428. KutinaSEv Світлана Кутіна Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1454 543 450 461
429. ChmuraKS Кирило Хмура Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1707 485 353 869
430. TkachenkoOO Олександр Ткаченко Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 5а клас 2191 798 956 437
431. TalitskyMV Микита Талицьких Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 5а клас 2089 649 774 666
432. ShavlyukAI Анна Шавлюк Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 7а клас 1776 685 606 485
433. LyubyczAA Анастасія Любич Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 7а клас 2164 701 411 1052
434. GerasimenkoIR Ірина Герасименко Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 7б клас 1233 484 218 531
435. IvanukinDN Дмитро Іванукін Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 7б клас 1441 446 418 577
436. NazarenkoPV Поліна Назаренко Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 2б клас 1920 353 692 875
437. DemidovaIS Ірина Демідова Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 4б клас 1449 531 416 502
438. PodolskyDM Даная Подольська Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 4б клас 1013 317 444 252
439. OlechkoVV Валерія Олешко Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1646 638 523 485
440. BartkivAR Анастасія Бартків Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 6а клас 2071 590 480 1001
441. KornienkoTA Тетяна Корнієнко Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1539 673 590 276
442. RedkozubovMO Михайло Рєдкозубов Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1191 454 402 335
443. ArtemAS Андрій Артем Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 6б клас 1380 409 450 521
444. KuczynskiYaO Ярослав Кучинський Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 6б клас 1038 318 369 351
445. Anna9b Анна Жигір Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 9б клас 2499 997 421 1081
446. AnanievaKS Катерина Ананьєва Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 9б клас 2180 793 430 957
447. SteshenkoAO Анна Стешенко Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 9б клас 2229 764 262 1203
448. MorgunovaAO Анастасія Моргунова Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 9б клас 1876 497 274 1105
449. elena08 Олена Хачова Запорізька Вільнянський р-н Привільненський НВК Учитель 2206 830 521 855
450. melankohanna Ганна Меланко Запорізька Вільнянський р-н Привільненський НВК 4 клас 986 366 325 295
451. Petrov_Tolik Анатолій Петров Запорізька Вільнянський р-н Любимівський НВК 4 клас 453 205 248 0
452. Alena200499 Альона Клименко Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 11а клас 1782 1028 754 0
453. bondarrostik Ростислав Бондар Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 2б клас 1754 670 534 550
454. toropsasha Олександр Тороп Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5а клас 1299 514 343 442
455. bondarliza Єлізавета Бондарь Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5а клас 1012 459 309 244
456. vakylenkodima Дмитро Вакуленко Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5а клас 1081 419 362 300
457. babichbogdan Богдан Бабич Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5а клас 919 410 346 163
458. mozginandriy Андрій Мозгін Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5а клас 1258 419 460 379
459. shepkokarina Карина Шепко Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5б клас 1417 553 390 474
460. efaedik Едуард Ефа Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5б клас 1248 559 403 286
461. kindiypolina Поліна Кіндій Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5б клас 1013 306 465 242
462. grechkasveta Світлана Гречка Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5б клас 514 209 140 165
463. antonenkoalina Аліна Антоненко Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 5в клас 863 361 248 254
464. elisaveta22 Єлизавета Веремієнко Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 11 клас 1000 1000 0 0
465. Troneva98 Анастасія Тронєва Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 11 клас 1078 1078 0 0
466. Elisaveta2212 Єлизавета Веремієнко Запорізька Вільнянський р-н Вільнянська ЗОШ №3 11 клас 1119 1119 0 0
467. SeverynD Данііл Северин Запорізька Гуляйпільський р-н Червоненський НВК І-ІІІ ст 3 клас 1182 409 457 316
468. SeverynN Нікіта Северин Запорізька Гуляйпільський р-н Червоненський НВК І-ІІІ ст 3 клас 1594 657 571 366
469. KarnayhA Антон Карнаух Запорізька Гуляйпільський р-н Червоненський НВК І-ІІІ ст 9 клас 2670 669 491 1510
470. KoshkaldaS Станіслав Кошкалда Запорізька Гуляйпільський р-н Червоненський НВК І-ІІІ ст 2 клас 683 268 178 237
471. TregubD Дар'я Трегуб Запорізька Гуляйпільський р-н Червоненський НВК І-ІІІ ст 6 клас 583 222 243 118
472. TregubE Єлизавета Трегуб Запорізька Гуляйпільський р-н Червоненський НВК І-ІІІ ст 6 клас 1087 444 456 187
473. MelashenkoV Валерія Мелащенко Запорізька Гуляйпільський р-н Червоненський НВК І-ІІІ ст 6 клас 734 463 232 39
474. Jen4ik Євгеній Маслюк Запорізька Гуляйпільський р-н Полтавський НВК 1 клас 2041 663 847 531
475. Marchello Марк Горпинич Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільський колегіум "Лідер" 6а клас 1832 694 694 444
476. Denis200330 Денис Ігнатченко Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільський колегіум "Лідер" 7а клас 1169 358 101 710
477. Corsar0507 Данііл Шаповал Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільський колегіум "Лідер" 7а клас 326 213 41 72
478. Lera1209 Валерія Дев`ятилетськ Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільський колегіум "Лідер" 7а клас 1239 487 342 410
479. olia0503 Ольга Білай Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільський колегіум "Лідер" 7а клас 1448 658 250 540
480. Kis1508 Ілля Кісь Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільський колегіум "Лідер" 7а клас 770 0 35 735
481. freak1011 Юлия Кущ Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільський колегіум "Лідер" 7а клас 1766 525 214 1027
482. qreqer6598 Олег Коростильов Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільський колегіум "Лідер" 7а клас 1345 532 229 584
483. dshf0603 Віра Зуйченко Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільський колегіум "Лідер" 7а клас 595 259 112 224
484. andriy02 Андрій Джумар Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільська ЗОШ №1 2б клас 1407 257 398 752
485. Andriy131207 Андрій Бик Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільська ЗОШ №1 2б клас 1057 292 260 505
486. Axeraxe Костянтин Горпинич Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільська ЗОШ №1 3б клас 1094 382 399 313
487. Ukraine20 Артем Штепа Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільська ЗОШ №1 3б клас 1214 325 361 528
488. Andriy27 Андрій Медяник Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільська ЗОШ №1 4б клас 1041 348 388 305
489. James6 Єлизавета Журавель Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільська ЗОШ №1 8б клас 1084 340 230 514
490. Diegocosta Артем Фархутдінов Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільська ЗОШ №1 8б клас 2081 985 507 589
491. DimDimich Дмитро Дяченко Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільська ЗОШ №1 8б клас 1490 351 170 969
492. toma Тома Хромова Запорізька Гуляйпільський р-н Гуляйпільська ЗОШ №1 8б клас 2062 893 282 887
493. Barchukova2007 Сніжана Барчукова Запорізька Запорізький р-н Новоолександрівська ЗОШ 4 клас 2440 665 1044 731
494. Rakunets2006 Лілія Ракунець Запорізька Запорізький р-н Новоолександрівська ЗОШ 4 клас 2779 763 1002 1014
495. ksenia2003 Ксенія Поповська Запорізька Запорізький р-н Новозапорізька ЗШ 6б клас 775 775 0 0
496. GrabanyaNS1 Грабаня Наталія Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 9 клас 1230 416 400 414
497. KovalNS1 Андрій Коваль Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 9 клас 2308 810 478 1020
498. KasayNS1 Касай Олег Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 11 клас 260 260 0 0
499. PershinNS1 Ілля Першин Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 11 клас 1313 482 243 588
500. GarbuzovaNS1 Діана Гарбузова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 11 клас 993 365 215 413
501. SherbanNS1 Людміла Щербань Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 11 клас 1249 403 146 700
502. ShabanovNS1 Богдан Шабанов Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 11 клас 1668 537 222 909
503. VolkovaNS1 Вікторія Волкова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 6 клас 2064 520 696 848
504. VavilovNS1 Сергій Вавілов Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 6 клас 892 294 422 176
505. BogunNS1 Олександра Богун Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 6 клас 363 363 0 0
506. DenisenkoNS1 Ангеліна Денісенко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 11 клас 2210 540 486 1184
507. vitalik1112 Виталик Денисенко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 11 клас 2276 385 268 1623
508. GolovinovNS1 Микола Головінов Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 5 клас 1502 513 480 509
509. VoronkovNS1 Дмитро Воронков Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 5 клас 1605 475 416 714
510. IvanovaNatasha Наталія Іванова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Новодніпровська ЗОШ 11 клас 2044 657 369 1018
511. NVK1974 Ольга Дехтярьова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровський НВК Д/с-ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 2987 972 440 1575
512. Skorinova Світлана Скорінова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» 7а клас 598 598 0 0
513. Sashylay555 Олександра Бескоровайна Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» 5 клас 308 308 0 0
514. Milana555 Мілана Каюмова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» 5 клас 928 928 0 0
515. baba1234 Альона хникіна Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» 8 клас 274 274 0 0
516. VasilenkoRoman Андрій Василенко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 3a клас 126 55 32 39
517. MilevRoman Роман Мілєв Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 3a клас 290 245 30 15
518. IvanovOleksandr Олександр Іванов Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 3б клас 1185 568 287 330
519. ShestopalovaOlga Ольга Шестопалова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 3б клас 1094 483 260 351
520. SkypaVlada Владислава Скупа Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 4а клас 1375 454 413 508
521. BereznyakKaterina Катерина Березняк Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 4а клас 1539 320 464 755
522. SidelnikovEvgen Євген Сідєльніков Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 4б клас 2007 670 595 742
523. KinashukIvan Іван Кінащук Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 5а клас 1559 503 637 419
524. IvanisovaLiza Ліза Іванісова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 5б клас 1780 403 523 854
525. SyshenkoKarina Каріна Сущенко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 6а клас 1174 479 353 342
526. KalinichenkoSofia Софія Калініченко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 6б клас 1695 552 603 540
527. GahAndriy Андрій Гах Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 7б клас 2502 588 321 1593
528. MaclakovaLiza Ліза Маслакова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 8а клас 1722 466 272 984
529. PihtinVitaliy Віталій Пихтін Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 8б клас 1498 670 154 674
530. KalaydaSergiy Сергій Калайда Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 9а клас 2996 700 814 1482
531. ZybkoAndriy Андрій Зубко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 9а клас 2487 1018 416 1053
532. YashenkoAlina Аліна Ященко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 9б клас 1421 595 234 592
533. NikolenkoIvan Іван Ніколенко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 10б клас 1614 517 304 793
534. ZloedovaAnastasiya Анастасія Злоєдова Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 11б клас 1221 797 212 212
535. cuba1988 Олександр Трунов Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ Дорослий 2302 708 617 977
536. Zp14253 Софія Тарабукіна Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 1709 705 785 219
537. Zp14254 Олександр Міронов Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 1589 611 396 582
538. Zp142510 Валентина Тишковець Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 1686 618 418 650
539. Zp14259 Антон Тараненко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 1910 472 518 920
540. Zp14252 Костянтин Пустовий Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 1825 617 387 821
541. Zp14251 Тарас Плахін Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 1135 575 180 380
542. Zp14256 Олександр Рюмов Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 1592 565 280 747
543. Zp142511 Віталій Шадура Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 1805 655 571 579
544. Zp14255 Дмитро Сіденко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 1813 473 576 764
545. Zp14257 Максим Толокнов Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Благовіщенська ЗОШ 6 клас 2572 696 708 1168
546. YaroslavM Ярослав Маркевич Запорізька Мелітопольський р-н Тихонівська ЗШ І-ІІ ст 1 клас 337 123 141 73
547. LizaBoiko Ліза Бойко Запорізька Мелітопольський р-н Тихонівська ЗШ І-ІІ ст 3 клас 2382 822 759 801
548. SashaM Олександра Маркевич Запорізька Мелітопольський р-н Тихонівська ЗШ І-ІІ ст 4 клас 2321 802 506 1013
549. Kiril Кирило Онищенко Запорізька Мелітопольський р-н Тихонівська ЗШ І-ІІ ст 2 клас 2751 956 778 1017
550. zp08841 Поліна Луценко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 4 клас 1569 415 572 582
551. zp08842 Ілюшин Юрій Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 4 клас 2021 406 507 1108
552. zp08848 Олег Черкасов Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 5 клас 871 331 323 217
553. zp08843 Анастасія Горбачова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 5 клас 1317 530 451 336
554. zp08847 Ярослав Сляднев Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 5 клас 774 403 213 158
555. zp08846 Ангеліна Соколік Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 5 клас 1223 397 467 359
556. zp08844 Яна Дем’янюк Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 5 клас 2003 621 430 952
557. zp08845 Владислав Кузьменко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 5 клас 1069 537 275 257
558. zp08849 Антон Шатохін Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 5 клас 1322 469 466 387
559. zp088413 Влад Харольськый Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 6 клас 1325 515 305 505
560. zp088411 Софія Олексеєнеко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 6 клас 1041 249 417 375
561. zp088415 Ясмін Мансурова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 7 клас 753 396 133 224
562. zp088416 Дмитрій Черн6ов Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 7 клас 1276 410 207 659
563. zp088417 Ксенія Шанчева Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 7 клас 894 370 136 388
564. zp088418 Марія Шанчева Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 7 клас 1152 643 177 332
565. zp088420 Ліза Федоренко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 7 клас 1751 618 295 838
566. zp088419 Ліза Самбур Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 7 клас 795 311 92 392
567. zp088423 Тамара Ширвани Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 8 клас 823 427 285 111
568. zp088425 Владислав Панченко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 8 клас 1433 780 261 392
569. zp088421 Анастасія Порох Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 8 клас 1137 687 65 385
570. zp088424 Мане Маргарян Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 8 клас 459 117 174 168
571. zp088422 Марк Бабичев Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 8 клас 1158 591 285 282
572. zp088426 Володимир Шинкарюк Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 8 клас 1833 781 469 583
573. zp088433 Данило Суховій Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 9 клас 1007 396 321 290
574. zp088428 Юлия Блащишина Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 9 клас 953 529 238 186
575. zp088431 Микита Вікторов Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 9 клас 1180 544 329 307
576. zp088430 Анна Бородавко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 9 клас 1021 634 129 258
577. zp088429 Владислав Блуд Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 9 клас 1623 671 341 611
578. zp088432 Владислав Горбачов Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 9 клас 1713 549 296 868
579. zp088435 Ібрагім Гоголадзе Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 10 клас 1799 558 326 915
580. zp088434 Вікторія Василенко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 10 клас 1471 651 348 472
581. zp088437 Ліза Нікандрова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 11 клас 2104 987 520 597
582. zp088436 Сергій Дмитроце Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 11 клас 2133 752 425 956
583. zp088438 Ксения Суховеева Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 11 клас 3030 1133 820 1077
584. zp088410 Ксенія Зинченко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 6 клас 1007 467 434 106
585. zp088414 Дарія Хребтова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 6 клас 1730 553 480 697
586. zp088412 Марія Першина Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівський колегіум Джерело 6 клас 1152 485 411 256
587. strykova Вікторія Стрюкова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 3 клас 756 416 340 0
588. ivasenko Даніїл Марк Івасенко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 3 клас 622 307 255 60
589. evangelina11 Євангеліна Бодоряк Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 3 клас 725 277 312 136
590. yannna14 Яна Масенцева Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 3 клас 910 358 307 245
591. romanyta Вікторія Романюта Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 1613 597 359 657
592. feride Фєріде Сулейманова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 1055 365 466 224
593. aponkina Вікторія Апьонкіна Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 4 клас 1035 270 437 328
594. prumin Андрій Примін Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 6 клас 617 377 240 0
595. bileckuy Микита Білецький Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 6 клас 433 427 0 6
596. alinavlasova Аліна Власова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 6 клас 2296 813 566 917
597. kovalchyk Олена Ковальчук Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 6 клас 1439 370 380 689
598. kerimova Найлє Керімова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 6 клас 1017 413 414 190
599. vladaklimenko Владлєна Клименко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 6 клас 1659 580 463 616
600. kashlakov Станіслав Кашлаков Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 6 клас 1344 545 442 357
601. lizatitova Єлизавета Тітова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 6 клас 2159 469 754 936
602. volshanin Максим Волжанін Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 7 клас 674 274 178 222
603. karimova Альбіна Карімова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 7 клас 784 374 132 278
604. pavelberberi Павло Бербері Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 7 клас 1157 490 153 514
605. pruminD Данило Примін Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 7 клас 484 353 0 131
606. derkachmiwa Михайло Деркач Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 7 клас 666 328 47 291
607. georgiytopo Георгій Топольницьки� Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 7 клас 592 321 59 212
608. kostyakolo Костянтин Колодянський Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 7 клас 563 431 0 132
609. marina12 Марина Мокроусова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ Дорослий 1344 435 438 471
610. berberi Ігор Бербері Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ Дорослий 2012 560 523 929
611. alinaakatova Аліна Акатова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 485 339 146 0
612. yuliya6 Юлія Омельченко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 690 284 129 277
613. voroneckaya Ірина Воронецька Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 403 170 91 142
614. evgen5 Євген Заскаль Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 536 160 198 178
615. maksim4 Максим Гавриченков Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 434 225 99 110
616. Illya40 Ілля Стрюков Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 6а клас 2255 681 748 826
617. alisa15 Аліса Святун Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ Учитель 3255 1093 971 1191
618. ilna Дар'я Ільїна Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 7 клас 1484 717 335 432
619. martunyk Діана Мартинюк Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 8 клас 825 328 274 223
620. katerinakoreckaya Катерина Корецька Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 8 клас 482 177 181 124
621. verabeleckaya Віра Білецька Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 8 клас 490 229 49 212
622. Illya59 Ілля Волжанін Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 9 клас 1592 487 125 980
623. Dima58 Дмитро Казаков Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 9 клас 1653 910 337 406
624. oksana3 Оксана Бабенко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 213 172 21 20
625. amet Амет Фейзуллаєв Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 5 клас 1123 418 294 411
626. poyas Діана Пояс Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 5 клас 320 261 59 0
627. fediv Микита Федів Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 5 клас 719 430 289 0
628. MIWKAWIWKA Михайло Пісклов Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 5 клас 806 406 400 0
629. taranova Світлана Таранова Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ Дорослий 2101 481 242 1378
630. anna9 Ганна Шастун Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 512 219 156 137
631. snewana7 Сніжана Сиващенко Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 319 224 95 0
632. maksim8 Максим Фурунжиєв Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 579 355 86 138
633. renata10 Рената Худина Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ 2 клас 601 135 233 233
634. sn4zp886 Настя Сеченко Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 4 клас 787 413 148 226
635. mr4zp886 Родіон Мжачих Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 4 клас 531 254 277 0
636. mm2zp886 Микола Мельніков Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 2 клас 215 119 96 0
637. ms3zp886 Родіон Мжачих Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 3 клас 966 291 322 353
638. cha3zp886 Андрій Чепурний Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 3 клас 1608 614 469 525
639. jo3zp886 Жикунова Оксана Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 3 клас 775 363 205 207
640. sd3zp886 Даша Сеченко Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 3 клас 649 290 251 108
641. ga6zp886 Аліна Грауда Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 6 клас 978 291 328 359
642. chk8zp886 Костя Чуприна Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 8 клас 1767 489 273 1005
643. mv8zp886 Влад Марков Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 8 клас 997 307 215 475
644. kk8zp886 Карина Козьмич Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 8 клас 1353 435 263 655
645. sn8zp886 Настя Ступак Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 8 клас 1283 572 293 418
646. shm22886 Марія Шушляпіна Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 2 клас 561 341 108 112
647. lb5zp886 Богдан Латишев Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 5 клас 1658 388 271 999
648. rv9zp886 Валентин Репешко Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 9 клас 909 382 204 323
649. ea9zp886 Аліна Єременко Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 9 клас 1200 518 282 400
650. ln9zp886 Наталія Латишева Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 9 клас 1069 308 269 492
651. ko10zp886 Олексій Клименко Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 10 клас 2126 569 480 1077
652. bm10zp886 Микита Безвіконний Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ 10 клас 1627 662 440 525
653. Diana7 Діана Саржан Запорізька Мелітопольський р-н Новенська ЗШ І ст 3 клас 1424 602 425 397
654. standart Стас Діденко Запорізька Мелітопольський р-н Новенська ЗШ І ст 4 клас 1178 346 285 547
655. super2015 Рада Арутюнян Запорізька Мелітопольський р-н Новенська ЗШ І ст 4 клас 1166 336 474 356
656. ksena2015 Ксенія Бутенко Запорізька Мелітопольський р-н Новенська ЗШ І ст 4 клас 1409 432 461 516
657. Gibl2007 Гібл Кирил Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 3 клас 1543 322 500 721
658. Kachur2007 Інеса Качур Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 3 клас 681 356 248 77
659. Pulupchyk2005 Пилипчук Інна Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 4 клас 1102 304 315 483
660. PulupchykV2004 Пилипчук Володимир Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 4 клас 1764 286 366 1112
661. Koditek2006 Богдан Кодітек Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 4 клас 1508 407 293 808
662. SimonenkoE2005 Євген Симоненко Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 5 клас 779 349 349 81
663. UtykS2005 Софія Утюк Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 5 клас 922 349 359 214
664. ZimenovV2004 Вадим Зіменов Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 6 клас 2106 605 624 877
665. MuhachovaY2004 Юлія Мухачова Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 6 клас 2115 569 553 993
666. EdlichekM2004 Микола Єдлічек Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 6 клас 1837 528 677 632
667. FurmanN2003 Наталя Фурман Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 7 клас 2073 743 304 1026
668. DmutrenkoE2003 Єлізавета Дмитренко Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 7 клас 1135 619 199 317
669. DvorghakD2003 Данило Дворжак Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 7 клас 2757 783 317 1657
670. MomotO2002 Олександра Момот Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 8 клас 1450 406 378 666
671. RubkaP2001 Поліна Рибка Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 9 клас 1188 562 227 399
672. OvdienkoA1999 Артур Овдієнко Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 9 клас 922 379 330 213
673. lahtionov91 Ігор Лахтіонов Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ Дорослий 3531 1408 857 1266
674. dvopshak2006 Дворжак Назар Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 2 клас 904 344 304 256
675. Levak2008 Левак Дмитро Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ 2 клас 701 356 288 57
676. de01092015 Євген Дунаєв Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 5 клас 1233 540 469 224
677. bo01092015 Олена Болдурська Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 8 клас 1810 869 334 607
678. ky01092015 Євген Клименко Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ Дорослий 978 588 82 308
679. sv01092015 Владислав Самохвалов Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ Дорослий 1506 651 560 295
680. do01092015 Олексій Дуванський Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 1а клас 258 144 49 65
681. ua01092015 Анастасія Уварова Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 1а клас 172 97 35 40
682. ly01092015 Яна Ламаш Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 1а клас 169 59 110 0
683. ke01092015 Єлизавета Карпань Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 1б клас 191 62 73 56
684. sm01092015 Марія Селюкова Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 1б клас 293 72 50 171
685. pm01092015 Маргарита Палій Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 2а клас 670 263 160 247
686. xv01092015 Вікторія Худина Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 2а клас 545 236 89 220
687. va01092015 Андрій Вікарій Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 2а клас 459 86 177 196
688. bk01092015 Кирило Бондаренко Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 2а клас 1414 279 235 900
689. mi01092015 Ілля Машигін Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 2б клас 1538 526 421 591
690. vk01092015 Кирило Виришев Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 2б клас 307 307 0 0
691. bg01092015 Гліб Бабенко Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 4а клас 1712 521 428 763
692. sk01092015 Ксенія Шинкаренко Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 4а клас 1294 513 294 487
693. sa01092015 Андрій Шутєєв Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 4а клас 846 449 318 79
694. dr12082006 Дарина Романенко Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 4а клас 1343 544 529 270
695. om01092015 Марія Онищенко Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 4б клас 1114 531 517 66
696. am01092015 Максим Сахно Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 6а клас 1523 493 477 553
697. md01092015 Дмитро Мельник Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 6а клас 3263 1106 649 1508
698. Qrs3215 Павло Мельник Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 6б клас 701 701 0 0
699. mp01092015 Павло Мельник Запорізька Мелітопольський р-н Мирненська ЗШ 6б клас 1735 575 570 590
700. smail1denis Денис Соколов Запорізька Мелітопольський р-н КЗ «Терпіннівська СЗШ» ЗОР І-ІІ ст 4 клас 801 361 170 270
701. smail1stas Станіслав Бурдуков Запорізька Мелітопольський р-н КЗ «Терпіннівська СЗШ» ЗОР І-ІІ ст 4 клас 1067 408 367 292
702. smail1oksana Оксана Пісклова Запорізька Мелітопольський р-н КЗ «Терпіннівська СЗШ» ЗОР І-ІІ ст 6 клас 2494 611 690 1193
703. smail1sergey Сергій Соколов Запорізька Мелітопольський р-н КЗ «Терпіннівська СЗШ» ЗОР І-ІІ ст Дорослий 2106 405 211 1490
704. smail1pavlo Павло Лобода Запорізька Мелітопольський р-н КЗ «Терпіннівська СЗШ» ЗОР І-ІІ ст 3 клас 1096 340 385 371
705. smail1ivan Іван Караман Запорізька Мелітопольський р-н КЗ «Терпіннівська СЗШ» ЗОР І-ІІ ст 3 клас 1443 387 382 674
706. Smail1anna Анна Караман Запорізька Мелітопольський р-н КЗ «Терпіннівська СЗШ» ЗОР І-ІІ ст 7 клас 1756 590 377 789
707. smail1saha Олександр Садовник Запорізька Мелітопольський р-н КЗ «Терпіннівська СЗШ» ЗОР І-ІІ ст 7 клас 1932 446 365 1121
708. smail1illya Ілля Воронін Запорізька Мелітопольський р-н КЗ «Терпіннівська СЗШ» ЗОР І-ІІ ст 2 клас 1892 436 364 1092
709. Stas7 Станіслав Будєєв Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 6 клас 2314 823 730 761
710. lytvynenko Валерія Литвиненко Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 3 клас 1134 372 343 419
711. matvienko Даниіл Матвієнко Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 3 клас 1078 388 436 254
712. troshcenkin Богдан Трошенькін Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 4 клас 1240 458 427 355
713. kobzar Тетяна Кобзар Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 7 клас 1581 543 21 1017
714. schevzov Едуард Шевцов Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 7 клас 709 364 84 261
715. savgir Вікторія Савгір Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 8 клас 1193 516 188 489
716. savchenkovic Вікторія Савченко Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 8 клас 1810 557 633 620
717. rozdobudko Вероніка Роздобудько Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 11 клас 1518 594 296 628
718. vichlaeva Валерія Віхляєва Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 11 клас 1276 507 390 379
719. tatianna Тетяна Мещерякова Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ Учитель 2689 830 706 1153
720. kogarenko Артем Кожаренко Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 1 клас 951 310 317 324
721. gavrylenko Руслан Гавриленко Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 6 клас 2666 608 733 1325
722. budeev Станіслав Будєєв Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 6 клас 3242 705 1070 1467
723. mescherjakova Ольга Мещерякова Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 9 клас 2859 568 592 1699
724. vidlazka Валерія Відлацька Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 10 клас 2218 662 348 1208
725. obolenzeva Яніна Оболенцева Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 10 клас 1100 326 192 582
726. tarancov Олександр Таранцов Запорізька Мелітопольський р-н Данило-Іванівська ЗШ 2 клас 479 206 171 102
727. gaydaenko1 Максим Гайдаєнко Запорізька Мелітопольський р-н Вознесенська ЗШ 4 клас 2630 638 1425 567
728. Lahtionova2711 Катерина Олегівна Запорізька Мелітопольський р-н Вознесенська ЗШ Дорослий 3395 1161 993 1241
729. kokarev07 Микола Кокарєв Запорізька Мелітопольський р-н Вознесенська ЗШ 2 клас 2598 781 816 1001
730. shkarypa1 Юрій Шкарупа Запорізька Мелітопольський р-н Вознесенська ЗШ 2 клас 2308 795 667 846
731. pankratov2009 Дмитро Панкратов Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 1 клас 512 117 19 376
732. morosova2007 Світлана Морозова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 1064 301 348 415
733. redko2007 Діана Редько Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 567 210 307 50
734. obosnyj2007 Віталій Обозний Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 573 273 192 108
735. karachevcev2007 Данило Карачевцев Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 746 192 374 180
736. plyutasofia2007 Софія Плюта Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 1291 601 424 266
737. novosel2006 Анастасія Новосельська Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 1555 406 479 670
738. mamontova2006 Карина Мамонтова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 1010 207 451 352
739. gukova2006 Юлія Жукова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 924 286 322 316
740. gorbuncova2006 Віталіна Горбунцова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 718 182 403 133
741. tchebotar2008 Катерина Чеботарьова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 2 клас 651 212 184 255
742. timofeev2008 Максим Тимофєєв Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 2 клас 908 409 242 257
743. plyuta2008 Володимир Плюта Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 2 клас 1150 610 427 113
744. maximnemcev Максим Немцев Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 3874 822 790 2262
745. nastyamamontova Анастасія Мамонтова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 3913 1213 1697 1003
746. Lashin Андрій Лашин Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело 5 клас 1380 534 423 423
747. ZozulyaI Іван Зозуля Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело 5 клас 816 308 159 349
748. VolikA Анастасія Волик Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело 5 клас 1337 363 326 648
749. SidorenkoA Аліна Сидоренко Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело 6 клас 1548 542 289 717
750. PalichenkoD Данііл Павліченко Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело 7 клас 1423 445 245 733
751. Vengerova Юлія Венгерова Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело 7 клас 1458 593 417 448
752. PihotaA Андрій Піхота Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело 7 клас 687 228 234 225
753. OliynikD Дарина Олійник Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело 8 клас 1284 484 229 571
754. PavelkoD Дар'я Павелко Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело 8 клас 1120 424 196 500
755. vitalya Віталій Божко Запорізька Новомиколаївський р-н Новоіванківська ЗОШ 9 клас 1924 752 428 744
756. vikusya Вікторія Стрілець Запорізька Новомиколаївський р-н Новоіванківська ЗОШ 7 клас 2493 993 513 987
757. illyusha Ілля Давлятов Запорізька Новомиколаївський р-н Новоіванківська ЗОШ 7 клас 3085 838 908 1339
758. borovik Дмитро Боровик Запорізька Новомиколаївський р-н Новоіванківська ЗОШ 7 клас 2830 884 938 1008
759. olexsandr Олександр Манаєнко Запорізька Новомиколаївський р-н Новоіванківська ЗОШ 9 клас 2750 884 762 1104
760. Valeriya_Kachan Валерія Качан Запорізька Оріхівський р-н Оріхівська гімназія №1 Сузір'я 9а клас 2106 967 397 742
761. kantsur22 Roma Kantsur Запорізька Оріхівський р-н Оріхівська гімназія №1 Сузір'я 8б клас 1277 1277 0 0
762. jakeipkins Микита Козир Запорізька Оріхівський р-н Оріхівська гімназія №1 Сузір'я 8а клас 669 669 0 0
763. Nikas Нікіта Булавін Запорізька Оріхівський р-н Новоданилівська ЗОШ І-ІІст 3 клас 3213 685 839 1689
764. Anastasua Анастасія Самаренко Запорізька Оріхівський р-н Новоданилівська ЗОШ І-ІІст 4 клас 1158 565 593 0
765. amotyka25 Анастасия Мотыка Запорізька Пологівський р-н Чапаєвський НВК 9 клас 773 773 0 0
766. Verba1105 Максим Верба Запорізька Пологівський р-н Пологівська СРШ №2 4а клас 844 780 0 64
767. tent_2332 Андрій Верба Запорізька Пологівський р-н Пологівська СРШ №2 Дорослий 1895 655 614 626
768. PREDATOR Іван Малах Запорізька Пологівський р-н Пологівська СРШ №2 10а клас 2788 1127 470 1191
769. DeDGoRiNich Максим Доля Запорізька Пологівський р-н Пологівська СРШ №2 10а клас 1620 662 195 763
770. Cherkasov Андрій Черкасов Запорізька Пологівський р-н Пологівська СРШ №2 6а клас 624 624 0 0
771. leonovich Світлана Леонович Запорізька Приазовський р-н Олександрівська ЗОШ 11 клас 995 593 255 147
772. rizhko_a Аліна Рижко Запорізька Приазовський р-н Олександрівська ЗОШ 11 клас 1724 688 421 615
773. dermanska Аліна Дерманська Запорізька Приазовський р-н Олександрівська ЗОШ 11 клас 1891 652 502 737
774. Slashilin Ruslan Slashilin Запорізька Приазовський р-н Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 2048 806 797 445
775. DzubaT Tetyana Dzuba Запорізька Приазовський р-н Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 3061 924 833 1304
776. DiIvanova Diana Ivanova Запорізька Приазовський р-н Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 2538 679 1058 801
777. Romanov Bohdan Romanov Запорізька Приазовський р-н Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 3230 479 1170 1581
778. Ragoz Ruslan Ragoza Запорізька Приазовський р-н Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 2904 929 1101 874
779. IvanG Ivan Golub Запорізька Приазовський р-н Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 1688 551 985 152
780. MykolaK Mykola Kolyadich Запорізька Приазовський р-н Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 2583 821 1045 717
781. AlexsejCeglov Олексій Щеглов Запорізька Приазовський р-н Нововасилівський НВК Гармонія 2а клас 186 186 0 0
782. DanilStojalov Данило Стоялов Запорізька Приазовський р-н Нововасилівський НВК Гармонія 2б клас 552 552 0 0
783. NikitaIlin Микита Ільїн Запорізька Приазовський р-н Нововасилівський НВК Гармонія 2б клас 2380 806 791 783
784. ZorjanaKirilasch Зоряна Кирилаш Запорізька Приазовський р-н Нововасилівський НВК Гармонія 3a клас 1941 806 602 533
785. KristinaMog Крістіна Могильовська Запорізька Приазовський р-н Нововасилівський НВК Гармонія 3a клас 449 239 187 23
786. ValerijLegaschov Валерій Легашов Запорізька Приазовський р-н Нововасилівський НВК Гармонія 3a клас 707 292 211 204
787. OlexandrShurnjuk Олександр Шурнюк Запорізька Приазовський р-н Нововасилівський НВК Гармонія 3б клас 1006 325 189 492
788. NazarStojalov Назар Стоялов Запорізька Приазовський р-н Нововасилівський НВК Гармонія 10 клас 2129 626 521 982
789. MerkulovDenis Денис Меркулов Запорізька Приазовський р-н Нововасилівський НВК Гармонія 5б клас 1039 377 361 301
790. ruslan1 Руслан Богданов Запорізька Приазовський р-н Воскресенська ЗОШ 3 клас 2386 674 608 1104
791. artem3 Артем Пилипець Запорізька Приазовський р-н Воскресенська ЗОШ 3 клас 651 299 255 97
792. SuchanowSerhij Сергій Суханов Запорізька Приазовський р-н Воскресенська ЗОШ 9 клас 2396 1011 506 879
793. artem4 Артем Корольов Запорізька Приазовський р-н Воскресенська ЗОШ 3 клас 970 415 389 166
794. margo1 Маргарита Тихонська Запорізька Приазовський р-н Воскресенська ЗОШ 3 клас 976 443 251 282
795. violap Віолетта Петрущак Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 8 клас 2479 1095 762 622
796. arturp Артур Петрущак Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 11 клас 2191 976 593 622
797. slats Сніжана Злат'єва Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 9 клас 2302 1094 785 423
798. kuruogluv Валерія Куруоглу Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 9 клас 2318 1065 453 800
799. ivanovam марія Іванова Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 10 клас 1956 755 428 773
800. vgen4ev Генчев Володимир Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 11 клас 1480 769 358 353
801. romang Роман Гогунський Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 11 клас 1996 708 497 791
802. aradeva Аліна Радєва Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 4 клас 776 462 273 41
803. shuntovav Вікторія Шунтова Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 4 клас 2122 508 506 1108
804. enikolaeva Євгенія Ніколаєва Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 4 клас 2241 921 635 685
805. achom Анастасія Хом'як Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 8 клас 2871 1190 679 1002
806. shuntovm Шунтов Максим Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 9 клас 1399 904 199 296
807. dymovan Наталія Димова Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 10 клас 1485 718 312 455
808. dymove1 Димов Євгеній Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 10 клас 2164 892 510 762
809. mu4y4kas Сергій Мучичка Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 10 клас 2776 1199 668 909
810. adobrev Олександр Добрев Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 10 клас 4003 1459 854 1690
811. darab Давид Арабаджийськ� Запорізька Приазовський р-н Богданівський НВК 8 клас 513 343 170 0
812. Dasha2006St Дарія Стояновська Запорізька Приморський р-н ЗОШ №2 І-ІІІ ст м.Приморськ 4б клас 2000 619 701 680
813. hfhyhf дима олийник Запорізька Токмацький р-н Балківська ЗОШ 6б клас 1730 523 406 801
814. vlad14 Лідія Валипіч Запорізька Чернігівський р-н Чернігівська СЗОШ Надія Дорослий 638 638 0 0
815. Belenko Андрій Беленко Запорізька м.Бердянськ Бердянська СШ №16 4а клас 2341 657 750 934
816. zz1 Давид Демченко Запорізька м.Бердянськ Бердянська СШ №16 4а клас 1977 704 619 654
817. StasShemetenko Стас Шиметенко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №7 4б клас 448 448 0 0
818. BoichuckArtur Артур Бойчук Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №7 4б клас 268 268 0 0
819. ArtemKarasypa Артем Карацюпа Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №7 4б клас 539 539 0 0
820. DianaHorban Діана Горбань Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №7 4б клас 269 269 0 0
821. DmytroTarasenko Дмитро Тарасенко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №7 4б клас 417 417 0 0
822. HanganovMukuta микита ханганов Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №7 4б клас 467 467 0 0
823. KaterynaPitsik Катерина Піцик Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №7 4б клас 297 297 0 0
824. Dmitro20 Дмитро Ніколаєнко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №20 4б клас 1633 715 658 260
825. Julia20 Юлія Ковтун Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №20 4б клас 975 442 533 0
826. German4klass Герман Гонтаренко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4а клас 1104 554 0 550
827. Masha4klass Марія Дуліна Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4а клас 1022 512 0 510
828. Vlad4klass Владислав Запорожець Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4а клас 696 696 0 0
829. Kolya4klass Микола Махотин Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4а клас 613 613 0 0
830. Vlad4klass1 Владислав Запорожець Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4а клас 1273 808 0 465
831. Kolya4klass1 Микола Махотин Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4а клас 2122 574 648 900
832. Dan4klass Данило Макаров Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4а клас 2095 549 544 1002
833. Masha4aklass Марія Дуліна Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4а клас 1624 533 642 449
834. Vlad4aklass Владислав Запорожець Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4а клас 2089 733 916 440
835. Nik4klass Микола Сєрий Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4б клас 2113 719 917 477
836. Kostya4klass Костянтин Тацій Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4б клас 1282 345 609 328
837. Nikita4klass Микита Тілінін Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4б клас 2121 583 1045 493
838. Ivan4klass Іван Захаров Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №2 4б клас 1820 616 469 735
839. ogurec88 Кирилл Шорин Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 11а клас 796 796 0 0
840. mrsl Марія Лотош Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 11а клас 2640 1163 652 825
841. Krasnikova Аліна Краснікова Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 11а клас 1496 548 223 725
842. LiliyaKovalenko1 Лилия Коваленко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 11а клас 2093 847 596 650
843. NoraK Нора Косса Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 11а клас 248 248 0 0
844. Ricky Анастасія Реукова Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 11а клас 647 317 145 185
845. kek03 Олена Кулакова Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 11а клас 2113 1127 678 308
846. Vika2503 Вікторія Хаджинова Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7а клас 1801 343 261 1197
847. annaP Анна Подосинников� Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7а клас 858 349 116 393
848. Serafim Серафим Камишев Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7а клас 1607 577 205 825
849. tortik Алиса Кравченко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7а клас 1345 541 295 509
850. LeoPRO Леонід Семеняко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7а клас 504 339 75 90
851. Ubivaska Тихон Ніколаев Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7а клас 551 182 107 262
852. fantom234 Микита Дунда Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7а клас 622 293 0 329
853. Dasha200312 Дар'я Ліонг Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7а клас 1085 544 263 278
854. rosa Кристина Христова Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 11 клас 1140 553 587 0
855. Klimenko2003 Даниель Клименко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 Дорослий 367 367 0 0
856. vikakostenko Віка Костенко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 709 193 225 291
857. Saha71 Олександр Заславец Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 939 378 324 237
858. MariaGeyser6238 Мария Елизарова Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 1364 256 145 963
859. nikitomax Микита Максим Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 1200 467 115 618
860. tatiana2 татьяна панченко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 1766 590 219 957
861. Vlad200321 Влад Шкляр Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 462 49 127 286
862. tima0808 тима скорик Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 1096 709 120 267
863. SethPrototypeRollins12 Владислав Клименко Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 1846 653 214 979
864. lena942 олена козирэва Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 516 192 103 221
865. Lubkina Надія Лубкіна Запорізька м.Бердянськ Бердянська ЗОШ №1 7б клас 1173 660 287 226
866. Nikita1604 Никита Чопко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК ДНЗ-ЗНЗ №9 3 клас 2120 613 652 855
867. Sofiya01 Софія Савицька Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК ДНЗ-ЗНЗ №9 3 клас 1783 777 651 355
868. Sasha2010 Александр Яковлев Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК ДНЗ-ЗНЗ №9 3 клас 1941 429 621 891
869. illya2006 Илья Ласточкин Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК ДНЗ-ЗНЗ №9 3 клас 718 334 384 0
870. NikitaM Микита Микитчук Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 2а клас 680 345 335 0
871. EgorP Єгор Плотніков Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 2а клас 894 452 294 148
872. VitaliyP Віталій Предеїн Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 2а клас 344 107 92 145
873. AnnaKr Анна Кравчук Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 2в клас 839 327 169 343
874. OlekciyP Олексій Підошва Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 3a клас 796 337 314 145
875. IllyaCH Ілля Чекамов Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 3б клас 1238 395 259 584
876. AndriyD Андрій Доля Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 3б клас 521 332 81 108
877. OlexandrS Олександр Сидоренко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 3б клас 874 536 278 60
878. YegorK Єгор Крашенін Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 4а клас 752 369 241 142
879. Filadelfiya Філадельфія Пушкарьова Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 4а клас 1254 371 304 579
880. DanyaK Данило Каблюк Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 4а клас 1640 361 290 989
881. KristinaI Крістіна Ігнатьєва Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 4а клас 1116 408 355 353
882. DaryaK Дар`я Курило Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 4а клас 1288 506 527 255
883. AlyonaV Альона Веремейчик Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 4б клас 1532 460 531 541
884. AnastasiyaK Анастасія Ковалик Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 4в клас 1120 397 304 419
885. roykooksana Оксана Ройко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 Дорослий 3828 1365 1185 1278
886. ZabolotnaPolina Поліна Заболотна Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8а клас 2185 559 432 1194
887. Ilyushka Илля Овчаров Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8а клас 1235 365 225 645
888. KATEHRECHENKO Kate Hrechenko Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8а клас 2059 608 732 719
889. ANNA2015 Анна Клєшко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8а клас 2084 645 511 928
890. markin1802 Ілля Маркін Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1223 651 225 347
891. IvanShcherbina Іван Щербина Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1334 540 57 737
892. DaniilKuzmin Данило Кузьмін Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 2596 983 425 1188
893. bednaga Олексій Дєхтєвський Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 2268 626 367 1275
894. elizavetagordienko Єлизавета Гордієнко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1864 677 166 1021
895. exdenraks Антон Кузик Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 2204 663 520 1021
896. Daniel02 Данило Біряк Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1802 596 388 818
897. mogila151 Могила Могила Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1262 591 197 474
898. Anastasia30 Анастасія Караманова Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1218 538 18 662
899. MrRedboy Игорь Мартынюк Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1027 399 263 365
900. OlexyLevchenko1122 Олексій Левченко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 530 410 120 0
901. Fomenko Ліна Фоменко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1742 681 298 763
902. kalmykov_2002 Андрей Калмыков Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 3036 1280 553 1203
903. spilar91 Іван Сіденко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1630 521 458 651
904. AndreyBagan Андрей Баган Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1685 466 386 833
905. Dima15 Дима Могила Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1614 327 198 1089
906. Miroshnikova Yaroslava Miroshnikova Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 2114 970 267 877
907. Tatiana090346 Тетяна Красюкова Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 2543 645 395 1503
908. KateKramarets Катерина Крамарець Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1960 845 238 877
909. Smirnov Кирило Смірнов Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 757 357 253 147
910. Alex2002 Олексій Семець Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1565 691 338 536
911. maximsergeevich Максим Соловйов Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 2692 818 798 1076
912. Pro100 Максим Чепурних Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 Дорослий 2815 585 464 1766
913. SNIGARDIANA Діана Снігар Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8а клас 2558 840 797 921
914. VLADAKO Влада Костенко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8а клас 2257 1115 327 815
915. nastya2022 Анастасія Зінченко Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1547 631 193 723
916. yulia2002 Юлія Євдокова Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 8б клас 1460 518 520 422
917. irisska00 Ірина Білущак Запорізька м.Енергодар Енергодарський НВК №1 10а клас 2890 1395 733 762
918. belevsky11 Ігор Бєлєвський Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6б клас 2571 641 462 1468
919. yastrebov112 Олександр Ястребов Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6б клас 2440 555 804 1081
920. smirnova11 Лілія Смірнова Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6б клас 782 370 212 200
921. chub1111 Денис Чуб Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6б клас 1693 483 620 590
922. marienko11 Поліна Марієнко Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 1928 1062 290 576
923. seredova11 Софія Середова Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 1760 653 397 710
924. nedelkova11 Олеся Нєдєлкова Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 915 368 187 360
925. bendebera11 Марія Бендеберя Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 1162 454 299 409
926. andreeva11 Марія Андрєєва Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 1037 446 228 363
927. ermolenko11 Данило Єрмоленко Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 1354 426 307 621
928. mararevych11 Олександр Макаревич Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 1478 712 169 597
929. parhomenko11 Поліна Пархоменко Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 1514 441 277 796
930. shyshmakova11 Валерія Шишмакова Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 754 269 141 344
931. zaycev11 Антон Зайцев Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 7б клас 2086 640 219 1227
932. bondarenko11 Андрій Бондаренко Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 5а клас 866 412 454 0
933. sydorko11 Таміла Сидорко Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 5а клас 1212 485 330 397
934. hlibec11 Дар'я Хлібець Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 5а клас 1500 664 570 266
935. skrynnyk11 Ксенія Скринник Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 5а клас 1361 448 439 474
936. phadeeva11 Єлизавета Фадєєва Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 5а клас 1756 492 665 599
937. petuhov11 Данило Петухов Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 5а клас 903 398 254 251
938. phanina11 Ангеліна Фаніна Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 5а клас 1613 458 316 839
939. saphronova11 Анастасія Сафронова Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 5а клас 1236 357 410 469
940. mamai111 Софія Мамай Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 5а клас 1419 534 573 312
941. kuzmenko11 Ксенія Кузьменко Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 1540 434 489 617
942. kovalchuk11 Дар'я Ковальчук Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 1964 589 546 829
943. samarceva11 Ганна Самарцева Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 2196 599 913 684
944. arakelan11 Софія Аракєлян Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 1407 452 464 491
945. malovichko11 Вероніка Маловічко Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 1234 470 485 279
946. karamanova11 Анжеліка Караманова Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 1741 683 545 513
947. prach111 Ксенія Прач Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 1188 413 519 256
948. kolosok11 Анастасія Колосок Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 2363 598 1138 627
949. balenko11 Іван Баленко Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 1223 494 467 262
950. homoyunova11 Анна Гомоюнова Запорізька м.Енергодар Енергодарська багатопрофільна гімназія Гармонія 6а клас 2374 687 697 990
951. danylob Данило Бородавка Запорізька м.Енергодар Енергодарська МАН 11а клас 2770 1047 747 976
952. olenat1 Трохимчук Олена Запорізька м.Енергодар Енергодарська МАН 11б клас 2880 924 567 1389
953. PronkinaD Дар’я Пронькіна Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 2280 712 888 680
954. petrukin Віктор Петрикін Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 3a клас 1798 552 665 581
955. ZubkovaVera Вера Зубкова Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 3в клас 822 288 272 262
956. LipkoDmytro Дмитро Ліпко Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 3в клас 2069 788 874 407
957. budilin Микола Будилін Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 627 280 195 152
958. kolesnikovOL Олександр Колесніков Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 1178 514 486 178
959. ivanivjgf Давид Іванов Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 1036 503 249 284
960. naidonovM Максим Найдьонов Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 1405 384 367 654
961. Shulika Анастасія Шуліка Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 519 148 303 68
962. anik Микола Анікєєнко Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 474 112 139 223
963. Saffir Тимур Саффіуллін Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 1611 585 473 553
964. Kuzmin Евгеній Кузьмін Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 1365 668 207 490
965. Nikolaenko Іван Ніколаєнко Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №7 2а клас 1187 173 210 804
966. maximsolovev Максим Соловйов Запорізька м.Енергодар Енергодарська ЗОШ №2 8б клас 2646 667 429 1550
967. vitko Тимофій Вітько Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 1 клас 426 133 140 153
968. belous Богдан Бєлоус Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 4 клас 927 301 290 336
969. berezovska Діана Березовська Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 5 клас 1540 511 456 573
970. hudik Софія Худик Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 5 клас 1604 338 528 738
971. zayats2004 Олександра Заяць Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 5 клас 1236 400 415 421
972. grechka Єлизавета Гречка Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 5 клас 1226 470 268 488
973. shkor Єгор Шкор Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 5 клас 809 249 164 396
974. goloblyov Микола Голобльов Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 5 клас 1349 441 609 299
975. dzyubenko Артем Дзюбенко Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 5 клас 1180 405 291 484
976. sazonovdan Данило Сазонов Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 10 клас 966 413 127 426
977. sakhnoa Анастасія Сахно Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 10 клас 2128 874 309 945
978. gulyamov Костянтин Гулямов Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 10 клас 1640 726 232 682
979. bolyak Крістіна Боляк Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 10 клас 828 249 62 517
980. sazonovdm Дмитро Сазонов Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 10 клас 1623 499 164 960
981. hapulina2000 Єлизавета Хапуліна Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 10 клас 1207 395 157 655
982. klochko Єлизавета Клочко Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 10 клас 935 399 90 446
983. lomonos Сергій Ломонос Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 10 клас 1464 531 93 840
984. goncharov Тимофій Гончаров Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 2 клас 626 246 223 157
985. bondar2007 Михайло Бондар Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 2 клас 415 219 86 110
986. yanchev2007 Сергій Янчев Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 2 клас 1359 195 8 1156
987. ivanov2005 Назар Іванов Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 3б клас 1221 370 399 452
988. adamov Ярослав Адамов Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 3б клас 684 223 273 188
989. pokhvalsky Іван Похвальський Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 8б клас 435 22 0 413
990. krayukhina Юлія Краюхіна Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 9б клас 448 410 0 38
991. baranchik2001 Альона Баранчик Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 9б клас 1342 300 342 700
992. radchenko Олександр Радченко Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 9в клас 849 463 241 145
993. shimanovich Ганна Шиманович Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 9в клас 1720 558 478 684
994. cherednichenko Ірина Чередниченко Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 11б клас 1495 771 115 609
995. zuyev Андрій Зуєв Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 11б клас 581 348 49 184
996. matreninsky Михайло Матренинськи� Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 11б клас 1940 789 461 690
997. krivosheyeva Катерина Кривошеєва Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 11б клас 1146 265 236 645
998. mikhalchenko Маргарита Михальченко Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 6 клас 1997 625 452 920
999. afanasyev Олександр Афанас’єв Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 6 клас 2665 493 792 1380
1000. oleksiyenko2003 Ганна Олексієнко Запорізька м.Запоріжжя Хортицький навчально-реабілітаційний центр 6 клас 1291 448 421 422