/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2015/07_11_2015_3_statistika.html

3 part
Місце Ім’я користувача Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3.
2001. tetajnavotsihovska Тетяна Войціховська Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 6 клас 1160 450 160 550
2002. mariajsudorovuch Марія Сидорович Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 6 клас 1273 451 416 406
2003. olegvasulkivskuj Олег Васильківськ� Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 6 клас 459 128 56 275
2004. nazarijgyrskuj Назарій Гурський Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 6 клас 1443 519 479 445
2005. rokcolanapopuk Роксолана Попик Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 6 клас 333 179 154 0
2006. nazarijkshuvinskuj Назарій Кшивінський Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 6 клас 1252 305 416 531
2007. dianavachak Діана Ващак Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1109 379 94 636
2008. irunagarbar Ірина Гарбар Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1233 423 108 702
2009. andrijilchushun Андрій Ільчишин Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 2054 794 405 855
2010. sopiajgarbar Софія Гарбар Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 3464 1087 830 1547
2011. hrustunadydko Христина Дудко Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1097 430 246 421
2012. marajnkis Мар'ян Кіс Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1499 474 203 822
2013. valentunkarpinets Валентин Карпінець Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 220 220 0 0
2014. nadiajkogudlo Надія Кожидло Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 346 117 0 229
2015. nazarnebesnuj Назар Небесний Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1696 527 110 1059
2016. volodumuroliajrnuk Володимир Оліярник Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1069 633 165 271
2017. nadiajtkachenko Надія Ткаченко Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1351 438 280 633
2018. olgatkach Ольга Ткач Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1416 265 372 779
2019. andrijpopuk Андрій Попик Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1954 416 184 1354
2020. olgapodolajk Ольга Подоляк Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 7 клас 1001 219 202 580
2021. ruslantkach Руслан Ткач Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 1185 214 115 856
2022. ruslanbykil Руслан Букіль Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 1245 445 181 619
2023. irunailchushun Ірина Ільчишин Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 1090 676 110 304
2024. romangavrulushun Роман Гаврилишин Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 581 224 92 265
2025. olgagolovach Ольга Головач Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 1166 254 131 781
2026. nazarvojtovich Назар Войтович Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 1101 615 207 279
2027. ivannalytsushun Іванна Луцишин Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 619 453 138 28
2028. marijamadej Марія Мадей Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 975 302 270 403
2029. nastijaolijarnuk Анастасія Оліярник Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 789 333 356 100
2030. irunatkachenko Ірина Ткаченко Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 479 428 51 0
2031. mariettamyzuka Марієтта Музика Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 9 клас 189 53 67 69
2032. olegshyrdak Олег Шурдак Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 3 клас 963 265 312 386
2033. mukolafranko Микола Франко Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 3 клас 690 309 217 164
2034. sergijbychko Сергій Бучко Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 3 клас 1110 446 457 207
2035. mukolaferents Микола Ференц Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 3 клас 1349 536 401 412
2036. grunashhrustuna Христина Гринаш Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 823 312 335 176
2037. sophijolijarnuk Софія Оліярник Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 884 369 334 181
2038. uljanagolovach Уляна Головач Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 857 230 207 420
2039. vasulkivskavika Вікторія Васильківськ� Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 1602 330 205 1067
2040. vikavasulkivska Вікторія Васильківськ� Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 578 249 76 253
2041. sophijagadomska Софія Гадомська Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 1238 510 302 426
2042. olenagolec Олена Голець Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 1677 494 301 882
2043. hrustunakysen Христина Кусень Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 976 286 315 375
2044. nastjazabuj Анастасія Забуй Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 463 305 125 33
2045. irunapetryniv Ірина Петрунів Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 1361 497 408 456
2046. olegolijarnuk Олег Оліярник Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 1616 615 500 501
2047. martabereza Марта Береза Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 5 клас 2041 470 497 1074
2048. rostuslavgarbar Ростислав Гарбар Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 10 клас 8098 3172 2545 2381
2049. sophijagavrulushun Софія Гаврилишин Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 4 клас 1626 718 497 411
2050. viktorijapetruniv Вікторія Петрунів Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 4 клас 946 464 140 342
2051. irunabilozerska Ірина Білозерська Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 4 клас 1091 370 274 447
2052. jurujilchushun Юрій Ільчишин Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 4 клас 1716 526 531 659
2053. volodumursikorskuj Володимир Сікорський Львiвська Самбірський р-н Баранівецький НВК "СЗШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" 8 клас 82 0 0 82
2054. Vitsarinsky Віталій Царинський Львiвська Сокальський р-н Угринівська ЗОШ І-ІІ ст. Учитель 6727 2476 1733 2518
2055. kwitka2003 Діана Пілюс Львiвська Сокальський р-н Сокальський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - ліцей» 7а клас 2085 1130 357 598
2056. Olehpet Олег Петриляк Львiвська Стрийський р-н Стрийська районна вечірня школа ІІ-ІІІ ст. 8б клас 2620 993 573 1054
2057. olesuk Олексій Петрицин Львiвська м.Дрогобич Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Учитель 3004 3004 0 0
2058. yk10 Юра Ковтанюк Львiвська м.Дрогобич Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 5б клас 1800 631 468 701
2059. DD10 Данило Дяків Львiвська м.Дрогобич Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 5б клас 2885 885 593 1407
2060. kk10 микола коцюбан Львiвська м.Дрогобич Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 5б клас 1474 364 399 711
2061. vv10 володя васютик Львiвська м.Дрогобич Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 5б клас 1064 372 492 200
2062. zvt10 віталік Земко Львiвська м.Дрогобич Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 5б клас 837 300 388 149
2063. tp10 Pavlo Tkach Львiвська м.Дрогобич Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 5б клас 1144 430 308 406
2064. zd10 Денис Журав Львiвська м.Дрогобич Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 5б клас 1056 484 247 325
2065. hm10 маряна хрипун Львiвська м.Дрогобич Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 7а клас 142 0 0 142
2066. Prokopiv_Olena Олена Прокопів Львiвська м.Львів НВК Львівський «Школа - ліцей «Оріяна» 9а клас 705 705 0 0
2067. Zaliznyj_Maryan Мар'ян Залізний Львiвська м.Львів НВК Львівський «Школа - ліцей «Оріяна» 6б клас 725 725 0 0
2068. Kindrat_Oleg Олег Кіндрат Львiвська м.Львів НВК Львівський «Школа - ліцей «Оріяна» 6б клас 278 278 0 0
2069. DocKa Марія Ріжко Львiвська м.Львів Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім. Івана Франка 9г клас 4531 1443 1468 1620
2070. millapilv Milla Pilv Львiвська м.Львів Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім. Івана Франка Дорослий 0 0 0 0
2071. shchyglyk8 Владислав Пасічник Львiвська м.Львів Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 5 клас 567 567 0 0
2072. shchyglyk6 Віталій Нефедов Львiвська м.Львів Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 5 клас 441 441 0 0
2073. shchyglyk13 Богуслав Станішевськи� Львiвська м.Львів Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 5 клас 766 766 0 0
2074. gorobchuk2 Іван Легкий Львiвська м.Львів Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 5 клас 165 0 165 0
2075. shchyglyk18 Даніель Шумський Львiвська м.Львів Львівський НВК «Школа-гімназія «Сихівська» 5 клас 0 0 0 0
2076. Riznokril Остап Ріжко Львiвська м.Львів Львівський НВК «Школа І ступеня - гімназія» 7а клас 2885 824 547 1514
2077. Proczajlo Анастасія Процайло Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1 клас 401 238 116 47
2078. Solomia7 Соломія Мороз Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1 клас 394 394 0 0
2079. Svyat22052009 Svyatoslav Schadura Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1 клас 70 64 6 0
2080. Ostap2009 Остап Пилипець Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1 клас 94 62 32 0
2081. Irynka2009 Ірина Мрака Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1в клас 200 18 182 0
2082. Liza_Zahamula Єлизавета Загамула Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1г клас 43 43 0 0
2083. marto4ok марта кулівацька Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1г клас 22 22 0 0
2084. AnnaL Анна Левус Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1г клас 239 112 26 101
2085. Nacta31 Настя Цюнглевич Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1г клас 29 29 0 0
2086. galunastasiv1234 Демян Стасів Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1г клас 78 78 0 0
2087. Adamius Adam Shushkevych Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 1г клас 264 150 22 92
2088. Vik Vika Drobot Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 2в клас 715 366 205 144
2089. MyrkoKit Myroslav Kit Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 2в клас 552 196 97 259
2090. asalx Sasha Sharpatiy Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 2в клас 784 234 137 413
2091. Sasha2112 Саша Климкевич Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 2в клас 1126 563 430 133
2092. veronika4 Вероніка Костишин Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 2в клас 399 168 102 129
2093. KosinovaK Катя Косінова Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3a клас 769 266 234 269
2094. MartaR Марта Романів Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3a клас 540 241 157 142
2095. PopovaY Юля Попова Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3a клас 1004 400 340 264
2096. GorakYulya Юля Горак Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3a клас 832 324 406 102
2097. KatyaOvchar Катерина Овчар Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3a клас 563 345 194 24
2098. serg171206 Сергій Савчук Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3б клас 449 449 0 0
2099. sonya12 софія владичко Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3б клас 498 498 0 0
2100. yana2006 Яна Мигович Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3б клас 1135 443 432 260
2101. TYOMA ARTEM KHARYTONOV Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3в клас 1933 495 519 919
2102. OlesiaK Olesia Karpina Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 3в клас 1397 540 256 601
2103. vkozak Vitalij Kozak Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 4а клас 3071 984 811 1276
2104. zlata злата кухта Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 4а клас 1252 437 323 492
2105. Danylo2005 Данило Голубєв Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 4а клас 1612 454 161 997
2106. olga2006 Ольга Мрака Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 4а клас 1823 353 411 1059
2107. anton06 Антон Чернотович Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 4б клас 1121 523 466 132
2108. volodi4ok Володимир Кулівацький Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 4б клас 1302 537 473 292
2109. maks06 Максим Шпаковський Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 4б клас 490 490 0 0
2110. vlad05 Владислав Вельгош Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 4б клас 1339 487 343 509
2111. queen Катерина Попів Львiвська м.Львів Львівська середня загальноосвітня школа № 30 5в клас 1100 0 0 1100
2112. Olya26 Оля Достоєцька Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 2321 687 474 1160
2113. Enka84 Божена - Марія Гамада Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія Дорослий 1407 873 534 0
2114. MiRaKyRy назар кр\арплюк Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9а клас 1776 799 424 553
2115. Za1ka Тарас Іващук Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 2590 966 624 1000
2116. ira23 Ірина Левочко Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 2040 1107 642 291
2117. andriana666 андріана лучинська Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 2041 951 783 307
2118. karina241 Каріна Бучма Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 1879 1167 389 323
2119. Arsen14 Арсен Савка Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 879 406 0 473
2120. scorpion_ua Дмитро Данилейко Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 3913 1170 941 1802
2121. Sonik29 Софія Іренкова Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 1989 964 600 425
2122. martusia2404 марта діль Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 3881 1061 1190 1630
2123. Taraspasternak23 Taras Pasternak Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10а клас 2590 566 712 1312
2124. snewka228 Маришка Хованська Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10а клас 1959 1000 715 244
2125. nataliakubai Наталя Кубай Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10а клас 2720 833 875 1012
2126. Hatabich Максим Коцупир Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10а клас 3184 1034 778 1372
2127. komynartaras Taras Komynar Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10а клас 1650 671 312 667
2128. marthapopovych99 Martha Popovych Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10а клас 2227 1103 464 660
2129. Mykola2015 Микола Апетик Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10а клас 2035 633 332 1070
2130. yulialutsyk2 юля луцишин Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10а клас 1257 860 397 0
2131. olena01 Олена Матрунич Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9 клас 2221 1058 477 686
2132. Andrik05092001 Андрій Топчак Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9а клас 2410 813 476 1121
2133. paqa Юля Саламаха Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9а клас 1649 934 411 304
2134. rostik1488 Ростик Стахів Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9а клас 1243 878 365 0
2135. mariana13042001 маряна Фельдман Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9а клас 1253 627 201 425
2136. NASTYA21 Анастасія Калєдіна Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9а клас 1263 984 279 0
2137. Solomika Соломія Глянцева Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9а клас 1707 881 443 383
2138. Pavlik228 Павло Медицький Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9в клас 780 389 129 262
2139. Nastiahajoshko1 Настя Гайошко Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9в клас 511 351 160 0
2140. AlbatrozO_o Ростислав Матвый Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9в клас 995 852 143 0
2141. niano1234 Марян Вятровський Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9в клас 629 547 82 0
2142. ruslana2015 Руслана Майданська Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9в клас 1327 714 324 289
2143. vika_lhv віка ляхвацька Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9в клас 2235 849 460 926
2144. Lilea14 Ліля Грабар Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9в клас 1481 829 230 422
2145. nastya_unicorn_666 Анастасія Панюта Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9в клас 734 734 0 0
2146. Martha5608 Марта Матіяшек Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9в клас 1422 509 607 306
2147. Yurchuka444 Христя Юрчук Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10в клас 568 297 152 119
2148. ulyananedilko228 Уляна Неділько Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10в клас 1406 632 156 618
2149. MartaI1234 Марта Івашків Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10в клас 2589 1173 586 830
2150. kkkkk Вікторія Кондратенко Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10в клас 2387 1206 0 1181
2151. tkachukoksanka Оксана Ткачик Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10в клас 4241 1486 915 1840
2152. Oleh123 Олег Войтович Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10в клас 3043 1233 739 1071
2153. Lesia4679 Олександра Павленко Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія Дорослий 3323 1074 1119 1130
2154. Dena Denis Viznia Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 5а клас 304 304 0 0
2155. Viktori5a Вікторія Гарасим Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 5а клас 510 510 0 0
2156. Holovata2202 Уляна Головата Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 5а клас 1404 507 533 364
2157. yulia5b Юля Іванчишин Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 5б клас 1436 444 577 415
2158. veronikabilash вероніка білаш Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 5б клас 269 245 0 24
2159. veronikaklimkovska вероніка клімковська Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 5б клас 907 847 60 0
2160. kuruzk Nastia Kogut Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10б клас 1244 583 410 251
2161. olena15 Олена оверко Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 10б клас 1240 696 114 430
2162. dimitrious1409 Dmytro Gurkovskiy Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 11а клас 3629 1180 883 1566
2163. Anastasia_Steepanova Анастасія Степанова Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 11а клас 678 678 0 0
2164. Londa Ніколь Чорномазюк Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 11а клас 3191 938 585 1668
2165. olja2004 Ольга Рура Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 6а клас 1642 533 936 173
2166. Ira20042307 іра Мацкевич Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 6а клас 1627 468 658 501
2167. FYLHSQ АНДРІЙ АНДРЕЙКО Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 9б клас 3333 1815 594 924
2168. milli1010 оля рура Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія Дорослий 0 0 0 0
2169. anastasya_broda Анастасія Брода Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 11б клас 556 556 0 0
2170. Yarema16 Христина Ярема Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 11в клас 496 496 0 0
2171. bogdan11111 Bogdan11111 Bogdan11111 Львiвська м.Львів Львівська правнича гімназія 11в клас 832 605 227 0
2172. MaksumBoz10 Максим Боценюк Львiвська м.Львів Львівська гімназія «Євшан» 5а клас 4180 1646 1181 1353
2173. Kretc Данило Кретковський Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 59 40 19 0
2174. Holi Надія Голінка Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 359 190 101 68
2175. Yzven Анна Юзвенко Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 571 371 200 0
2176. Mary24 Марія Суха Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного Дорослий 1253 650 155 448
2177. Bryn Дарія Бринь Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1а клас 212 58 103 51
2178. Chur Анастасія Чирич Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1а клас 59 51 8 0
2179. Petry Софія Петришин Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1а клас 228 125 65 38
2180. Mar Ілля Марчук Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 372 192 114 66
2181. Nyky Анастасія Никифорук Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 324 183 111 30
2182. Dac Анастасія Дацків Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 354 196 100 58
2183. Les Софія Лесняк Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 311 137 53 121
2184. Kozik Максим Козік Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 186 102 63 21
2185. Antonak Анастасія Антоняк Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 309 163 111 35
2186. PavloMaj81 Павло Майкут Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 210 143 43 24
2187. Atam Давид Атаманюк Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 137 44 66 27
2188. Hryh Юрій Григоровськи� Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 450 295 155 0
2189. Kosach Ярослав Косачевич Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 217 167 18 32
2190. Vasi Ольга Василишин Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 102 63 10 29
2191. Burt Вікторія Буртник Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1б клас 193 58 68 67
2192. Syva Анастасія Сива Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 129 99 30 0
2193. Bro Вероніка Брода Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 179 49 53 77
2194. Fost Софія Фостяк Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 200 86 48 66
2195. Rokosh Володимир-Дан Рокош Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 228 25 28 175
2196. Ivanec Устим Іванець Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 1004 401 179 424
2197. Klan Софія Клан Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 150 89 29 32
2198. Knysh Софія Книш Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 398 114 150 134
2199. Chel Андрій Челяда Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 163 14 102 47
2200. Seny Юрій Сенюра Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 490 157 154 179
2201. Cap Святослав Цап Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 83 43 20 20
2202. Sen Сергій Сенюра Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 1в клас 1237 249 185 803
2203. Krac Анастасія Крачковська Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 691 189 165 337
2204. Gri Василь Грінець Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 454 222 107 125
2205. Vov Ярема Вовк Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 882 355 220 307
2206. Sob Данило Собко Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 581 258 156 167
2207. Korzh Соломія Корж Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 537 251 181 105
2208. Kroh Северин Крошний Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 601 207 158 236
2209. Drabi Володимир Драбич Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 735 235 202 298
2210. Top Ростислав Топільницьки� Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 1018 266 228 524
2211. Bah Вікторія Баховська Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2а клас 140 113 27 0
2212. Koz Андрій Козак Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 993 501 200 292
2213. Shan Ростислав Шандала Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 1125 297 224 604
2214. Shyra Анастасія Шира Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 741 284 300 157
2215. Anit Валерія Антонова Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 411 172 181 58
2216. Rod Евеліна Родич Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 643 307 239 97
2217. Syn Юрій Синютка Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 597 224 214 159
2218. Kokoc Анна Кокоць Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 721 268 217 236
2219. Kov Максим Ковальчук Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 1315 449 412 454
2220. Markin Денис Маркін Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 446 263 114 69
2221. Mac Олексій Максимович Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 581 240 196 145
2222. Bahr Єва Бахровська Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 450 232 122 96
2223. Kvasn Віра Квасниця Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 534 187 180 167
2224. Korch Анна Корчак Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 878 296 267 315
2225. Grysh Софія Гришина Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 2в клас 716 293 184 239
2226. Lop Володимир Лопатін Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3в клас 864 351 320 193
2227. Paras44 Андрій Паращук Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3в клас 902 325 243 334
2228. Brosh Марта Брошко Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3в клас 1176 373 288 515
2229. Kind12 Юліана Кіндій Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3в клас 949 372 287 290
2230. zahal34 Святослав Жагаляк Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3в клас 1351 398 433 520
2231. Huluk11 Марія Гулик Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3в клас 1010 417 314 279
2232. dam Дамір Кутявін Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3в клас 772 415 253 104
2233. drab11 Владислав Драбич Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 5б клас 2064 691 725 648
2234. Sud Данило Судомир Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 1796 614 468 714
2235. Dakiv Кіра Дяків Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 1586 536 513 537
2236. Pel Софія Пелих Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 1725 621 510 594
2237. muz Маркіян Музичко Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 1327 502 414 411
2238. kam Ярополк Кальмук Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 1675 643 490 542
2239. zab Данило Заблоцький Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 1023 472 394 157
2240. Spiv Вікторія Співак Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 559 281 187 91
2241. Shap Анастасія Шаповалова Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 798 401 239 158
2242. Nov Діана Новицька Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 1010 279 360 371
2243. Vola Соломія Волошин Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 1197 441 417 339
2244. Peta Аліна Петлюк Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 783 327 201 255
2245. lusko Юлія Лиско Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 1430 465 483 482
2246. Steciv Максим Стеців Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 2043 580 507 956
2247. Pete Остап Петрик Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 902 411 306 185
2248. Tol Анастасія Толочко Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3б клас 995 453 222 320
2249. Luc Катерина Луцишин Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3б клас 750 241 244 265
2250. kosa Анна Костишин Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3б клас 1166 484 394 288
2251. fur Ксенія Фуртак Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3б клас 824 376 304 144
2252. Kyc Софія Кицара Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3б клас 897 340 286 271
2253. Brona Марко Брона Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3б клас 1235 506 260 469
2254. Maks77 Маркіян Максимович Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3б клас 1476 388 423 665
2255. Bor45 Святослав Борисюк Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3б клас 1162 438 537 187
2256. Yar Павло Яремчук Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 1404 504 419 481
2257. Andres11 Владислав Андрес Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 1417 572 372 473
2258. Tymec Руслан Тимець Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 1629 498 427 704
2259. Nazar44 Назар Васильців Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 774 348 254 172
2260. Magulka Маркіян Магулка Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 1093 304 337 452
2261. Duh Назар Дух Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 1905 458 409 1038
2262. Sele Софія Селещук Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 991 366 333 292
2263. Savka Богдан Савка Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 1069 377 301 391
2264. daina Діана Чорній Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 1336 633 300 403
2265. Oliy Святослав Олійник Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 1770 663 584 523
2266. Stef Соломія Стефанишин Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 1336 388 402 546
2267. Bogy Андрій Богуцький Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 1659 582 406 671
2268. Ostafiy Анна Остафій Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 1326 415 429 482
2269. Kachmar Качмар Ірина Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 1286 415 550 321
2270. Krupa Крупа Соломія Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 1574 450 378 746
2271. Diduk Данило Дідик Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 2131 668 838 625
2272. Dany Данило Щербина Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 1790 541 531 718
2273. Peru Назар Перитятко Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 1551 495 529 527
2274. Hra Ярина Гриновець Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4б клас 1320 491 422 407
2275. Gogo Христина Гогоша Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 1518 493 521 504
2276. Bard Соломія Бардич Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 717 444 176 97
2277. Fed Вікторія Федорова Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 2026 535 428 1063
2278. Woit Христина Войтів Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 659 238 245 176
2279. Yarm Максим Ярмолюк Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 1184 495 481 208
2280. Redi Юрій Редька Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 1446 458 449 539
2281. Kruc Назар Кручко Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 2502 724 471 1307
2282. Dene Марко Денещук Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 1459 422 343 694
2283. Beg Богдан Бегун Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 2161 454 473 1234
2284. Gryn Денис Гринь Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 983 237 398 348
2285. Sysyn Данило Сисин Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 1438 461 436 541
2286. kacer Олег Качерай Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4в клас 1036 417 403 216
2287. Pasler Мар'ян Льода Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №92 10 клас 3240 1368 922 950
2288. ura1 Юра Грабовенськи� Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №86 2б клас 3207 872 804 1531
2289. boghdangr Богдан Грабовенськи� Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №86 5б клас 3081 862 738 1481
2290. Teodor1 Теодор Грабовенськи� Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №86 7а клас 3005 809 407 1789
2291. Markoazar Назар Марко Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №68 3a клас 158 158 0 0
2292. andriyg Андрій Горбовий Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка Дорослий 2408 934 482 992
2293. Js1ord Goy Andriy Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 11а клас 2124 738 388 998
2294. PowerLviv Andriy Bodnar Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 11а клас 2980 611 488 1881
2295. lrr25 Роман Левус Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 11а клас 2309 782 509 1018
2296. Alissa Олег Авраменко Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 11а клас 2308 697 395 1216
2297. apollo Садам Хусейн Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 11а клас 1721 532 368 821
2298. Mery Marianna Suhay Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 10а клас 841 656 185 0
2299. Br1ghT Юра Горбачов Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 11 клас 1732 493 384 855
2300. tytka Nazar Oleksiv Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 11 клас 1735 619 486 630
2301. Diana_mala09 Diana Dyka Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 10 клас 525 222 187 116
2302. Poritska_Julia Julia Poritska Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 7б клас 406 406 0 0
2303. vlad12paz Vlad Pazinyak Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 7б клас 1118 665 78 375
2304. Pura Viktoriya Furtak Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 10а клас 1581 773 233 575
2305. soniya Sofia Kovalchuk Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 10а клас 2320 749 545 1026
2306. Emma Ярина Ляхович Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 10а клас 931 672 243 16
2307. paraskovia христина палій Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 10а клас 1063 604 260 199
2308. school44 Таня Гриник Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка 10а клас 469 469 0 0
2309. Nast23 Анастасія Гаврюшина Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 3a клас 1285 510 445 330
2310. Melnuk2006 Мельник Роман Мельник Роман Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 1838 552 442 844
2311. Novosad Олена Новосад Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 2100 496 680 924
2312. Podolancyk Дем’ян Подолянчук Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 839 474 365 0
2313. Zmia Ольга Змія Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 1745 501 556 688
2314. Kyprusuk Соломія Куприсюк Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 1268 358 436 474
2315. Pashkovsky Михайло Пашковський Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 1347 433 357 557
2316. Cebruk Цебрик Тарас Цебрик Тарас Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 1314 349 406 559
2317. Rumska Римська Верон Римська Верон Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 965 351 373 241
2318. Krasnycka Анастасія Красницька Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 1587 538 496 553
2319. Chernuk2006 Черник Юстина Черник Юстина Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 1206 322 417 467
2320. Podolianchuk Дем'ян Подолянчук Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 1443 413 329 701
2321. Saiko Христина Сайко Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 2238 873 873 492
2322. Parvasyuk Анастасія Парвасюк Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1589 516 581 492
2323. Patnycka Вікторія Пятницька Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1067 382 498 187
2324. Luzhansky Юрій Лужанський Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1173 546 509 118
2325. Homulak Юлія Хомуляк Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1094 460 441 193
2326. Shliyan Юрій Шліян Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1649 586 487 576
2327. Plyktys Артем Плуктус Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1264 423 430 411
2328. Zvarych2005 Ольга Зварич Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1784 557 752 475
2329. Kovalskyj Віталій Ковальський Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1508 560 655 293
2330. Velucko Величко Андрі Величко Андрі Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 2002 600 583 819
2331. Galushak Юра Галущак Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1723 487 513 723
2332. Zhyk Юрій Жук Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 5г клас 1953 561 463 929
2333. Shelvah Михайло Шельвах Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 6г клас 2703 695 514 1494
2334. shvorak2003 Оксана Шворак Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 7б клас 2027 747 344 936
2335. Zvarych Марта Зваич Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 7б клас 676 0 308 368
2336. markian_korzhak Markian Korzhak Львiвська м.Львів ЛНВК ім. В.Стуса 6б клас 2928 687 642 1599
2337. KS32_RomanB Roman Boren'ko Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" Дорослий 1815 1012 301 502
2338. KS32Lyseiko Богдан Лисейко Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" Дорослий 3330 1017 748 1565
2339. KS32_Sergiy Сергій Колісник Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" Дорослий 2214 603 558 1053
2340. KS32_Ivan Іван Карпінський Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" Дорослий 3703 1195 616 1892
2341. GorditPS11huk Саша Гордійчук Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" 10 клас 2232 726 516 990
2342. IraPidgurskaPSM11 Ірина Підгурська Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" 10 клас 2590 730 458 1402
2343. gavril1008psm11 ВЛад Гаврилюк Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" 10 клас 2329 678 464 1187
2344. KtulthuPSM11 Євген Ребенчак Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" 10 клас 3281 895 511 1875
2345. oreskoPCM11 Орест Скоринови Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" 10 клас 2530 806 424 1300
2346. PSM11PVL Pavlo Teodorovuch Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" 10 клас 2634 863 557 1214
2347. Oleg_Cheater2015 Олег Маестро Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" 10 клас 1544 619 370 555
2348. ps11NadSuv Надія Сивак Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" 10 клас 1705 718 333 654
2349. MAgofaryPSM11 Марян Бовтач Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" 10 клас 992 557 435 0
2350. IgrSkip32 Ігор Скіп Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" Дорослий 1335 501 351 483
2351. KSM32Igor_Dem Ігор Демків Львiвська м.Львів Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" Дорослий 902 177 0 725
2352. diakiv_ps21 мар'ян дяків Львiвська м.Львів Вечірня (змінна) СЗШ №28 Дорослий 1355 468 338 549
2353. Viktor201062 Viktor Shpachenko Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Учитель 6974 2553 2177 2244
2354. Yulian1103 Юліан Нецко Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 829 416 328 85
2355. julija0311 Julija Prilutska Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 1307 588 254 465
2356. belovajulija22 Julija Belova Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 1020 480 290 250
2357. vladherei Владислав Герей Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 929 330 327 272
2358. tanja0311 Tanja Kavetska Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 2152 681 431 1040
2359. hjkhg іван лецюк Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 5а клас 2893 782 1109 1002
2360. zaxar0909 Zaxar Zaplatinskij Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 733 168 268 297
2361. rostik27 Rostik Rusinjak Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 1143 470 344 329
2362. ivan24 Ivan Kushnir Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 730 410 301 19
2363. kolja24 Kolja Tereshenko Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 625 311 216 98
2364. Bozena0802 Божена Скольська Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 849 393 217 239
2365. zenja20 Zenja Sosnovets Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 742 345 214 183
2366. alina0203 Alina Masligan Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 1072 523 295 254
2367. vasil30 Vasil Marchishin Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 409 232 170 7
2368. koba1301 Vasil Koba Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 1603 671 381 551
2369. sofija19 Sofija Timchishin Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 685 210 279 196
2370. pavlo28 Pavlo Hrush Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 2231 675 597 959
2371. timockoveronika10 Veronika Timocko Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 3в клас 1088 324 411 353
2372. ira2005shimkiv Іра Шимків Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 5а клас 485 485 0 0
2373. nadia1999 Надія Гурська Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 10 клас 4139 1399 726 2014
2374. Alina16 Аліна Дмитрів Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 1276 340 479 457
2375. Sofija Софія Домчак Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 1247 390 374 483
2376. Shtonikvika15 Віка Штоник Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 5а клас 1853 418 476 959
2377. martabardina2003 марта бардіна Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 6б клас 2842 665 827 1350
2378. yaryna01019 Yaryna0101 Букіль Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 2150 793 303 1054
2379. Stasmc Stanislav Makota Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 2114 680 527 907
2380. JaneJaneL Марія Лопатій Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 1183 421 307 455
2381. BEJIEC Владислав Кузенков Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 2337 772 553 1012
2382. Sapiha Sapiha Danylo Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 2444 842 421 1181
2383. Yatsentyuk Святослав Яцентюк Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 1940 668 411 861
2384. Michael_Vitman Андрій Жураківський Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 2164 824 392 948
2385. megi Yura Mehenko Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 1894 564 374 956
2386. sofia111 Софія Садова Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 2031 798 649 584
2387. zoryana90 Zoryana90 Vorona Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 2081 836 274 971
2388. marik19 Мар'ян Вінців Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 1656 691 400 565
2389. Oliynyk25 Олійник Оля Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 769 387 125 257
2390. Kozakyana15 Яна Козак Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 5а клас 1424 635 748 41
2391. dianab Діана Будай Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2 клас 753 208 309 236
2392. nazary Назар Яворський Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2 клас 1719 786 363 570
2393. tarasvb Тарас Бораковський Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 877 301 199 377
2394. arturob Артур Боровницький Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 502 185 150 167
2395. maksumb Максим Бойків Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 1789 233 183 1373
2396. dianam Діана Григорчук Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 944 231 295 418
2397. vikad Вікторія Дзидзфн Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 550 236 136 178
2398. sofiyd Софія Дзидзан Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 1734 351 324 1059
2399. martaz Марта Зубик Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 1109 426 277 406
2400. nastyi Анастасія Ілик Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 1000 444 332 224
2401. arsenyi Арсен Ільків Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 835 311 209 315
2402. artemip Артем Пагутяк Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 920 397 202 321
2403. tetyna Тетяна Кедись Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 982 378 233 371
2404. hastyc Анастасія Щурко Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 820 357 214 249
2405. annam Анна Матата Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 597 242 306 49
2406. nastyt Анастасія Топилко Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 402 234 132 36
2407. kristinam Христина Міхалочкіна Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 829 382 224 223
2408. muxaylo Михайло Котляр Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 488 243 175 70
2409. dianai Діана Щербанович Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 634 279 122 233
2410. urak Юра Когут Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 827 365 355 107
2411. danuyil Данило Яртим - Махник Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 906 216 150 540
2412. vladx Владислав Хмеляк Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 728 185 178 365
2413. zaxar Захар Стецько Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 327 108 160 59
2414. arturs Артур Стасів Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 592 196 176 220
2415. arsens Арсеній Созанський Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 459 273 153 33
2416. mariyk Марія Клим"юк Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 344 127 131 86
2417. orests Орест Скальский Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 866 364 205 297
2418. volodyr Володимир Радевич Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 805 343 218 244
2419. annakl Анна Клим Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 732 205 215 312
2420. VikaL Вікторія Лукащук Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 1776 683 383 710
2421. MariaK Марія Кот Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 2151 676 410 1065
2422. KarolinaSmykovska Кароліна Смиковська Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 1531 683 447 401
2423. leja Лея Буткус Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 1821 755 525 541
2424. Valeria Валерія Таукчі Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 1094 533 342 219
2425. yaroslav07 Ярослав Красівський Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 2603 752 761 1090
2426. Bogdana Богдана Кіндратишин Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 1304 794 228 282
2427. LisovskaAnastasiya Анастасія Лісовська Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 1703 663 403 637
2428. NazarK Назарій Котляр Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 1138 577 216 345
2429. AnastasiaK Анастасія Колодка Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3a клас 704 321 271 112
2430. Bodya1 Бщгдан Грабович Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 7а клас 1673 582 512 579
2431. chuvak122 Володя Жунаєв Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 7а клас 949 628 153 168
2432. Shtenda2003 Анна Штенда Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 7а клас 2117 902 434 781
2433. sapiga Danylo Sapiha Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 2959 993 579 1387
2434. Elektrovoz Владислав Барух Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 1779 565 464 750
2435. BoomZoom Артем Грицик Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 11 клас 1670 511 294 865
2436. jktu2003 Олег Когут Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 7а клас 6028 1857 1096 3075
2437. igor4ik2002 Ігор Когут Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 8б клас 5689 1609 1158 2922
2438. Svitlana55 Світлана Головко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Учитель 2542 846 278 1418
2439. mariy05 марія петрівна Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Дорослий 2783 996 344 1443
2440. step42 марія степанюк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 1015 228 470 317
2441. hmara владислав хмара Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3г клас 2821 793 809 1219
2442. Vika2006 Вікторія Саламанчук Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 4в клас 4281 1298 1665 1318
2443. shelep2006 Andrij Shelep Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 4в клас 2324 817 809 698
2444. makc1111 Максим Ващишин Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2 клас 1128 492 214 422
2445. vika17 Віка Лісна Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 2345 809 557 979
2446. Vlasiy Власій Грисюк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 3649 1129 909 1611
2447. tona22 Тоня Корнова Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 546 260 166 120
2448. PavloD Павло Дмитришин Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 982 227 411 344
2449. RomanDerefinka Роман Дерефінка Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 923 312 187 424
2450. maks2007 Максим Войтюк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 729 226 182 321
2451. KarinaZvirko Каріна Звірко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 481 110 43 328
2452. VitaliyD Віталій Дядюк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 816 163 217 436
2453. Illya2008 Ілля Ганжала Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 1717 441 349 927
2454. SofiaZyzak Софія Зузак Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 701 361 229 111
2455. sasha2008 Олександра Дрангула Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 409 69 261 79
2456. DaniloZagrenyk Данило Загренюк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 146 132 14 0
2457. OlenaSmal Олена Смаль Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 1062 374 272 416
2458. ulia26 Юля Рудек Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2б клас 2168 760 470 938
2459. ism Сергій Іванів Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2в клас 1321 391 0 930
2460. kww Віктор Косаняк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2в клас 157 139 18 0
2461. waw Арсеній Винар Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2в клас 495 205 158 132
2462. hai Андріана Грабовська Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2в клас 396 191 120 85
2463. haw Анастасія Граблюк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2в клас 290 104 48 138
2464. wjui Юлія Василишин Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2в клас 199 75 99 25
2465. wrw Радіон Винар Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2в клас 652 191 252 209
2466. mhja Христина Малетич Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2в клас 102 66 36 0
2467. pwja Вероніка Погранична Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2в клас 333 137 42 154
2468. volodia3 Володимир Ісаюк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 380 171 143 66
2469. ivan5 Іван Глоба Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 734 235 171 328
2470. vadim3 Вадим Зарецький Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 49 0 27 22
2471. anna3 Анна Дутка Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 531 166 200 165
2472. ccasha Олександр Балаболін Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 1275 229 285 761
2473. vova3 Володимир Вандзьо Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 474 186 70 218
2474. macim55 Максим Бойко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 357 212 86 59
2475. dasha15 Дарія Брюханова Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 169 92 77 0
2476. kristi Христина Дубецька Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 355 150 140 65
2477. nastia31 Анастасія Кожан Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 213 98 115 0
2478. pavlo111 Павло Бай Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 96 37 25 34
2479. lilia3 Лілія Серкова Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 229 88 82 59
2480. ctepan1 Степан Турич Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2г клас 292 203 76 13
2481. Lysak19 Владислав Лисак Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 1237 430 370 437
2482. andriy1 Андрій Семпович Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 893 394 248 251
2483. diana5 Діана Кушнір Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 841 268 208 365
2484. rostyk2005 Ростислав Волинський Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 4б клас 1877 577 501 799
2485. Darina2015 Дарина Пупко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 6а клас 1802 454 958 390
2486. klum42 віка климочко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 258 137 105 16
2487. der42 ілля держак Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 315 168 147 0
2488. kov42 олена коваль Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 863 303 318 242
2489. shpex42 максим шпех Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 832 308 200 324
2490. grosh42 каміла грошко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 485 191 219 75
2491. mar42 денис марущак Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 50 24 26 0
2492. boh42 микола богун Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 477 148 208 121
2493. voz42 денис возьний Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 281 107 144 30
2494. oleks42 настя олексенчин Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 284 98 48 138
2495. stov42 юля стовба Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 2а клас 673 214 167 292
2496. olekcandr22 Олександр Пущак Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 968 427 351 190
2497. okcana Оксана Матвіїв Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 1797 396 194 1207
2498. igor1 Ігор Варениця Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 726 352 212 162
2499. cergiy Сергій Жук Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 1449 508 310 631
2500. maria1 Марія Шевченко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 2121 424 360 1337
2501. vika555 Вікторія Бродюк Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 557 315 151 91
2502. karolina1 Кароліна Добрянська Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 660 203 129 328
2503. volodimir Володимир Бойко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 543 198 129 216
2504. olekcandr1 Олександр Антоненко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 3б клас 945 315 280 350
2505. andriy2005 Андрій Смаль Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 4б клас 2079 542 480 1057
2506. Katia Катерина Рудек Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Дорослий 3232 1021 721 1490
2507. brxv Христина Брошко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 1б клас 478 161 139 178
2508. bvv Вікторія Брошко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 7б клас 232 138 71 23
2509. Arsik909 Arseniy Mishchuk Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 4в клас 3810 1322 1068 1420
2510. Sasha2015 Олександр Лаврів Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 6а клас 1716 882 609 225
2511. Hrustuna2015 Христина Курій Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 6а клас 2683 701 1156 826
2512. bizon Vova Muylyk Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 8а клас 556 404 0 152
2513. ravlyk2004 Марта Равлик Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 6а клас 2017 1012 1005 0
2514. Hrystyna2015 Христина Горак Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 6а клас 1431 430 703 298
2515. markus Демян Корчук Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 6а клас 1730 383 385 962
2516. txir42 христина тхір Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ -інтернат І-ІІІ ст. 2а клас 331 157 157 17
2517. vel42 віталій величко Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ -інтернат І-ІІІ ст. 2а клас 255 89 114 52
2518. mirosh Helen гречановскьк� Миколаївська Баштанський р-н Новоєгорівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 1570 570 181 819
2519. Nina62 Ніна Саєнко Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Дорослий 2611 1146 778 687
2520. Artem9 Артем Вартовник Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 1б клас 829 487 0 342
2521. Alina0502 Аліна Бельзецька Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4а клас 1117 366 341 410
2522. Max0601 Максим Гриценко Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4а клас 367 367 0 0
2523. Tur0412 Єлізавета Тур Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4а клас 458 287 171 0
2524. Kalin0201 Юліана Калінцова Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4а клас 761 365 270 126
2525. Valent1406 Валентина Матясова Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4а клас 951 449 502 0
2526. Nasty1608 Анастасія Селіфонова Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4б клас 532 137 150 245
2527. Artem0606 Артем Бричук Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4б клас 616 271 120 225
2528. Illy0308 Ілля Колотов Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4б клас 776 429 347 0
2529. Ivan1102 Іван Середич Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 5а клас 1261 401 454 406
2530. Andriy0506 Андрій Кропивний Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 5а клас 452 315 137 0
2531. Khramova1205 Любов Храмова Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 6а клас 2472 636 544 1292
2532. Lily2412 Ліля Гвозденко Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 7а клас 596 232 193 171
2533. ViktoriyaD Вікторія Дудка Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 10б клас 651 651 0 0
2534. shoykolarisa Лариса Шойко Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Дорослий 2083 635 427 1021
2535. Olena0103 Олена Поспєлкіна Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4б клас 1278 515 419 344
2536. Vlad1 Гордійчук Влад Миколаївська Кривоозерський р-н Голосківська ЗОШ 3 клас 1631 532 428 671
2537. rrrr Малявкін Костя Миколаївська Кривоозерський р-н Голосківська ЗОШ 7 клас 1052 543 246 263
2538. Ilona2 Юля Мельник Миколаївська Кривоозерський р-н Голосківська ЗОШ 7 клас 1833 792 349 692
2539. dmitrivskazoch1 Яна Кусковська Миколаївська Очаківський р-н Дмитрівська ЗОШ 4 клас 2471 723 1129 619
2540. Serofim Тетяна Мікосіянчик Миколаївська м.Вознесенськ Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст №5 Дорослий 1891 753 357 781
2541. KD_1 Клавдія Чулуп Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей Дорослий 3519 1318 1063 1138
2542. korik Клавдія Чулуп Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей Дорослий 4029 1449 1165 1415
2543. mul50 Аліна Авраменко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11а клас 2887 1188 804 895
2544. mul52 Юлія Горожанкіна Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11а клас 2360 935 444 981
2545. mul56 Віктор Ляшко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11а клас 2894 1106 761 1027
2546. mul76 Василь Шиловець Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11а клас 2188 630 306 1252
2547. mul54 Сергій Константинов� Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11а клас 2508 965 468 1075
2548. mul55 Антон Лисенюк Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11а клас 2469 823 591 1055
2549. mul01 Сабріна Алко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 8а клас 1234 723 192 319
2550. mul10 Валентина Маюрова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 8а клас 1147 610 127 410
2551. mul13 Олена Спірідонова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 8а клас 1648 790 268 590
2552. mul03 Юлія Бившева Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 8а клас 2527 548 308 1671
2553. mul12 Кирило Свердлов Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 8а клас 1604 887 204 513
2554. mul06 Марія Дем'яненко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 8а клас 2446 1203 411 832
2555. mul04 Аліна Веретіліна Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 8а клас 944 944 0 0
2556. mul02 Таїсія Бараненко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 8а клас 1933 1065 868 0
2557. mul23 Анастасія Сисова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 9а клас 725 0 434 291
2558. mul20 Іван Потьомкін Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 9а клас 2571 772 451 1348
2559. mul14 Єлизавета Буравцова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 9а клас 1348 889 178 281
2560. mul24 Юліана Сушко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 9а клас 2186 832 610 744
2561. mul21 Анастасія Рамська Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 9а клас 1424 0 434 990
2562. mul43 Андрій Манзюк Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 10б клас 1710 889 388 433
2563. mul42 Олена Литвиненко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 10б клас 1114 505 609 0
2564. mul48 Юрій Фетько Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 10б клас 2624 910 663 1051
2565. mul49 Андрій Щербина Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 10б клас 3422 1232 976 1214
2566. mul45 Руслана Ревицька Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 10б клас 966 0 239 727
2567. mul71 Дарія Чмільова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11б клас 1834 1301 533 0
2568. mul70 Карина Хропот Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11б клас 1532 1153 379 0
2569. mul58 Катерина Дороневич Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11б клас 3358 1425 702 1231
2570. mul61 Аліна Золотопуп Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11б клас 1798 1136 379 283
2571. mul62 Владислав Манченко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11б клас 2146 785 406 955
2572. mul64 Дмитро Паладій Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11б клас 2385 1077 292 1016
2573. mul75 Тетяна Лопата Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11б клас 576 576 0 0
2574. mul60 Олександр Духовий Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11б клас 2758 1155 526 1077
2575. mul09 Марія Кучеренко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 8а клас 649 649 0 0
2576. mul26 Михайло Харченко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 9а клас 2428 856 409 1163
2577. Darinaosl Дарина Ословська Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 11б клас 2119 885 475 759
2578. mul17 Катерина Мащенко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 9а клас 1963 792 268 903
2579. mul38 Вікторія Стасюк Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 10а клас 2159 493 384 1282
2580. school_22_35 Софія Покатило Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1707 684 683 340
2581. school_22_26 Олена Бессонова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1564 584 708 272
2582. school_22_28 Нікіта Гончаров Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1923 629 788 506
2583. school_22_31 Павло Курляк Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1210 441 562 207
2584. school_22_34 Олександр Петренко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1540 403 318 819
2585. school_22_27 Нікіта Гоманюк Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1378 541 280 557
2586. school_22_29 Денис Долюк Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1835 606 676 553
2587. school_22_36 Олександр Філіппов Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1662 534 487 641
2588. school_22_30 Іван Желязков Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1811 555 771 485
2589. school_22_37 Катерина Чуєнко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1576 515 735 326
2590. school_22_32 Дарія Мороз Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6а клас 1417 461 577 379
2591. school_22_4 Данило Жовновський Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 1372 552 377 443
2592. school_22_3 Катерина Довбня Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 1543 645 549 349
2593. school_22_1 Нікіта Бердник Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 1281 524 423 334
2594. school_22_2 Дмитро Гетманцев Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 1345 578 617 150
2595. school_22_5 Яна Іванова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 1736 573 429 734
2596. school_22_6 Владислава Коваль Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 1008 444 298 266
2597. school_22_7 Альона Мінкіна Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 1433 528 481 424
2598. school_22_12 Артем Ярцев Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 943 461 308 174
2599. school_22_9 Артем Погосян Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 2303 526 608 1169
2600. school_22_10 Антон Чорний Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 1794 701 629 464
2601. school_22_8 Анаіт Мірзоян Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5а клас 1280 543 475 262
2602. school_22_24 Олександр Чернозуб Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 1482 519 279 684
2603. school_22_20 Олександра Мізецька Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 942 297 400 245
2604. school_22_22 Тимофій Підгорний Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 1068 566 423 79
2605. school_22_16 Олег Євдошин Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 1281 471 390 420
2606. school_22_23 Поліна Цигельнікова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 1285 478 403 404
2607. school_22_15 Поліна Гага Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 1216 536 454 226
2608. school_22_19 Наталя Луговська Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 1735 643 613 479
2609. school_22_14 Анастасія Галагуз Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 1420 605 414 401
2610. school_22_13 Валерія Гаврилова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 766 479 287 0
2611. school_22_18 Анна Іскра Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 5б клас 1156 465 458 233
2612. vlada2109 Влада Федорова Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №11 Дорослий 2381 640 607 1134
2613. Nata77 Наталия Мельник Миколаївська м.Первомайськ Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст №5 Дорослий 2096 700 381 1015
2614. Danilo200318 Данило Гарькавенко Полтавська Котелевський р-н Котелевська гімназія 4б клас 559 363 196 0
2615. s01v2003 Світлана Сахарова Полтавська Кременчуцький р-н Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 2097 674 535 888
2616. nastya634 Анастасія Лисенко Полтавська Кременчуцький р-н Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 1239 507 444 288
2617. Anton0201 Антон Діхтяренко Полтавська Кременчуцький р-н Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 2985 896 417 1672
2618. prohorovich20 Анна Прохорович Полтавська Кременчуцький р-н Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 1309 509 435 365
2619. Skype1 Максим Говорун Полтавська Кременчуцький р-н Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 728 728 0 0
2620. Sonja0408 София Власова Полтавська Кременчуцький р-н Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 664 242 21 401
2621. juliy010203 Юлія Омеляненко Полтавська Кременчуцький р-н Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст 8 клас 629 292 75 262
2622. bagach Олександр Галик Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Дорослий 2097 746 401 950
2623. Bogdan2008 Богдан Мішкін Сумська Білопільський р-н Білопільська СЗОШ №1 2а клас 230 230 0 0
2624. maria03 Марія Цегельник Сумська Білопільський р-н Білопільська СЗОШ №1 5б клас 632 632 0 0
2625. dascha0112 Дарія Домашенко Сумська Білопільський р-н Білопільська СЗОШ №1 7а клас 1043 802 49 192
2626. Dima2004 Dima Ohiienko Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 5а клас 400 400 0 0
2627. alooonaTveritinova Alona Tveritinova Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 9б клас 2229 810 543 876
2628. sherif2015 Богдан Граченко Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 7в клас 2057 730 322 1005
2629. dima_ruban Дима Рубан Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 6а клас 2415 717 662 1036
2630. gggggggggkkkkkkkkk Анастасія Коломїєць Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 5в клас 3226 765 1172 1289
2631. kamilla Камилла Герасимова Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 5а клас 1263 588 336 339
2632. dianabeloded Диана Белодед Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 6б клас 1675 507 566 602
2633. nastya30092003 Анастасия Калюжна Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 6б клас 2611 777 1326 508
2634. Dimkas2003 Дмитро Колодяжний Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 7б клас 718 718 0 0
2635. Mostovij Артур Мостовий Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 9б клас 1361 697 180 484
2636. OZZY Андрій Ткачук Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 9б клас 649 398 251 0
2637. izar Захар Іванов Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 9б клас 690 398 127 165
2638. Desh1234567890 Дмитро Шимко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 11 клас 1369 909 445 15
2639. Platonova Наталія Платонова Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича Дорослий 559 245 176 138
2640. Polina47 Поліна Платонова Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 7б клас 1908 598 475 835
2641. marina310702 марина рябчук Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 8б клас 2124 1058 657 409
2642. timboo_o Анастасія Мороховська Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича Дорослий 1856 1005 302 549
2643. olyana99 Яна Орехова Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 11 клас 2344 1198 380 766
2644. isugdhgwch Альона Порохня Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 11 клас 239 239 0 0
2645. Viktori Вікторія Мандрика Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Б. Антоненко-Давидовича 11 клас 2894 1413 722 759
2646. Tankist_2004 Владислав Савченко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 6б клас 1867 732 1135 0
2647. volkov6b Олександр Волков Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 6б клас 2228 562 1314 352
2648. Liza17092004 Лиза Потапенко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 6б клас 2163 740 1026 397
2649. kamila200408 Каміла Панченко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 6б клас 1665 494 869 302
2650. Artem22848 Artem Vasylchenko Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 9б клас 273 143 130 0
2651. konaka Денис Голод Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 9б клас 725 233 178 314
2652. RonnyWine Дмитро Антюх-Кальчен Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 9б клас 615 148 467 0
2653. irinad Ірина Долгошея Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 11 клас 1383 607 692 84
2654. Proxy Макс Корниенко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 11 клас 522 522 0 0
2655. DarynaKiriyenko Дарина Кірієнко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 11 клас 1098 1098 0 0
2656. Nata777 Наталія Сушко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Дорослий 558 558 0 0
2657. Natalya_57 Наталія Сушко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Дорослий 2583 821 592 1170
2658. slipchenkoanna Анна Кукуня Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Дорослий 1946 578 99 1269
2659. amina2002 Аміна Ткаченко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7б клас 1397 216 250 931
2660. valeri2004 Валерія Бистрова Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7б клас 2714 1055 647 1012
2661. karolina1204 Кароліна Войнова Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 8б клас 1247 673 268 306
2662. german Герман Федоренко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 9а клас 658 507 151 0
2663. Parsik Юрій Каніщев Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 11 клас 930 930 0 0
2664. anastasiazaratuiko Анастасія Заратуйко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 4а клас 1490 527 528 435
2665. YVK202606 Вікторія Неверовська Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 6б клас 1571 653 835 83
2666. Vitaliychernenko Віталій Черненко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 4а клас 1816 524 966 326
2667. kryvonos6a Аліна Кривонос Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 6а клас 408 408 0 0
2668. marina123 Марина Мошенська Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 9а клас 1050 772 242 36
2669. maxim45 максим ривний Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 9а клас 949 602 170 177
2670. ataman Yuriy Getman Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Дорослий 1707 672 431 604
2671. daria7a Дар'я Роскошна Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7а клас 2123 930 498 695
2672. Olesia7a Олеся Ритікова Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7а клас 2466 1486 462 518
2673. Ubozhenko2003 Нина Убоженко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7б клас 1023 517 180 326
2674. Anyaanuyta2002 Анна Гончар Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7б клас 988 307 214 467
2675. stavall Stas Shelest Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7б клас 1968 690 461 817
2676. masha171 маша глухова Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7б клас 1443 631 287 525
2677. MrRox Влад Шелест Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7б клас 906 452 454 0
2678. Gaydar Ольга Гайдар Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Дорослий 2318 881 528 909
2679. ANASTASIIAHOL Анастасія Голод Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Дорослий 2435 1009 483 943
2680. VLADYSLAV2 Владислав Линник Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 2а клас 948 426 522 0
2681. Natalla Наталія Бессмертна Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 6а клас 2267 946 1321 0
2682. MrMayBot01 богдан перепелиця Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 6а клас 485 485 0 0
2683. elizaveta7a Єлизавета Лобунець Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 7а клас 927 927 0 0
2684. YacenkoOV Олена Яценко Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія Учитель 2321 1010 423 888
2685. sofishel2008 Софія Шелудько Сумська м.Охтирка Охтирська гімназія 2б клас 422 422 0 0
2686. nastykobilchenko Анастасія Кобильченко Сумська м.Суми Сумська СЗОШ І-ІІІ ст №7 5д клас 852 317 535 0
2687. maksim_ponomarenko Максим Пономаренко Сумська м.Суми Сумська СЗОШ І-ІІІ ст №7 5д клас 1221 434 324 463
2688. elena_vakulenko Олена Вакуленко Сумська м.Суми Сумська СЗОШ І-ІІІ ст №7 Дорослий 348 348 0 0
2689. kristina7v Крістіна Чередніченко Сумська м.Суми Сумська СЗОШ І-ІІІ ст №7 7в клас 2075 1114 360 601
2690. Anastasia_11_12 Анастасія Данильцева Сумська м.Шостка Шосткинський НВК ШЗШ №9-ДНЗ Дорослий 235 235 0 0
2691. Maxym1234 Максим Голуб Сумська м.Шостка Шосткинський НВК 7в клас 2966 971 479 1516
2692. Margaruta4 Маргарита Пата Сумська м.Шостка Шосткинська гімназія 4а клас 2602 681 754 1167
2693. sc1nvsh Владислав Назарчук Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1699 576 607 516
2694. sc1zbsh Богдан Залозний Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1168 483 469 216
2695. sc1gdsh Денис Голуб Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1058 458 336 264
2696. sc1heosh Єлизавета Ходькова Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1032 454 243 335
2697. sc1svosh Владислав Скрипка Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1061 420 337 304
2698. sc1lssh Софія Ляшенко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1021 415 185 421
2699. sc1shash Андрій Швець Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1420 629 455 336
2700. sc1samsh Анастасія Семененко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1446 528 252 666
2701. sc1svsh Владислав Скомороха Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1302 580 99 623
2702. sc1kvsh Вікторія Кравченко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1685 510 399 776
2703. sc1tkssh Катерина Тертишна Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1490 700 460 330
2704. sc1uysh Юлія Усик Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1240 522 354 364
2705. sc1pash Андрій Пилипенко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1000 328 291 381
2706. sc1ppsh Павло Перегуда Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5а клас 1389 518 424 447
2707. sc1sish Іван Скітік Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 1411 457 389 565
2708. sc1sdssh Даниїл Салієнко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 783 378 214 191
2709. sc1smsh Марина Сіваєва Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 1036 322 314 400
2710. sc1kessh Єгор Куля Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 1233 508 303 422
2711. sc1kesh Євгенія Клименко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 908 401 289 218
2712. sc1ldsh Дар’я Лях Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 996 450 298 248
2713. sc1lrsh Ростислав Леонтенко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 1184 258 237 689
2714. sc1rdsh Дарина Рябикіна Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 1293 436 486 371
2715. sc1kosh Олександр Круш Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 361 147 59 155
2716. sc1rnsh Ніка Радченко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 1185 522 383 280
2717. sc1hvsh Вероніка Хорева Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 1347 454 538 355
2718. sc1sdgsh Даниїл Савоненко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 246 246 0 0
2719. sc1hish Іван Хозрошин Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 5б клас 901 523 208 170
2720. sc1gdssh Данило Голосний Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 1875 505 625 745
2721. sc1niksh Ірина Новосельцева Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 2288 887 642 759
2722. sc1brsh Руслана Буйницька Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 2515 843 590 1082
2723. sc1siosh Іван Сиваєв Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 2104 755 673 676
2724. sc1baosh Анастасія Бацура Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 695 333 222 140
2725. sc1bbash Богдан Богомаз Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 1704 434 349 921
2726. sc1nevsh Єгор Нікітін Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 1450 667 546 237
2727. sc1bymsh Юлія Барбарич Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 2006 554 511 941
2728. sc1smssh Марія Самойленко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 1273 553 475 245
2729. sc1bdosh Дмитро Буйницький Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 2225 779 543 903
2730. sc1pevsh Євгеній Пантелейчук Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 1704 764 355 585
2731. sc1bnvsh Наталія Братчикова Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 1193 418 452 323
2732. sc1lmosh Максим Лакоза Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 1468 486 577 405
2733. sc1immsh Марія Ісаєва Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 875 317 283 275
2734. sc1vpksh Павло Ворніческу Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6в клас 1092 638 339 115
2735. sc1fosh Олексій Федоренко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1209 346 484 379
2736. sc1chash Анастасія Чеботар Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1348 502 530 316
2737. sc1adsh Денис Андрущенко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1114 430 458 226
2738. sc1vksh Катерина Виходцева Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 442 315 115 12
2739. sc1zish Ірина Зінченко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1143 482 448 213
2740. sc1bbsh Богдан Бородін Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1303 362 383 558
2741. sc1pdsh Давид Пономаренко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1948 532 709 707
2742. sc1bmsh Микита Балухта Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1076 411 311 354
2743. sc1ndsh Данило Науменко Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1208 553 376 279
2744. sc1oksh Катерина Ожегова Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І-ІІІ ст №1 6а клас 1196 497 390 309
2745. svetazh Світлана Житарюк Тернопільська Збаразький р-н Гніздичненський НВК Дорослий 6716 2118 1474 3124
2746. yulia48 .Юлія Мучинська Тернопільська Збаразький р-н Гніздичненський НВК 5 клас 1135 377 433 325
2747. ira48 Ірина Панасюк Тернопільська Збаразький р-н Гніздичненський НВК 5 клас 1154 408 301 445
2748. katya48 Катерина Коцюба Тернопільська Збаразький р-н Гніздичненський НВК 5 клас 928 358 395 175
2749. solomiya48 Соломія Опалюк Тернопільська Збаразький р-н Гніздичненський НВК 5 клас 1468 587 509 372
2750. svyatoslav48 Святослав Гайнюк Тернопільська Збаразький р-н Гніздичненський НВК 5 клас 553 281 112 160
2751. kolya48 Микола Демчан Тернопільська Збаразький р-н Гніздичненський НВК 5 клас 925 408 348 169
2752. Getmanyuk_oi Оксана Гетманюк Тернопільська Козівський р-н Олесинська ЗОШ Дорослий 1760 910 850 0
2753. iren_ostiv Ірина Хомуляк Тернопільська Теребовлянський р-н Дружбівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 1850 833 364 653
2754. burka2003 Яна Бурка Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 3a клас 2591 858 677 1056
2755. cherkasec2005 Віктор Черкасець Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 5а клас 1119 1119 0 0
2756. lang2005 Дмитро Ланг Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 5а клас 756 756 0 0
2757. matviiv Денис Матвіїв Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 10б клас 1279 453 358 468
2758. roman2002 Роман Материнчук Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 7а клас 1010 0 0 1010
2759. Marta1Nastia Марта Хом`як Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 6а клас 796 468 328 0
2760. Denis_Tiasko Денис Тяско Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 6а клас 2903 855 1203 845
2761. YanaBurka07mikcike Яна Бурка Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 7а клас 733 0 0 733
2762. kafljuk2005 Руслан Кафлюк Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 5а клас 1167 439 388 340
2763. tiulia Дмитро Матіюк Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 10б клас 2510 1063 495 952
2764. kostinjuk2107 Андрій Костинюк Тернопільська м.Заліщики Заліщицька державна гімназія 5а клас 3528 1007 921 1600
2765. Pasichnyk_ai Альона Лопухова Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 951 951 0 0
2766. Vasya_from_tnpu Василь Барна Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 2692 464 605 1623
2767. senkiv12 Natalia Senkiv Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 2778 1040 537 1201
2768. vita_tnpu Віта Голембйовськ� Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 451 451 0 0
2769. borodijcuk_oa Орися Бородійчук Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 771 771 0 0
2770. Paholyuk Вікторія Пахолюк Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 906 432 57 417
2771. dinsem Тетяна Герчак Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 1764 816 368 580
2772. olka Ольга Олендер Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 1550 643 380 527
2773. zoryana_28121994 Zoryana Orihovych Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 1636 588 366 682
2774. ffff Наталя Гнип Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 452 452 0 0
2775. korvach_yv18 Юлія Корвач Тернопільська м.Тернопіль Тернопільський НПУ ім.В.Гнатюка м.Тернопіль Дорослий 1630 591 462 577
2776. zvezda Микита Поляков Харківська Дергачівський р-н Солоницівський НВК «Перлина» 6 клас 4694 1298 1357 2039
2777. OlgaV86 Ольга Волошина Харківська Лозівський р-н ЗОШ І-ІІ ст с.Тихопілля Дорослий 2386 880 602 904
2778. Roman2008 Роман Волошин Харківська Лозівський р-н ЗОШ І-ІІ ст с.Тихопілля 2 клас 2957 951 751 1255
2779. morozova11 ксенія морзова Херсонська Нижньосірогозький р-н Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ст 1 клас 2279 846 833 600
2780. krivhik настя кривчик Херсонська Нижньосірогозький р-н Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 1987 864 406 717
2781. svez02 Вадим Швець Херсонська Нижньосірогозький р-н Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 2313 916 452 945
2782. zarenko10 Марія Царенко Херсонська Нижньосірогозький р-н Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 2606 818 558 1230
2783. morozova22 анна морозова Херсонська Нижньосірогозький р-н Нижньоторгаївська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 2258 733 454 1071
2784. liza2010 ліза вишнивецька Херсонська Нижньосірогозький р-н Нижньосірогозька ЗОШ І-ІІІ ст Дошкільник 1276 742 479 55
2785. ivan2015 іван перепросов Херсонська Нижньосірогозький р-н Нижньосірогозька ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 1790 692 620 478
2786. katerina9k Катерина Шокарєва Херсонська Нижньосірогозький р-н Вільненська ЗОШ 9 клас 1276 505 199 572
2787. kseny1 Ян Барабаш Херсонська Чаплинський р-н Хлібодарівська ЗОШ 4 клас 852 852 0 0
2788. VMA66 Артем Окул Херсонська м.Каховка Каховська ЗОШ І-ІІІ ст №4 2а клас 2512 824 657 1031
2789. Kfmnnrc22vll Pasha Gritchin Херсонська м.Каховка Каховська ЗОШ І-ІІІ ст №4 6а клас 840 840 0 0
2790. storm Микола Боринець Херсонська м.Каховка Каховська ЗОШ І-ІІІ ст №4 9а клас 3013 1000 804 1209
2791. dasha_har2000 Даша Харитонова Херсонська м.Каховка Каховська ЗОШ №5 9а клас 2219 840 531 848
2792. GolubMikhail Михайло Голуб Херсонська м.Херсон Херсонська гімназія № 1 8в клас 2463 1109 541 813
2793. Tretyakov Олександр Третьяков Херсонська м.Херсон Херсонська гімназія № 1 8в клас 341 341 0 0
2794. Pavel2002 Павло Дубенчук Херсонська м.Херсон Херсонська гімназія № 1 8в клас 657 344 172 141
2795. Devi Давід Корольов Херсонська м.Херсон Херсонська гімназія № 1 2г клас 1431 629 355 447
2796. VladPendak Владислав Пендак Херсонська м.Херсон Херсонська СШ №27 8а клас 295 0 0 295
2797. Gutik_2b Дмитро Гутік Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 2б клас 655 240 287 128
2798. Anna_I_2b Анна Івасюк Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 2б клас 324 128 86 110
2799. Dima_K_2b Дмитро Кирилюк Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 2б клас 419 193 143 83
2800. Liza_S_4a Єлизавета Савенко Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4а клас 613 212 276 125
2801. Kiril_S_4a Кирило Сапожніков Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4а клас 874 376 300 198
2802. Anna_SCH_4a Анна Щегельська Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4а клас 1116 433 435 248
2803. Oleksandra_4a Олександра Бізюра Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4а клас 1227 487 301 439
2804. Andriy_N_4a Андрій Назаров Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4а клас 855 363 129 363
2805. Nastya_K_4a Анастасія Калєнікова Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4а клас 790 377 257 156
2806. Sasha_CH_4a Олександр Черевань Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4а клас 834 419 267 148
2807. Mariya_K_4a Марія Кіт Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4а клас 1178 553 293 332
2808. Vlad_4b Владислав Конопліцький Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 1383 531 378 474
2809. Bogdan_4b Богдан Козловський Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 1136 426 286 424
2810. Xsenia_4b Ксенія Адамьонок Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 1092 376 171 545
2811. Margo_4b Маргарита Одріховська Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 680 245 164 271
2812. Maxsim_4b Максим Глухонець Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 845 366 192 287
2813. Oxana_4b Оксана Панасюк Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 822 273 292 257
2814. Lera_4b Валерія Островська Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 1134 403 285 446
2815. Artur_4b Артур Дубинка Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 672 329 190 153
2816. Anna_4b Анна Бондарчук Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 705 251 254 200
2817. Bogdan_S_4b Богдан Способ Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 4б клас 816 377 331 108
2818. Andriy_P_2b Андрій Подзігун Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 2б клас 250 124 126 0
2819. Anna_G_4a Анна Гаврилюк Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 2б клас 820 232 156 432
2820. Yaroslav_B_2b Ярослав Бізюра Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 2б клас 604 305 212 87
2821. Sasha_K_2b Олександр Кошелюк Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 2б клас 386 250 136 0
2822. Vlad_L_2b Владислав Лоюк Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 2б клас 680 358 167 155
2823. Vlad_V_2b Владислав Вонсович Хмельницька Летичівський р-н Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» 2б клас 176 166 10 0
2824. matviichuk Анастасія Матвійчук Хмельницька Шепетівський р-н Плесенська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 370 370 0 0
2825. duck Анастасія Дак Хмельницька м.Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільська ЗОШ №12 ім. Л.Дмитерка 3б клас 1449 518 367 564
2826. Tkachuk1 Даша Ткачук Хмельницька м.Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільська ЗОШ №12 ім. Л.Дмитерка 3б клас 1555 463 591 501
2827. Vitosha Владислав Вітошко Хмельницька м.Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільська ЗОШ №12 ім. Л.Дмитерка 3б клас 2295 635 591 1069
2828. Daniel2007 Данило Люба Хмельницька м.Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільська ЗОШ №12 ім. Л.Дмитерка 3б клас 1710 523 639 548
2829. kuzemavs06 Вікторія Кузема Хмельницька м.Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільська ЗОШ №12 ім. Л.Дмитерка 3a клас 3630 1079 1290 1261
2830. VikaHerasumenko Вікторія Герасименко Черкаська Городищенський р-н Мліївська ЗОШ I-III ст №1 10 клас 359 359 0 0
2831. Demodor Андрій Горпініч Черкаська Городищенський р-н Мліївська ЗОШ I-III ст №1 10 клас 878 878 0 0
2832. Pein2000 Maks Pein Черкаська Городищенський р-н Мліївська ЗОШ I-III ст №1 10 клас 775 775 0 0
2833. Yevgen2000 Євгеній Клименко Черкаська Городищенський р-н Мліївська ЗОШ I-III ст №1 10 клас 487 487 0 0
2834. jekacr17 Женя Халявка Черкаська Городищенський р-н Мліївська ЗОШ I-III ст №1 11 клас 1346 653 585 108
2835. anna67888 Анна Сабірова Черкаська Городищенський р-н Мліївська ЗОШ I-III ст №1 11 клас 566 310 223 33
2836. katua1999 Катя Тиховід Черкаська Городищенський р-н Мліївська ЗОШ I-III ст №1 11 клас 308 301 7 0
2837. yulya170599 Юлія Шпаченко Черкаська Городищенський р-н Мліївська ЗОШ I-III ст №1 11 клас 508 508 0 0
2838. yliya99 Юлія Коновал Черкаська Городищенський р-н Мліївська ЗОШ I-III ст №1 11 клас 996 517 305 174
2839. TNataliya Наталія Ткаченко Черкаська Звенигородський р-н Шевченківський НВК Дорослий 2068 1056 0 1012
2840. annaSokurko Anna Sokurko Черкаська Звенигородський р-н Шевченківський НВК 7 клас 884 404 111 369
2841. tanyaZhura таня жура Черкаська Звенигородський р-н Шевченківський НВК Дорослий 2092 848 554 690
2842. zebweb2014 Максим Забожко Черкаська Звенигородський р-н Шевченківський НВК 9 клас 2074 490 403 1181
2843. Vika271101 Вікторія Недзельська Черкаська Звенигородський р-н Шевченківський НВК 9 клас 1240 544 359 337
2844. vil5555 Сергій Пилипнеко Черкаська Звенигородський р-н Шевченківський НВК 6 клас 1586 554 528 504
2845. trokhimenkodima2002 Діма Трохименко Черкаська Звенигородський р-н Шевченківський НВК 7 клас 1877 550 246 1081
2846. Vikki11 Вікторія Андреєва Черкаська Кам'янський р-н Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 1168 564 346 258
2847. Angelinaja Ангеліна Піхур Черкаська Кам'янський р-н Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 1050 428 368 254
2848. Karinamoch Каріна Мочкодан Черкаська Кам'янський р-н Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 738 357 381 0
2849. Annasara Анна Шарафанова Черкаська Кам'янський р-н Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 883 437 338 108
2850. Nastiacharafanova Анастасія Шарафанова Черкаська Кам'янський р-н Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 877 577 300 0
2851. Alona2004 Альона Луб'яна Черкаська Кам'янський р-н Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 1665 473 39 1153
2852. vlada_pokul Влада Покуль Черкаська Кам'янський р-н Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 875 595 280 0
2853. Bogdan1992 Богдан Бугаєнко Черкаська Кам'янський р-н Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 471 471 0 0
2854. aneta298 Аня Пятун Черкаська Кам'янський р-н Михайлівська ЗОШ 9 клас 182 182 0 0
2855. maximus81 Максим Круть Черкаська Кам'янський р-н Михайлівська ЗОШ 9 клас 1441 783 179 479
2856. Ski4ko Тетяна Скічко Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ Учитель 1448 473 503 472
2857. kovalenko_makc Максим Коваленко Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 7 клас 381 119 0 262
2858. mega_vl2003 Владислав Яценко Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 7 клас 1964 483 342 1139
2859. babenko_elizabeth Єлизавета Бабенко Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 7 клас 1903 699 251 953
2860. form56 Олександр Згарський Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 8 клас 882 431 216 235
2861. kopijkaoleg Олег Копійка Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 8 клас 142 142 0 0
2862. irinamasich2002 Ірина Масич Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 8 клас 1210 451 326 433
2863. Lyudmila2002 Люда Іщенко Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 8 клас 1903 401 461 1041
2864. skif1416 Андрій Скічко Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 8 клас 1537 518 218 801
2865. Gisow Євгеній Захаренко Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 11 клас 2132 405 180 1547
2866. Yurchenko211999 Юра Юрченко Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 11 клас 1359 566 216 577
2867. Astend228 Олександр Безпоясний Черкаська Кам'янський р-н Косарська ЗОШ 11 клас 1813 437 390 986
2868. donets_mikhail Михайло Донець Черкаська Корсунь-Шевченківський р-н Деренківецький НВК Дорослий 934 934 0 0
2869. dmg1987 Михайло Донець Черкаська Корсунь-Шевченківський р-н Деренківецький НВК Дорослий 2493 985 646 862
2870. Kseniya286 Ксенія Маслюк Черкаська Смілянський р-н Смілянський НВК гімназія ім. В.Т. Сенатора 5а клас 1327 507 495 325
2871. Dasha0520 Даша Хоменко Черкаська Смілянський р-н Смілянський НВК гімназія ім. В.Т. Сенатора 5а клас 888 359 334 195
2872. Tasya1205 Таїсія Герасименко Черкаська Смілянський р-н Смілянський НВК гімназія ім. В.Т. Сенатора 7а клас 1080 367 268 445
2873. Viktoria061001 Вікторія Проценко Черкаська Смілянський р-н Смілянський НВК гімназія ім. В.Т. Сенатора 8б клас 2231 656 360 1215
2874. daksike040302 Дарина Ніцак Черкаська Смілянський р-н Смілянський НВК гімназія ім. В.Т. Сенатора 8б клас 1202 433 139 630
2875. Zimenkova2007 Марія Зіменкова Черкаська Смілянський р-н Смілянський НВК гімназія ім. В.Т. Сенатора Дорослий 2009 654 554 801
2876. Alexey917 Олексій Гримовський Черкаська Смілянський р-н Смілянський НВК гімназія ім. В.Т. Сенатора 10а клас 2957 1240 507 1210
2877. Nikita27 Нікіта Гримовський Черкаська Смілянський р-н Смілянська ЗОШ №13 5 клас 339 339 0 0
2878. Hrybmm Max Hryb Черкаська Черкаський р-н Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ст №1 Дорослий 732 732 0 0
2879. VladMashtabey Владислав Маштабей Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 727 257 18 452
2880. Less822001 Володимир Дима Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 1538 824 301 413
2881. JewoeHe Дарія Гейко Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 1608 683 152 773
2882. AnLabyk15 Анастасія Лабик Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 1498 736 266 496
2883. RudomanAnn Анна Рудоман Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 1268 707 169 392
2884. GergelAnn Анна Гергель Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 1025 471 136 418
2885. novim1011 Ірина Новікова Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 1015 480 128 407
2886. Myrzilka Даша Топалова Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 505 377 27 101
2887. Alinamoskalenko Аліна Москаленко Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 588 588 0 0
2888. LanaL Світлана Ломакіна Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 1532 751 263 518
2889. bagahcvlad Владислав Багач Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 669 483 186 0
2890. Lera2001 Валерія Анацька Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 648 146 284 218
2891. Mashet14 Марія Мирошник Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 386 248 121 17
2892. vikasen Вікторія Сенкевич Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 795 424 140 231
2893. AAbabiak Анастасія Баб'як Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 8 клас 966 537 147 282
2894. Ivan3 Іван Калюжко Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей Дорослий 2314 461 390 1463
2895. Pokrova00 Вікторія Покрова Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 10а клас 569 569 0 0
2896. Koval2114 Вікторія Коваль Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 10а клас 2339 747 405 1187
2897. HodovanikA Анна Годованик Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 10а клас 1757 650 339 768
2898. Lutsenko2903 Діана Луценко Черкаська м.Городище Городищенський економічний ліцей 10а клас 496 496 0 0
2899. sotyrjgfif паша іщенко Черкаська м.Черкаси Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ст 6б клас 478 478 0 0
2900. Diankadudnik2001 Діана Дудник Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №32 І-ІІІ ст Дорослий 808 808 0 0
2901. vikasheludko16 Вікторія Шелудько Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №32 І-ІІІ ст 11 клас 3232 1318 918 996
2902. mamont1965 Олександр Сіденко Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №21 Дорослий 1323 481 450 392
2903. bubvika2005 Вікторія Бабич Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №21 6б клас 2688 765 1348 575
2904. a15b28c Анастасія Тимченко Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №21 6б клас 2471 793 1320 358
2905. nastya0103 Анастасія Смаглій Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №21 6б клас 3158 1013 1577 568
2906. budzhak Буджак Максим Чернівецька м.Чернівці Чернівецький ліцей № 2 9а клас 1564 909 338 317
2907. luytyk Степан Лютик Чернівецька м.Чернівці Чернівецький ліцей № 2 9а клас 2692 1149 683 860
2908. Zaichkov Павло Заічков Чернівецька м.Чернівці Чернівецький ліцей № 2 9а клас 776 339 174 263
2909. VladPolovuk Vlad Polovuk Чернівецька м.Чернівці Чернівецький ліцей № 2 9а клас 3078 1226 758 1094
2910. Sheremeta Назар Шеремета Чернівецька м.Чернівці Чернівецький ліцей № 2 9а клас 578 578 0 0
2911. SahaH37 Олександр Гончарюк Чернівецька м.Чернівці Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст №37 5б клас 401 401 0 0
2912. Saha37 Олександр Куржос Чернівецька м.Чернівці Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст №37 5б клас 204 0 0 204
2913. sovushka4 Микола Адамкевич Чернігівська Новгород-Сіверський р-н Новгород-Сіверська гімназія №1 6а клас 716 716 0 0
2914. Konoplianik_Serhij Сергій Коноплянік Чернігівська м.Чернігів Чернігівський НРЦ 5 клас 837 402 435 0
2915. Xenia_Serduc Ксенія Сердюк Чернігівська м.Чернігів Чернігівський НРЦ 10 клас 2600 942 692 966
2916. Viktoria_Chobotar Вікторія Чоботар Чернігівська м.Чернігів Чернігівський НРЦ 10 клас 689 271 350 68
2917. lovochkina_so Світлана Льовочкіна Чернігівська м.Чернігів Чернігівський НРЦ Дорослий 2832 1205 526 1101
2918. Julia_Chuprina Юлія Чуприна Чернігівська м.Чернігів Чернігівський НРЦ 11 клас 766 443 123 200
2919. Veronika_Kravetc Вероніка Кравець Чернігівська м.Чернігів Чернігівський НРЦ 11 клас 836 623 14 199
2920. Bika2008 Вікторія Шерстюк м.Київ Голосіївський р-н Київська Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка 2 клас 738 738 0 0
2921. KipLin12 Анастасія Суднікова м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6б клас 887 421 466 0
2922. KipLin5 Настя Суднікова м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6б клас 1506 501 711 294
2923. Karusha098 Каріна Хаперська м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6б клас 1813 535 954 324
2924. Glib12 Гліб Бурцев м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6б клас 3139 1140 1456 543
2925. evgeshka1709 Євгенія Рибалко м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6б клас 1355 512 554 289
2926. Nadia2004 Надія Захарченко м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6в клас 2569 794 901 874
2927. Sasha267 саша Бондар м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6в клас 1545 531 833 181
2928. LimoMax Максим Паршиков м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6в клас 494 494 0 0
2929. luzan2004 Анастасія Лузан м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6в клас 454 454 0 0
2930. zaker маріна закернична м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6в клас 2003 665 581 757
2931. katya_m Катерина Мокринська м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6в клас 2286 565 821 900
2932. KipLin8 Анастасія Суднікова м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6б клас 1946 619 841 486
2933. maschanet марія рибак м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6б клас 927 406 480 41
2934. Katya345678 Катя Белецкая м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6а клас 685 685 0 0
2935. koteuka08976 настя афанасова м.Київ Дарницький р-н Київська Гімназія №267 6а клас 1706 903 803 0
2936. ArtemK_98 Артём Ковтун м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11а клас 1757 631 525 601
2937. Mishanya_98 Міша Погребецький м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11а клас 1256 492 290 474
2938. Kir Кирил Денисенко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11а клас 2490 837 702 951
2939. Natali_98 Наталія Старікова м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11а клас 2093 800 313 980
2940. Nick_98 Нікіта Мень м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11а клас 1566 604 474 488
2941. vah_98 Влад Акіменко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11а клас 1663 567 363 733
2942. bfx_98 Марія Бачиніна м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 3в клас 1219 428 357 434
2943. Bek_98 Маргарита Булгакова м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 3в клас 1194 425 414 355
2944. Ujhy_98 Павло Горнійчук м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 3в клас 1040 338 334 368
2945. Lbx_98 Софія Дихнич м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 3в клас 545 274 94 177
2946. Bex_98 Ірина Буч м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 3в клас 1361 478 432 451
2947. Kfu_98 Дар’я Лагнюк м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 3в клас 912 245 253 414
2948. Gfk_98 Микола Пальоний м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 3в клас 939 359 296 284
2949. Ytc_98 Олексій Нестеренко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 3в клас 1213 332 378 503
2950. luda_98 Людмила Фещук м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10а клас 2156 666 502 988
2951. gorobets_98 Юлія Горобець м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10а клас 2071 543 520 1008
2952. Roma_Shchibrik_98 Рома Щибрик м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10а клас 1995 776 584 635
2953. Igolya_98 Ігор Солосіч м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10а клас 2428 713 679 1036
2954. haghough_98 Семён Обломей м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10а клас 2487 987 610 890
2955. Lazorok_98 Ольга Лазор м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10б клас 922 327 276 319
2956. Belka_98 Даша Бєлєєнко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10б клас 1869 443 556 870
2957. Ssonga_98 Лена Колодяжна м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10б клас 1692 521 533 638
2958. lizaroenko1809_98 Ліза Роєнко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10б клас 1284 423 418 443
2959. Coolguy_98 Федір Карпович м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10б клас 1512 682 380 450
2960. Leralol_98 Валерія Вегера м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 10б клас 1965 856 507 602
2961. karambol_98 Alexander Nesuk м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11б клас 1634 670 462 502
2962. TarGal_98 Taras Galatsiuk м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11б клас 1966 560 391 1015
2963. Orest420_98 Орест Ефремов м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11б клас 1339 483 204 652
2964. Terekh_98 Настя Терех м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11б клас 2302 738 352 1212
2965. Katrusenya_98 Катерина Пофатна м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11б клас 1913 495 325 1093
2966. Viktoria15_98 Вікторія Прудка м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11б клас 1874 602 393 879
2967. bk98 Богдан Костриця м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 11б клас 2061 876 165 1020
2968. Bohdan_98 Богдан Рибак м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 Дорослий 390 305 0 85
2969. chern_98 Ольга Черненко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 623 259 224 140
2970. njk_98 Євгеній Толмачов м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 516 213 158 145
2971. yjcr_98 Макар Носко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 780 112 201 467
2972. jht_98 Вероніка Орєхова м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 588 255 223 110
2973. ghbk_98 Вероніка Прилепа м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 498 216 148 134
2974. crfx_98 Єгор Скачков м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 801 256 272 273
2975. hbf_98 Матвій Рибак м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 1015 323 182 510
2976. hbb_98 Іван Рибачук м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 448 115 176 157
2977. yjcjr_98 Зоя Носок м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 991 205 186 600
2978. ckbg_98 Христина Сліпченко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 310 205 105 0
2979. crj_98 Аліна Скобелєва м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 2г клас 57 0 57 0
2980. RReeccee121_98 Андрей Польовик м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 6а клас 1728 710 327 691
2981. elvira_98 Ельвіра Петрунько м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 6а клас 1945 767 547 631
2982. AlinaOverchenko_98 Аліна Оверченко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 6а клас 1447 508 515 424
2983. Tanya_98 Таня Орлова м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 6а клас 621 320 223 78
2984. KucherMani_98 Микита Кучеренко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 6б клас 2153 686 683 784
2985. Dark_98 Радик Маргарян м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 6б клас 1118 625 345 148
2986. RUSLAN_98 РУСЛАН ПАНФИЛОВ м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 6б клас 1282 556 466 260
2987. sashaking2003_98 Саша Матієнко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 6б клас 1410 446 413 551
2988. Maslo_98 Алексей Палий м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 6б клас 2133 689 694 750
2989. ys9_98 Ольга Усова м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9а клас 2049 424 269 1356
2990. ka9_98 Олексій Карабута м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9а клас 2043 721 476 846
2991. ko9_98 Валерія Коротецька м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9а клас 1025 306 268 451
2992. ba9_98 Софія Балахтарь м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9а клас 1135 326 312 497
2993. ga9_98 Михайло Галайда м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9а клас 2579 611 410 1558
2994. tc9_98 Єгор Ткач м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9а клас 3236 954 868 1414
2995. olia_98 Ольга Москаленко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9в клас 1984 560 477 947
2996. Daria2705 Дар'я Хоцинська м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9в клас 2355 755 716 884
2997. Alina_98 Алина Бондарь м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9в клас 1109 633 274 202
2998. Stacardi_98 Влад Забарило м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9в клас 1431 513 396 522
2999. karina_98 Карина Бондаренко м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9в клас 1923 848 359 716
3000. Andrey_98 Андрей Нагорный м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9в клас 2822 878 318 1626