/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2016/finakirovograd.html

   Кіровоградський регіон
                         Регіональний фінал 7.02 2016  (24 уч)


1-3 клас, Чомучки

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Михайло Павленко Черкаська Чигиринський р-н Головківський НВК 3 клас 4697 853 748 919 1546 631
2. Богдан Філоненко Кіровоградська м.Світловодськ Світловодська ЗОШ №7 3б клас 3310 515 540 541 1226 488
3. Владислав Шишко Черкаська Христинівський р-н Христинівська №2 3a клас 2874 643 492 537 790 412


4-6 клас, Дослідники

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Сергій Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 6 клас 6664 1250 1115 1159 1273 1867
2. Владислав Шинкарук Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 4 клас 5313 782 902 1056 975 1598
3. Lera Tokar Кіровоградська м.Кіровоград НВК «Кіровоградський колегіум» 6а клас 4509 768 899 980 1009 853
4. Олег Ганський Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст 4 клас 3357 641 627 557 517 1015
5. Даниїл Каменський Кіровоградська м.Кіровоград НВК «Кіровоградський колегіум» 6а клас 3186 550 688 760 755 433
6. Вероніка Рибалко Кіровоградська м.Кіровоград НВО ЗНЗ І-ІІІ ст №20 - дитячий юнацький центр «Сузір’я» м.Кіровоград 4в клас 2090 404 395 403 362 526


7-11 класс, Дівчата

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Юлія Степаненко Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст 8 клас 6731 1090 1482 954 1273 1932
2. Ярослава Малохатко Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 7 клас 6592 1179 1194 1030 1203 1986


7-11 класс, Хлопці

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Владислав Цоток Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 8 клас 7829 1374 1242 1039 1145 3029
2. Андрій Жуков Кіровоградська Новоукраїнський р-н Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ст №8 7а клас 7049 1302 1235 1059 1027 2426
3. Кирило Філоненко Кіровоградська м.Світловодськ Світловодська ЗОШ №7 7в клас 5813 1061 1184 761 1020 1787
4. Єгор Перкін Кіровоградська м.Кіровоград НВО «Школа - ліцей №19» м.Кіровоград 9а клас 5577 854 822 511 861 2529
5. Олександр Капітан Кіровоградська м.Знам'янка Знам'янська СЗШІ І-ІІІ ст. 11 клас 4486 943 965 534 546 1498
6. Виталий Вовк Кіровоградська м.Олександрія НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» 10б клас 3018 :(
584 988 353 402 691
7. Некит Мельников Кіровоградська м.Олександрія НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» 10б клас 2993 :(
628 571 433 588 773


Сеньйори, жінки

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Олена Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 Дорослий 6706 1057 1252 1094 1705 1598
2. Олена Пархета Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №32 І-ІІІ ст Учитель 6497 1013 1482 1081 1386 1535
3. таня жура Черкаська Звенигородський р-н Шевченківський НВК Дорослий 6397 1045 1286 1001 1316 1749


Сеньйори, чоловіки

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Сергій Сабадин Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» Учитель 7959 1201 1434 1181 1640 2503
2. Олександр Максімов Кіровоградська м.Олександрія НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» Дорослий 5463 943 1127 932 971 1490
3. Олександр Кирилюк Кіровоградська м.Світловодськ Світловодська ЗОШ №7 Дорослий 4599 754 898 711 803 1433