/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2016/finazaporoz.html

 

 

   Запорізький регіон
                         Регіональний фінал 24 січня 2016 року (94 уч)


1-3 клас, Чомучки

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Микита Сапронов Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 3б клас 10623 (!!!)
1946 1882 1885 2706 2204
2. Кирило Мигуля Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 3б клас 4364 664 620 791 1787 502
3. Микита Побережний Херсонська м.Херсон Херсонська гімназія № 1 2г клас 4152 900 768 773 995 716
4. Ілля Гац Херсонська м.Каховка Каховська ЗОШ І-ІІІ ст №4 3a клас 3960 977 681 688 1362 252
5. Анна Стаднік Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3a клас 3575 612 528 557 1326 552
6. Артем Прусенко Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 3a клас 3346 916 666 825 490 449
7. Нікіта Іващенко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3в клас 3318 459 452 442 1546 419
8. Анастасія Костюченко Херсонська Чаплинський р-н Шевченківська ЗОШ 3 клас 2999 596 508 429 1039 427
9. Дар’я Дмитрієва Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 3б клас 2985 639 608 512 866 360
10. Микита Кондратюк Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 3б клас 2814 612 544 405 1026 227
11. Бібілеішвілі Олександра Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4 3 клас 2749 686 543 591 450 479
12. Костянтин Комаров Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3в клас 2719 515 545 496 779 384
13. Даніїл Хан Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 3a клас 2477 506 458 428 704 381
14. Лілія Карабіновська Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3a клас 2351 559 522 431 590 249
15. Олексій Литвинчук Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 2а клас 2347 596 430 398 548 375
16. Богдан Чиговський Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3a клас 2022 505 441 532 313 231
17. Захар Грудзь Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 1б клас 748 195 183 184 101 85
18. Олександр Глухов Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 1б клас 78 8 52 0 18 0


4-6 клас, Дослідники

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Микита Ежихін Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 6в клас 9390 (!)
1728 1626 1807 1520 2709
2. Дap'я Чиж Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 6в клас 8697 1556 1680 1429 1783 2249
3. Поліна Сімашкевич Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 6в клас 7070 1192 1219 1509 1446 1704
4. Максим Немцев Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 7040 1174 1045 1043 1145 2633
5. Руда Соня Миколаївська Первомайський р-н Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 7034 1308 1174 1552 1438 1562
6. Роман Корольов* Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська СЗОШ №22 6 клас 6972 1307 1360 1719 1124 1462
7. Андрій Барабанов Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 6в клас 5909 1054 963 914 963 2015
8. Наталя Руда Миколаївська Первомайський р-н Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 5631 1153 1073 1058 1256 1091
9. Влад Задворний Миколаївська Новобузький р-н Новобузька гімназія 6 клас 5615 825 988 1033 820 1949
10. Сергій Ананєв Миколаївська Первомайський р-н Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст 4 клас 5421 738 753 1021 1066 1843
11. Іраклі Чарквіані Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №7 5а клас 4867 863 1055 976 759 1214
12. Віталій Лукерін Херсонська Каланчацький р-н Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 4268 837 741 965 930 795
13. Ліза Гаркавенко Миколаївська Новобузький р-н Новобузька гімназія 6 клас 3609 787 780 1013 454 575
14. Ілья Левченко Херсонська Каланчацький р-н Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст 5 клас 3427 651 595 578 629 974
15. Софія Соловей Запорізька Приазовський р-н Олександрівська ЗОШ 5 клас 2921 532 703 473 557 656
16. Катерина Березняк Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 4а клас 2867 558 496 634 560 619
17. Владислава Скупа Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 4а клас 2755 687 626 435 231 776
18. Яна Кусковська Миколаївська Очаківський р-н Дмитрівська ЗОШ 4 клас 2601 451 303 371 189 1287
19. Микола Ситник Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 4б клас 2599 523 406 150 442 1078
20. Єлізавета Кнутова Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 4б клас 2230 658 376 599 303 294
21. Анна Заселян Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 4б клас 2157 530 330 472 520 305
22. Настя Дяченко Миколаївська Новобузький р-н Новобузька гімназія 5 клас 2115 441 424 439 384 427


7-11 класс, Дівчата

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Анастасія Мамонтова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 9730 (!)
2298 2400 1571 1637 1824
2. Анастасія Кордас Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №7 9а клас 8255 1648 1788 1081 1415 2323
3. Аліса Добрунова Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 8а клас 8021 1608 1789 1187 1207 2230
4. Анна Шилюк Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 9а клас 7275 1356 1270 1397 1231 2021
5. Мария Черненко Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 10 клас 7029 1325 1508 1095 1105 1996
6. Наталія Степаненко Запорізька м.Запоріжжя Запорізька СЗОШ-інтернат Січовий колегіум 9в клас 6541 1178 1433 986 1096 1848
7. Юліана Сушко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський юридичний ліцей 9а клас 6317 1163 1279 1250 1061 1564
8. Анастасія Мосорко Миколаївська Первомайський р-н Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 6296 1266 1357 822 1428 1423
9. Єлізавета Верховецька Херсонська Чаплинський р-н Шевченківська ЗОШ 9 клас 5623 1087 1085 873 1090 1488
10. Ольга Шевченко Херсонська Чаплинський р-н Шевченківська ЗОШ 9 клас 5450 810 943 722 795 2180
11. Катерина Велика Миколаївська Первомайський р-н Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 5099 1033 933 952 1069 1112
12. Юлія Халипенко Миколаївська Первомайський р-н Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 5056 869 1056 888 986 1257
13. Катерина Троцюк Запорізька м.Запоріжжя Запорізький колегіум №98 10б клас 4506 774 644 638 810 1640
14. Інна Мисенко Херсонська Великоолександрівський р-н Трифонівська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 3183 725 710 510 531 707
15. Катерина Сучок Херсонська Чаплинський р-н Шевченківська ЗОШ 8 клас 3099 70 894 294 617 1224
16. Ганна Пригода Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» 7а клас 3060 644 508 370 339 1199
17. Катерина Шостенко Херсонська Великоолександрівський р-н Трифонівська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 2455 387 573 391 580 524
18. Ксения Редько Херсонська Чаплинський р-н Шевченківська ЗОШ 9 клас 2234 57 757 284 380 756


7-11 класс, Хлопці

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Микита Юхта Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 10б клас 10670 (!)
2173 2044 1483 1625 3345
2. Михайло Соколов Запорізька м.Запоріжжя Запорізький колегіум №98 8а клас 6916 1050 1420 1030 1672 1744
3. Максим Поліщук Миколаївська Первомайський р-н Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 5325 907 1039 907 814 1658
4. Виталий Романенко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» 11 клас 5102 870 961 989 1087 1195
5. Микола Боринець Херсонська м.Каховка Каховська ЗОШ І-ІІІ ст №4 9а клас 5063 1028 947 794 1006 1288
6. Шахов Єгор Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 7б клас 5006 1051 995 862 923 1175
7. Вячеслав Батченко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №7 11а клас 4945 1116 1085 847 916 981
8. Михайло Голуб Херсонська м.Херсон Херсонська гімназія № 1 8в клас 4807 1021 1156 517 906 1207
9. Вадим Цибулько Миколаївська Первомайський р-н Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 4669 828 737 617 686 1801
10. Максим Мігачов Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 10а клас 4599 807 928 512 489 1863
11. Сергій Калайда Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №1 9а клас 3563 708 873 540 764 678
12. Даніїл Кордаков Миколаївська Новоодеський р-н Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 3142 520 603 389 364 1266
13. Максим Коваленко Херсонська Каланчацький р-н Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 2681 292 470 243 236 1440
14. Георгій Шульга Херсонська Чаплинський р-н Шевченківська ЗОШ 7 клас 2649 330 715 329 558 717
15. Олександр Третьяков Херсонська м.Херсон Херсонська гімназія № 1 8в клас 2529 450 627 281 345 826
16. Юрій Мкртумян Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №7 9а клас 2117 35 433 240 222 1187
17. Даня Басюк Херсонська Каланчацький р-н Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст 7 клас 477 12 224 20 71 150
18. Дмитро Боровик Запорізька Новомиколаївський р-н Новоіванківська ЗОШ 7 клас 183 60 123 0 0 0


Сеньйори, жінки

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Олена Калінінська Запорізька Михайлівський р-н Михайлівська ЗОШ №3 Учитель 8082 1413 1607 1084 1866 2112
2. Світлана Перевишко Херсонська Генічеський р-н Новоолексіївська ЗОШ І-ІІІ ст №1 Дорослий 7252 1150 1268 1022 1304 2508
3. Наталія Кучеренко Запорізька м.Енергодар Енергодарська МАН Учитель 7071 1414 1553 1095 1494 1515
4. Оксана Фоміна Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам'янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Учитель 6937 975 1134 952 1338 2538
5. Тамара Халімоненко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4 Учитель 6931 1223 1132 949 1267 2360
6. Надія Стовбовенко Херсонська Великоолександрівський р-н Трифонівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 5922 1087 1360 950 1344 1181
7. Лариса Верхогляд Херсонська Великоолександрівський р-н Трифонівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 5796 1036 946 814 1117 1883
8. Аліса Святун Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ Учитель 5528 906 1063 759 904 1896
9. Ірина Геніх Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №19 Учитель 5112 1002 876 719 978 1537
10. Ольга Миколаївна Херсонська м.Каховка Каховська ЗОШ І-ІІІ ст №4 Дорослий 4356 853 1152 389 1091 871
11. Світлана Кравчук Херсонська Каланчацький р-н Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 3725 804 886 560 524 951


Сеньйори, чоловіки

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Ігор Лахтіонов Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ Учитель 9765 1654 2071 1727 1758 2555
2. Максим Халімоненко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4 Учитель 8145 1479 1708 1207 1384 2367
3. Александр Жук Запорізька м.Запоріжжя Запорізька СЗОШ-інтернат «Джерело» Учитель 8066 1533 1582 1313 1219 2419
4. Сергій Ковальов Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело Учитель 6344 1122 1186 1087 1217 1732
5. Анатолій Куниця Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ Учитель 5645 900 1034 944 988 1779
6. Олександр Чубчик Миколаївська Новоодеський р-н Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 5038 736 894 642 1182 1584
7. Євген Бонзарев Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Учитель 2932 608 504 523 292 1005

 

 

***Учасники регіональних фіналів, які посіли перші місця у кожній віковій групі, запрошуються на національний фінал.