/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2019/01_03_final.html


Національний фінал ПРАНГЛІМІНЕ-2019 (1.03.2019)


1 -3 клас

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Дмитро Касьяненко Львiвська м.Червоноград Червоноградський НВК №13 3a клас 18180 3415 3596 3960 3513 3696
2. Анастасія Лисенко Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 3б клас 18007 3580 3887 3389 3627 3524
3. Поліна Мельник Рівненська Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ 2 клас 16609 3302 3289 3281 3711 3026
4. Орест Бабінець Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 3a клас 16558 3220 3256 3319 3176 3587
5. Арман Меликян Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 2в клас 15209 2970 2940 2927 2885 3487
6. Юлія Крижанівська Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 2б клас 14827 2980 2946 3131 2964 2806
7. Матвій Коваль Дніпропетровська м.Кам’янське НВО-ліцей НІТ, м.Кам’янське 2б клас 12526 2053 2500 2281 3034 2658
8. Вадим Любивий Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І ст №13 2а клас 12138 2470 2251 2353 2691 2373
9. Евген Собченко Вінницька м.Вінниця НВК ЗШ І-ІІІ ст-гімназія №23 м.Вінниця 3в клас 11212 2165 2149 2181 2555 2162
10. Андрій Чандик Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 3б клас 10293 1743 2013 1745 2877 1915
11. Даниїл Сивокінь Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І ст №13 2а клас 9754 2108 2025 2163 1752 1706
12. Ілля Демянчук Сумська м.Ромни Роменська СЗОШ № 2 ім. акад.А.Ф.Йоффе 1а клас 7727 1458 1437 1455 1797 1580
13. Ксенія Нестерко Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №12 3a клас 6723 1212 1311 1592 1545 1063
14. Богдан Івасюк Хмельницька м.Хмельницький НВК №2 м.Хмельницький 3г клас 6542 1523 1462 1447 1310 800
15. Костянтин Кучеренко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 2 клас 5574 1054 967 1043 1434 1076
16. Соломія Чандик Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 1а клас 5472 1272 1110 1127 1171 792
17. Елена Безушка Чернівецька Новоселицький р-н Тарасовецька ЗОШ 3a клас 1242 283 172 160 526 101


4-6 клас

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Микита Сапронов Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 6в клас 23237 4108 4250 5062 3960 5857
2. Юлія Бондар Черкаська м.Черкаси Черкаський колегіум «Берегиня» 4в клас 21139 3957 4320 4086 3212 5564
3. Дмитро Дубич Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізький гуманітарно-технічний ліцей ІІ-ІІІ ст №129 6б клас 19830 3893 4256 3261 3288 5132
4. Роксоляна Іванців Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 4б клас 18480 3391 4253 2906 2553 5377
5. Володимир Зварич Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 6б клас 17923 3314 3409 3438 3409 4353
6. Михайло Засідатель Вінницька Крижопільський р-н СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт Крижопіль 6б клас 17294 2971 3319 4250 2636 4118
7. Богдан Медведчук Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 6 клас 17277 3362 3688 3677 2637 3913
8. Марк Матюшін Полтавська м.Полтава Полтавська гімназія №33 6в клас 15792 2982 3128 2546 2954 4182
9. Артем Ігнатенко Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка 5б клас 12538 2529 2702 2612 2219 2476
10. Ярослав Богославськи� Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І ст №13 4б клас 11894 2621 2933 1614 1801 2925
11. Іван Дученко Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 6б клас 10249 2006 2041 1726 2241 2235
12. Сергій Швець Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 4 клас 8281 2105 2221 1279 1140 1536
13. Назар Гулковський Чернівецька Новоселицький р-н Топорівська ЗОШ 6б клас 3437 845 685 597 642 668


7-11 класи дівчата

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Натія Шанкулашвілі м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 8а клас 21603 3483 4511 4055 4871 4683
2. Анаст Мамонтова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 20800 3440 4413 3904 4463 4580
3. Анастасія Михайлевич Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 11а клас 20238 3280 4001 3794 4495 4668
4. Юлія Степаненко Кіровоградська Добровеличківський р-н КЗ «Добровеличківське НВО» 11 клас 17243 2866 3619 2783 4107 3868
5. Вероніка Партика Черкаська Золотоніський р-н Пальмірська ЗОШ 8 клас 16616 2871 3270 3166 3716 3593
6. Анастасія Слободянюк Вінницька Мурованокуриловецький р-н НВК СЗШ І-ІІІ ст №1 - гімназія 10 клас 16068 2744 3653 2524 3197 3950
7. Вероніка Подлєснова Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 9в клас 15838 2810 3735 2513 3298 3482
8. Тетяна Полозова Чернігівська Новгород-Сіверський р-н Новгород-Сіверська гімназія №1 11а клас 15660 2984 3567 2152 3122 3835
9. Каріна Позняк Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 7 клас 14887 2621 3310 2213 3262 3481
10. Таня Саноцька Львiвська м.Червоноград Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 11а клас 14000 2728 3371 2244 2488 3169
11. Лілія Шкалаберда Чернігівська Новгород-Сіверський р-н Новгород-Сіверська гімназія №1 9а клас 13282 2762 2963 1682 2896 2979
12. Віка Вегера Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 8в клас 12558 2241 2948 2159 2372 2838
13. Вікторія Сандулович Чернівецька м.Чернівці Чернівецька СШ №41 7 клас 4261 1167 1003 826 684 581


7-11 класи хлопці

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Антон Васалатій Вінницька Козятинський р-н Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст ім. В.М.Підгорбунського 7 клас 24800 3574 4915 5230 5441 5640
2. Даниїл Журба Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №2 8б клас 21808 3576 4658 4424 4552 4598
3. Володимир Пацалюк Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 9 клас 20684 3456 4996 3552 4160 4520
4. Максим Царинський Львiвська Сокальський р-н Сокальська гімназія ім. Олега Романіва 10а клас 20682 3638 4417 3610 4423 4594
5. Олександр Вергелюк Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 10б клас 20036 2905 4244 3334 4956 4597
6. Сергій Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 9 клас 17408 3143 3696 2941 3820 3808
7. Руслан Щебетун Сумська Роменський р-н Хмелівський НВК 7 клас 16283 2587 3625 2607 3714 3750
8. Єгор Хомік Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 9а клас 14726 2534 3071 2407 3282 3432
9. Олександр Кицун Хмельницька Старосинявський р-н Старосинявська ЗОШ І-ІІ ст №1 9 клас 13408 2513 3079 1909 2493 3414
10. Максим Голуб Сумська м.Шостка Шосткинський НВК 10а клас 13285 2311 2998 2190 2160 3626
11. Євгеній Пономарчук Чернігівська Новгород-Сіверський р-н Новгород-Сіверська гімназія №1 9а клас 12705 2175 2490 2074 2858 3108
12. Назар Жмудський Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» 8б клас 11532 2403 2702 2125 2047 2255
13. Максим Нємцев Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 10940 2142 1953 2012 2306 2527
14. Вадим Хабуля Чернівецька Сокирянський р-н ЗОШ I-III ст с. Шишківці 7 клас 9777 1862 2285 1627 1948 2055
15. Дмитрій Бокій Рівненська Рівненський р-н Зорянський НВК школа-гімназія 8 клас 9146 1947 2005 1494 2044 1656


Сеньйорити

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Олена Циммерман Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 Учитель 16830 2635 3280 3113 4129 3673
2. Анна Таран Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 Дорослий 16437 2904 3239 2547 4191 3556
3. Ярослава Стець Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» Учитель 16431 2700 3384 2575 4018 3754
4. Наталія Кучманюк Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 Дорослий 15942 2435 3015 2774 4083 3635
5. Леся Бойко Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 Учитель 15870 2806 3282 2213 3877 3692
6. Олена Калінінська Запорізька Михайлівський р-н Михайлівська ЗОШ №3 Учитель 15677 2928 3130 2363 3607 3649
7. Світлана Галик Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 Учитель 15252 2669 3390 2265 3452 3476
8. Анастасія Орішечок Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро Дорослий 15102 2933 3361 1994 3552 3262
9. Оксана Надобко Хмельницька м.Хмельницький СЗОШ №12 м.Хмельницького Учитель 14680 2607 2836 2017 4003 3217
10. Людмила Макарова Запорізька Новомиколаївський р-н Софіївський НВК Дорослий 14222 2366 2492 2424 3909 3031
11. Ольга Усата Черкаська м.Умань Уманська міська гімназія Учитель 14040 2373 2918 2233 3279 3237
12. Олена Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 Учитель 13750 2330 2461 2178 3378 3403
13. Олена Вакуленко Сумська м.Суми КУ ССШ №7 ім М.Савченка Учитель 10324 1975 1837 1643 2412 2457
14. Інна Олійник Чернівецька Сокирянський р-н Ожівська ЗОШ Учитель 9512 1767 1623 1525 2183 2414


Сеньйори

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Віталій Корець Волинська м.Луцьк Луцька гімназія №4 Дорослий 22970 3419 4623 4642 5283 5003
2. Віталій Царинський Львiвська Сокальський р-н Хоробрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Учитель 21185 2962 4337 3964 5314 4608
3. Сергій Матеюк Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Дорослий 18704 3073 4041 2860 4281 4449
4. Віктор Медведчук Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст Учитель 17828 2743 3369 3904 4213 3599
5. Святослав Богатько Львiвська м.Львів НУ «Львівська політехніка» Дорослий 17663 2349 1938 4920 4406 4050
6. Сергій Сабадин Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» Учитель 17194 2894 3533 2640 3954 4173
7. Дмитро Солдатов Дніпропетровська Нікопольський р-н Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. Учитель 17137 2890 3360 2697 4354 3836
8. Олександр Галик Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Учитель 15989 2672 3044 2736 3932 3605
9. Ігор Лахтіонов Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 15822 2967 2872 2462 3931 3590
10. Віктор Шпаченко Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Учитель 15475 2287 2486 3471 3986 3245
11. Віктор Коржан Чернівецька Сторожинецький р-н Спаський НВК, школа-сад Учитель 11880 2265 2119 2225 2309 2962
12. Юрій Дмитренко Кіровоградська Олександрійський р-н Цукрозаводський НВК ЗШ І-ІІІ ст- ЦХЕТУМ Учитель 11629 2155 2179 1558 3049 2688
13. Юрій Ямполь Хмельницька м.Кам'янець-Подільський Камянець-Подільський ПНВК " Антей" Учитель 7542 1373 1590 1140 1803 1636