/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2019/2018_final_kirovogradska.html



Кіровоградська область фінал 10.01;

 

1 -3 клас

МісцеІм’яШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Костянтин Кучеренко Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 2 клас 4095 667 564 711 1590 563
2. Дамір Шеремет Світловодська ЗОШ №2 1б клас 2961 599 616 671 615 460
3. Софія Ковальова Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 2 клас 2851 670 517 667 559 438
4. Андрій Гребенюк Цвітненський НВК 3 клас 2727 724 732 540 285 446


4-6 класи

МісцеІм’яШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Сергій Швець Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 4 клас 8639 2239 2035 1315 1008 2042
2. Богдан Філоненко Світловодська ЗОШ №7 6б клас 5660 1199 1149 787 1453 1072
3. Анастасія Щербова КЗ «Добровеличківське НВО» 5 клас 5501 1277 1196 903 1194 931
4. Вікторія Щербань Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 4 клас 2964 967 650 519 372 456


7-11 класи дівчата

МісцеІм’яШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Юлія Степаненко КЗ «Добровеличківське НВО» 11 клас 15183 2865 3369 2396 2973 3580
2. Вікторія Мотузенко Злинська ЗШ № 2 І-ІІІ ст 9 клас 9488 1942 1836 1772 1784 2154
3. Слободенюк Вікторія КЗ «Добровеличківське НВО» 11 клас 8503 1731 1802 1241 1880 1849
4. Єлизавета Дітковська Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» 10 клас 6474 1587 1547 1268 678 1394


7-11 класи хлопці

МісцеІм’яШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Сергій Яценко Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 9 клас 17286 3208 3873 2555 3792 3858
2. Владислав Шинкарук Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 7а клас 10112 1929 1700 1682 2173 2628
3. Андрій Жуков Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ст №8 10а клас 10075 2138 2057 1771 1654 2455
4. Ілля Мандебура НВК «ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ «Лiсова казка» м.Олександрія 8а клас 9946 1994 2020 1640 2264 2028
5. Валерій Пшіник Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» 10 клас 6959 1355 1536 1307 1413 1348


Сеньйори (жінки)

МісцеІм’яШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Олена Яценко Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 Учитель 14167 2546 2593 2416 3440 3172
2. Тетяна Берест НВК Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст №4 м.Світловодськ Учитель 12616 2359 2220 1664 3045 3328
3. Віта Ярова Голованівське ПТУ № 38 Учитель 11836 2330 2601 1784 2706 2415
4. Олена Личко Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 Учитель 10754 1857 1736 1635 2928 2598
5. Юлія Красюк Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» Учитель 10591 1978 2021 1379 2282 2931
6. Олена Калашник КЗ «Добровеличківське НВО» Учитель 10389 2013 2020 2031 2165 2160


Сеньйори (чоловіки)

МісцеІм’яШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Юрій Дмитренко Цукрозаводський НВК ЗШ І-ІІІ ст- ЦХЕТУМ Учитель 11941 2013 2357 1655 3189 2727
2. Юрій Калашник КЗ «Добровеличківське НВО» Дорослий 4488 948 768 950 859 963
3. Аристенко Павло Злинська ЗШ № 2 І-ІІІ ст Учитель 4257 953 916 864 794 730