/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2019/2018_final_zaporozska.html Запорізька область результати фінала 26.01

1 -3 клас
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Анастасія Лисенко Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 3б клас 15665 2725 3116 3042 2875 3907
2. Кирило Жовнер Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 3б клас 7798 1536 1576 1388 1719 1579
3. Андрій Kотелевський Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 3a клас 7192 1404 1126 1182 2276 1204
4. Кира Копочкіна Запорізька Приазовський р-н Новоспаська ЗОШ І-ІІІ ст 3 клас 6477 1256 1248 1231 1464 1278
5. Аглая Бикова Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 3a клас 6329 1227 1014 1258 1477 1353

4-6 клас
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Микита Сапронов Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 6в клас 22278 3899 4573 4650 3694 5462
2. Анна Лисенко Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 5б клас 14131 2789 3044 2566 2432 3300
3. максим льотов Запорізька Василівський р-н Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» 6а клас 7313 1395 1639 1410 1410 1459
4. Андрій Фомін Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам'янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст №3 5а клас 7244 1757 1633 1330 932 1592
5. Данііл Переведенцев Запорізька м.Мелітополь Мелітопольський НВК №16 5а клас 7120 1653 1672 1012 1202 1581
6. Алєксандра Лучаєва Запорізька м.Мелітополь Мелітопольський НВК №16 5а клас 5802 1580 1354 959 1064 845

7-11 класи дівчата
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Анаст Мамонтова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 21997 3674 5323 3948 4641 4411
2. Софія Турченко Запорізька м.Запоріжжя Запорізька СШ-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 7в клас 11223 2401 2141 2081 2141 2459
3. Сільвія Саруханян Запорізька Михайлівський р-н Михайлівський НВК 10 клас 10295 1921 2157 1905 2278 2034
4. Ілона Новицька Запорізька Новомиколаївський р-н Софіївський НВК 7 клас 7542 1561 1768 1351 1381 1481
5. Дарія Загуменна Запорізька м.Бердянськ Бердянська гімназія №3 Сузір'я 10а клас 4886 847 1213 857 1000 969
6. Анастасія Халанчук Запорізька м.Мелітополь Мелітопольська ЗОШ №14 7а клас 3564 900 760 730 384 790

7-11 класи хлопці
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Максим Нємцев Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 9 клас 11885 2304 2730 1904 2284 2663
2. Нiкiта Фесенко Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 11б клас 8996 1671 1358 1683 1742 2542
3. Ростислав Шатохін Запорізька м.Запоріжжя Запорізька СЗОШ-інтернат «Джерело» 10 клас 8990 1796 1733 1736 2003 1722
4. Михайло Доненко Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 8в клас 8775 2229 1711 1612 1109 2114
5. Костянтин Курись Запорізька м.Запоріжжя Запорізький колегіум №98 8а клас 8640 1781 1517 1535 2089 1718
6. Александр Чижов Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 11 клас 8212 1351 1710 1796 1508 1847

Сеньйори (жінки)
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Олена Циммерман Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 Учитель 17368 2960 3431 3089 4178 3710
2. Олена Калінінська Запорізька Михайлівський р-н Михайлівська ЗОШ №3 Учитель 15130 2588 3167 2352 3644 3379
3. Леся Бойко Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 Учитель 14215 2376 2906 1940 3852 3141
4. Людмила Макарова Запорізька Новомиколаївський р-н Софіївський НВК Дорослий 14047 2527 2603 2344 3461 3112
5. Юлія Вікторів Мамонтова Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 11007 2119 2233 1913 2037 2705
6. Тамара Халімоненко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4 Учитель 8298 1813 1630 1181 1776 1898

Сеньйори (чоловіки)
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Ігор Лахтіонов Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 16928 3044 3258 2814 3885 3927
2. Олександр Жук Запорізька м.Запоріжжя Запорізька СЗОШ-інтернат «Джерело» Учитель 15190 2634 3305 2126 3781 3344
3. Андрій Діденко Запорізька м.Запоріжжя Запорізький національний технічний университет Дорослий 14101 2690 3000 2455 2893 3063
4. Сергій Ковальов Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька ЗОШ Учитель 11183 1877 2176 1705 2993 2432
5. Федір Ківа Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Водянська ЗОШ №2 Дорослий 8033 1490 1253 1576 1608 2106
6. Вадим Дуйловський Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 4125 891 803 850 759 822