/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2020/final_kirovogradska.html Кіровоградська область pезультати учасників обласного фіналу Прангліміне , 16.01.2020

1 -3 клас
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Семен Вовк Кіровоградська м.Світловодськ НВК Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст №4 м.Світловодськ 3б клас 16155 3066 3421 3001 3188 3479
2. Костянтин Кучеренко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 3 клас 8412 1492 1329 1300 2533 1758
3. Дамір Шеремет Кіровоградська м.Світловодськ Світловодська ЗОШ №2 2б клас 4282 898 895 666 963 860
4. Жердій Марія Кіровоградська Маловисківський р-н Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст 2б клас 3427 727 579 596 1084 441

4-6 клас
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Іван Власюк Кіровоградська м.Світловодськ Світловодська ЗОШ №3 6б клас 10213 2085 2091 1856 1913 2268
2. Сергій Швець Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 5 клас 8975 2116 2184 1631 1099 1945
3. Віталій Воймаренко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 5 клас 6797 1509 1520 1273 1081 1414
4. Анастасія Щербова Кіровоградська Добровеличківський р-н КЗ«Добровеличківський ліцей «Інтелект» 6 клас 6271 1256 1605 963 1331 1116
5. Вікторія Щербань Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 5 клас 5397 1299 1150 969 788 1191
6. Вова Гриньох Кіровоградська Олександрівський р-н Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» 5 клас 5287 1287 1259 1003 835 903
7. Андрій Гребенюк Кіровоградська Олександрівський р-н Цвітненський НВК 4 клас 3643 1057 852 570 549 615

7-11 класи дівчата
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Ліза Кравченко Кіровоградська Олександрівський р-н Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» 9 клас 7972 1639 1559 1388 1452 1934
2. Єлизавета Дітковська Кіровоградська Олександрівський р-н Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» 11 клас 7385 1552 1529 1482 1370 1452
3. Мирослава Сагайдак Кіровоградська Маловисківський р-н Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст 10 клас 5742 1442 1187 1156 578 1379
4. Єлизавета Смалько Кіровоградська м.Знам'янка НВК Знам'янська ЗОШ І-ІІІ ст №2- ліцей 9в клас 5652 1121 1177 1081 964 1309
5. Анастасія Левицька Кіровоградська Олександрівський р-н Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» 9 клас 5643 1210 1307 1044 1146 936
6. Антоніна Буцик Кіровоградська Добровеличківський р-н КЗ«Добровеличківський ліцей «Інтелект» 7 клас 5623 1080 1272 1019 1156 1096

7-11 класи хлопці
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Сергій Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 10 клас 18366 3096 4145 2666 4531 3928
2. Андрій Жуков Кіровоградська Новоукраїнський р-н Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ст №8 11а клас 12243 2482 2461 1895 2260 3145
3. Ілля Мандебура Кіровоградська м.Олександрія НВК «ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ «Лiсова казка» м.Олександрія 9а клас 11176 2294 2226 1747 2169 2740
4. Владислав Шинкарук Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 8а клас 11048 2004 1843 2192 2309 2700
5. Валерій Пшіник Кіровоградська Олександрівський р-н Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» 11 клас 8700 1822 1664 1340 1776 2098
6. Александр Задворний Кіровоградська Олександрівський р-н Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» 11 клас 7167 1478 1429 1133 1551 1576

Сеньйори леді
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Олена Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 Учитель 14289 2520 2877 2167 3793 2932
2. Олена Личко Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 Учитель 11419 1874 2014 1768 3071 2692
3. Олена Калашник Кіровоградська Добровеличківський р-н КЗ«Добровеличківський ліцей «Інтелект» Учитель 9918 1892 1952 1792 2119 2163
4. Юлія Красюк Кіровоградська Олександрівський р-н Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» Учитель 9858 1873 1739 1424 2344 2478
5. Яна Луценко Кіровоградська м.Олександрія НВК «ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ «Лiсова казка» м.Олександрія Учитель 7895 1364 1462 1229 1510 2330

Сеньйори (чоловіки)
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Юрій Дмитренко Кіровоградська Олександрійський р-н Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗПО Учитель 11961 1962 2538 1643 2965 2853
2. Олексій Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 Дорослий 6995 1367 1427 1429 1340 1432
3. Юрій Гребенюк Кіровоградська Олександрівський р-н Цвітненський НВК Дорослий 6866 1463 1230 1234 1345 1594
4. Аристенко Павло Кіровоградська Маловисківський р-н Злинська філія КЗ «Злинський ліцей» Учитель 4384 809 957 978 852 788