/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2020/ukr_final_tulemused.html

 

 Результати учасників Національного фіналу, 7 лютого 2020

Червоним кольором позначено переможців та учасників фіналу, які запрошуються на Міжнародний фінал змагань, який відбудеться у Вентспілсі, Латвія, 2 травня 2020 року. 

Про згоду участі у міжнародному фіналі просимо повідомити електронним листом на адресу координатора Носкової Маргарити margarytansk@gmail.com  до 15 лютого 2020 року

 

  EДиплом Національний фінал 2020


1 -3 клас

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Арман Меликян Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 3в клас 21959 4112 4406 4027 4151 5263
2. Юлія Крижанівська Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 3б клас 21363 4214 4351 4304 3720 4774
3. Поліна Мельник Рівненська Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ 3 клас 18453 3187 3575 4038 3926 3727
4. Семен Вовк Кіровоградська м.Світловодськ НВК Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст №4 м.Світловодськ 3б клас 18404 3032 3650 3509 4152 4061
5. Борис Ладняк Черкаська Христинівський р-н Синицька ЗОШ 2 клас 14898 2991 3231 2954 2792 2930
6. Вадим Любивий Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І ст №13 3a клас 13935 2624 2733 2715 3187 2676
7. Матвій Коваль Дніпропетровська м.Кам’янське НВО-ліцей НІТ, м.Кам’янське 3б клас 12574 2486 2338 2434 3063 2253
8. Яна Крижанівська Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 1а клас 12260 2450 2026 2101 3067 2616
9. Вадим Маслов Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 2а клас 11077 2138 2409 2203 2543 1784
10. Даниїл Сивокінь Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І ст №13 3a клас 11021 2264 2350 2347 2003 2057
11. Ілля Демянчук Сумська м.Ромни Роменська СЗОШ № 2 ім. акад.А.Ф.Йоффе 2а клас 10358 1963 1921 1874 2122 2478
12. Вікторія Коцій Івано-Франківська м.Бурштин Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст №2 2а клас 10199 2147 2032 2065 1833 2122
13. Андрій Ганусяк Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 2б клас 10041 2139 2145 2272 1576 1909
14. Роман Рєпка Дніпропетровська м.Кам’янське НВО-ліцей НІТ, м.Кам’янське 3б клас 9675 2145 2064 2110 1311 2045
15. Ростислав Шабров Запорізька м.Мелітополь Мелітопольський НВК №16 2а клас 9462 1893 1997 2090 1914 1568
16. Владислав Коваленко Дніпропетровська м.Дніпро ССЗШ №22, м.Дніпро 3 клас 8482 1631 1639 1703 1747 1762
17. Михайло Трофімчук Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 2 клас 8155 1561 1316 1505 2230 1543
18. Костянтин Кучеренко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 3 клас 8016 1484 1387 1206 2301 1638
19. Олександр Талалай Хмельницька м.Хмельницький Хмельницький ліцей № 17 3a клас 7476 2019 1168 1412 1858 1019
20. Борис Тімашев Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 1б клас 6231 1294 1255 1336 1226 1120
21. Степан Павлінчук Чернівецька Новоселицький р-н Топорівська ЗОШ 3б клас 4834 1107 867 929 985 946
22. Роман Ніколаєнко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки 2а клас 4145 1058 826 882 648 731


4-6 клас

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Юлія Бондар Черкаська м.Черкаси Черкаський колегіум «Берегиня» 5в клас 22952 3917 4909 4671 3594 5861
2. Роксоляна Іванців Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 5б клас 19112 4012 3969 3088 2298 5745
3. Андрій Стехнович Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 5б клас 18754 3739 4159 3106 2747 5003
4. Анастасія Лисенко Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 4б клас 17853 3694 3886 3357 2334 4582
5. Дмитро Касьяненко Львiвська м.Червоноград Червоноградський НВК №13 4а клас 17126 3716 4456 3035 1455 4464
6. Орест Бабінець Львiвська м.Львів Львівська ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного 4а клас 16535 3381 3784 2585 2609 4176
7. Анна Лисенко Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 6б клас 15632 3382 3324 2841 2473 3612
8. Кіра Мартиненко Дніпропетровська Софіївський р-н КЗ «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.» 5в клас 14972 3202 3554 2474 2352 3390
9. Олександр Корнюк Дніпропетровська м.Дніпро ССЗШ №22, м.Дніпро 6в клас 14814 2942 3167 2844 2376 3485
10. Артем Вальдшмідт Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 6б клас 14215 2948 2878 2687 2105 3597
11. Арсен Кокудак Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» 6 клас 13558 3052 3128 2035 2123 3220
12. Назар Зубенко Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №32 І-ІІІ ст 5б клас 12760 2819 2786 1941 1989 3225
13. Ярослав Богославськи� Сумська м.Шостка Шосткинський НВК: СШ І-ІІ ст -ліцей 5а клас 11779 2569 2556 1785 1855 3014
14. Дмитро Данилюк Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 6б клас 11453 2186 2310 2006 2095 2856
15. Анастасія Гуменчук Житомирська Романівський р-н Романівська гімназія 6а клас 11183 2609 2461 1877 1878 2358
16. Андрій Чандик Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 4б клас 10690 2724 3090 1099 1072 2705
17. Андрій Кисилиця Чернівецька Вижницький р-н Міліївська ЗОШ І-ІІІ ст 6 клас 4151 865 801 793 1021 671


7-11 класи дівчата

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Натія Шанкулашвілі м.Київ Дніпровський р-н Київська СШ №98 9а клас 22083 3557 4363 4114 4900 5149
2. Владислава Лехман Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 11б клас 18753 3517 3543 3240 3835 4618
3. Анастасія Слободянюк Вінницька Мурованокуриловецький р-н ЗЗСО Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 11 клас 18634 3213 4309 2956 3911 4245
4. Вероніка Подлєснова Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 10а клас 18285 2926 4536 2615 3729 4479
5. Вероніка Партика Черкаська Золотоніський р-н Пальмірська ЗОШ 9 клас 17369 2911 3763 3019 3943 3733
6. Каріна Позняк Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 8 клас 17219 3368 3995 2308 3712 3836
7. Дарія Задорожнюк Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 11б клас 17040 3017 4083 2651 3612 3677
8. Вероніка Радчук Рівненська Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст 7 клас 16205 2800 3641 2470 3181 4113
9. Лілія Шкалаберда Чернігівська Новгород-Сіверський р-н Новгород-Сіверська гімназія №1 10а клас 15245 2843 3568 2111 3574 3149
10. Анастасія Коломієць Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 9в клас 14773 2689 2969 2253 3136 3726
11. Христина Хомедюк Рівненська Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст 9 клас 14642 2834 3408 2202 2751 3447
12. Валерія Мартиненко Дніпропетровська Софіївський р-н КЗ «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.» 8 клас 14360 2894 3643 2021 2662 3140
13. Іванна Мартяк Рівненська Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст 8 клас 13807 2441 2998 1969 3314 3085
14. Крістіна Біла Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 8а клас 13741 2215 2553 2455 3305 3213
15. Вікторія Шилан Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 8 клас 13356 2674 2931 2157 2580 3014
16. Віка Вегера Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 9в клас 12697 2294 2668 1961 2578 3196
17. Олександра Вискрибенцевa Рівненська Зарічненський р-н Морочненська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 12206 2133 2210 2059 2887 2917
18. Сільвія Саруханян Запорізька Михайлівський р-н Михайлівський НВК 11 клас 11220 2070 2345 1879 2202 2724
19. Ліза Кравченко Кіровоградська Олександрівський р-н Лісівська філія КЗ «Михайлівське НВО» 9 клас 8594 1860 1604 1315 1779 2036
20. Влада Ярошенко Львiвська м.Львів Клуб «Шалені математики» м.Львів 7г клас 8358 1892 1924 1160 1671 1711
21. Кароліна Лозовінська Чернівецька Новоселицький р-н Зеленогайська ЗОШ 9 клас 8222 1591 1703 1452 1733 1743


7-11 класи хлопці

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Антон Васалатій Вінницька Козятинський р-н Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст ім. В.М.Підгорбунського 8 клас 28138 3915 5892 6055 6228 6048
2. Микита Сапронов Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 7в клас 26411 3623 5793 5575 4767 6653
3. Руслан Щебетун Сумська Роменський р-н Хмелівський НВК 8 клас 23048 3679 4955 3883 5461 5070
4. Володимир Зварич Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 7б клас 22358 3334 4852 3716 5379 5077
5. Даня Журба Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №2 9б клас 21193 3407 4617 4224 4116 4829
6. Павло Таксер Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 7 клас 20855 3550 4347 4167 3952 4839
7. Єгор Хомік Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 10а клас 20752 3055 4571 3235 4856 5035
8. Богдан Медведчук Вінницька Ямпільський р-н ОНЗ «НВК:ЗЗСО І ст. - Гімназія» 7б клас 19807 2730 3799 4616 3907 4755
9. Олександр Вергелюк Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 11б клас 19721 3149 4486 3112 4863 4111
10. Олександр Матящук Вінницька Іллінецький р-н Іллінецький НВК ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія №2 7б клас 18813 3015 3333 3822 4361 4282
11. Сергій Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 10 клас 18408 3183 4039 2830 4080 4276
12. Марк Матюшін Полтавська м.Полтава Полтавська гімназія №33 7в клас 17917 2883 3598 2703 4141 4592
13. Антон Сторожишин Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 7а клас 14480 2778 3226 2361 2563 3552
14. Саша Захаров Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 11б клас 13852 2373 2854 2193 3166 3266
15. Максим Тур Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 7а клас 13532 2573 2763 2608 2657 2931
16. Максим Василенко Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 7 клас 11617 1875 2383 2291 2339 2729
17. Іван Дученко Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 7б клас 11145 2359 2146 1853 2009 2778
18. Вадим Хабуля Чернівецька м.Чернівці Чернівецький ліцей-інтернат 8а клас 11126 1983 2262 1817 2353 2711


Сеньйори (леді)

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Анастасія Мамонтова м.Київ ВНЗ м. Києва Національний університет ім. Т. Шевченка Дорослий 19449 3489 3977 3492 4184 4307
2. Ольга Усата Черкаська м.Умань Уманська міська гімназія Учитель 18994 2846 4255 3215 4596 4082
3. Олена Циммерман Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 Учитель 17707 2801 3596 3161 4262 3887
4. Леся Бойко Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 Учитель 16883 2582 3356 2688 4281 3976
5. Наталія Кучманюк Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 Дорослий 16802 2423 2978 3262 4113 4026
6. Людмила Макарова Запорізька Новомиколаївський р-н Софіївський НВК Дорослий 15867 2721 2848 2720 4036 3542
7. Анна Таран Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 Дорослий 15603 2765 3261 2249 4038 3290
8. Надія Талько Рівненська Радивилівський р-н Радивилівський НВК №1 Школа-гімназія Дорослий 15436 2452 3070 2792 3412 3710
9. Ярослава Стець Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» Учитель 15319 2605 3004 2383 3671 3656
10. Клавдія Чулуп Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №53 Учитель 15207 2419 3097 2586 3802 3303
11. Олена Калінінська Запорізька Михайлівський р-н Михайлівська ЗОШ №3 Учитель 15116 2597 3030 2232 3613 3644
12. Олена Яценко Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 Учитель 14396 2419 2887 2318 3551 3221
13. Світлана Кондрацька Хмельницька Красилівський р-н Щиборівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 14214 2514 2787 1804 3493 3616
14. Олена Мартяк Рівненська Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст Учитель 12532 2178 2536 2153 2851 2814
15. Таня Оксентюк Волинська м.Луцьк Луцька гімназія №4 Учитель 12377 2514 2549 1955 2557 2802
16. Ксенія Зуєва Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро Дорослий 11934 2140 2241 1843 2728 2982
17. Інна Олійник Чернівецька Сокирянський р-н Ожівський НВК Учитель 11670 2197 2374 1796 2762 2541
18. Олена Личко Кіровоградська Добровеличківський р-н Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст №1 Учитель 11386 1992 2208 1670 3000 2516


Сеньйори (чоловіки)

МісцеІм’яОбластьРайон/містоШкола/командаКласРезультат1.2.3.4.5.
1. Станіслав Пестерніков Львiвська м.Львів НУ «Львівська політехніка» Дорослий 23664 3525 4415 6144 4367 5213
2. Віталій Царинський Львiвська Сокальський р-н Хоробрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Учитель 21288 3129 4360 4249 5270 4280
3. Степан Бугера Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» Дорослий 20969 3302 4767 3452 4602 4846
4. Сергій Матеюк Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Дорослий 20663 3339 4537 2950 4879 4958
5. Микола Полусмяк Миколаївська Вітовський р-н Грейгівська ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 18824 2902 3987 3263 4410 4262
6. Віктор Шпаченко Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Учитель 17836 2900 2945 3923 4510 3558
7. Дмитро Солдатов Дніпропетровська Нікопольський р-н Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. Учитель 17605 2865 3675 2819 4259 3987
8. Ігор Лахтіонов Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 17543 2966 3474 2758 4093 4252
9. Віктор Медведчук Вінницька Ямпільський р-н ОНЗ «НВК:ЗЗСО І ст. - Гімназія» Учитель 17014 2902 3306 3228 4190 3388
10. Сергій Сабадин Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» Учитель 16591 2887 3405 2669 4231 3399
11. Олександр Жук Запорізька м.Запоріжжя Запорізька СЗОШ-інтернат «Джерело» Учитель 16579 2963 3817 2415 3796 3588
12. Олександр Галик Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Учитель 16035 2527 3027 2996 3996 3489
13. Віктор Коржан Чернівецька Сторожинецький р-н Спаський НВК, школа-сад Учитель 15516 2770 2934 2791 3107 3914
14. Віктор Щебетун Сумська Роменський р-н Хмелівський НВК Дорослий 15516 2500 3048 2734 3834 3400
15. Антон Бабак Черкаська Христинівський р-н Синицька ЗОШ Дорослий 15349 2692 2772 2405 3730 3750
16. Олександр Дубич Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізький гуманітарно-технічний ліцей ІІ-ІІІ ст №129 Дорослий 15189 2835 2631 2788 3084 3851
17. Сергій Галяс Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» Учитель 12949 2375 2276 2095 3263 2940
18. Юрій Дмитренко Кіровоградська Олександрійський р-н Цукрозаводський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗПО Учитель 12896 2220 2544 1745 3204 3183
19. Сергій Ковальов Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька ЗОШ Учитель 12435 2152 2225 2037 3272 2749
20. Дмитро Корсун Хмельницька м.Нетішин Нетішинський НВК школа-ліцей Дорослий 9101 1596 1836 1296 2146 2227