/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2020/zaporozska.html Запорізька область, pезультати учасників обласного фіналу Прангліміне-2019/2020 , 18.01.2020

1 -3 клас
Місце Ім’я Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Вадим Маслов Запорізький багатопрофільний ліцей №62 2а клас 10122 1955 2284 2047 1925 1911
2. Ростислав Шабров Мелітопольський НВК №16 2а клас 7666 1472 1700 1552 1719 1223
3. Борис Тімашев Запорізька гімназія №28 1б клас 6094 1310 1347 1420 737 1280
4. Денис Білан Мелітопольський НВК №16 2а клас 5945 1156 1308 1249 999 1233
5. Єгор Принцев Запорізька гімназія №27 2а клас 2014 356 337 363 708 250

4-6 клас
Місце Ім’я Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Анастасія Лисенко Запорізький багатопрофільний ліцей №62 4б клас 15709 3280 3659 2795 1952 4023
2. Анна Лисенко Запорізький багатопрофільний ліцей №62 6б клас 14258 3016 3033 2243 2209 3757
3. Олександр Носик Запорізький ліцей №34 5в клас 10067 1886 1884 2082 2183 2032
4. Кирило Макаренко Запорізька СШ-інтернат ІІ-ІІІ ст. «Козацький ліцей» 5б клас 8368 1830 1598 1391 1086 2463
5. Андрій Фомін Кам'янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст №3 6а клас 8149 1853 1781 1570 1268 1677
6. Кирило Жовнер Запорізька гімназія №28 4б клас 6889 1704 1639 1037 1084 1425

7-11 класи дівчата
Місце Ім’я Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Сільвія Саруханян Михайлівський НВК 11 клас 11572 2123 2170 1805 2688 2786
2. Софія Турченко Запорізька СШ-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 8в клас 11270 2229 2624 1785 2034 2598
3. Ілона Новицька Софіївський НВК 8 клас 9525 1858 2256 1684 1656 2071
4. Соня Тимошева Запорізька гімназія №28 9б клас 6398 1337 1312 1211 1143 1395
5. Аліна Сидоренко Бурчацька ЗОШ 10 клас 4546 966 984 952 792 852
6. Анастасія Пономаренко Софіївський НВК 8 клас 4396 844 975 808 962 807

7-11 класи хлопці
Місце Ім’я Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Микита Сапронов Запорізька гімназія №28 7в клас 25095 3717 5178 5519 4647 6034
2. Максим Нємцев Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст 10 клас 11015 2031 2093 2021 2449 2421
3. Костянтин Курись Запорізький колегіум №98 9а клас 10754 1840 2070 1792 2708 2344
4. Марк Крюков Запорізький колегіум №98 10б клас 8511 1368 1733 1743 1558 2109
5. Микита Панченко Токмацька СЗОШ №2 9а клас 6977 1391 1422 1359 1057 1748
6. Денис Медведєв Запорізький багатопрофільний ліцей №62 8а клас 6651 1296 1274 1409 1261 1411

Сеньйори (леді)
Місце Ім’я Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Олена Циммерман Запорізький багатопрофільний ліцей №62 Учитель 17170 2689 3292 2894 4402 3893
2. Леся Бойко Запорізька гімназія №31 Учитель 16133 2653 3250 2517 3947 3766
3. Олена Калінінська Михайлівська ЗОШ №3 Учитель 15265 2578 3141 2458 3610 3478
4. Людмила Макарова Софіївський НВК Дорослий 14426 2695 2483 2614 3568 3066
5. Юлія Мамонтова Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 10698 1850 1950 2065 2320 2513
6. Тамара Халімоненко Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4 Учитель 7298 1265 1375 1174 1543 1941

Сеньйори (чоловіки)
Місце Ім’я Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Ігор Лахтіонов Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 17827 2813 3528 2981 4347 4158
2. Олександр Жук Запорізька СЗОШ-інтернат «Джерело» Учитель 14417 2661 3466 1792 3438 3060
3. Сергій Ковальов Бурчацька ЗОШ Учитель 12353 2164 2279 1794 3191 2925
4. Максим Халімоненко Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4 Учитель 11145 1965 2147 2246 2098 2689
5. Микола Зубко Водянська ЗОШ №2 Учитель 8438 1741 1796 1533 1435 1933
6. Григорій Семикопенко Високівська ЗШ І-ІІІ ст Дорослий 6975 1212 1045 1260 1933 1525