/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2021/finalistide_nimekiri.html

   Зведений список учасників змагань, яких запрошено       
на Національний фінал
   

ЯК ВИЗНАЧАЛИ УЧАСНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ФІНАЛУ
Відповідно до Правил змагань, які залишаються незмінними, на Національний фінал запрошуються учасники обласних фіналів, які посіли 1-ше місце у своїй віковій категорії. Вони утворюють список учасників Національного фіналу № 1. Цього року у нас було 11 обласних фіналів, кожен з яких визначив переможців у 6 вікових категоріях, тобто на Національний фінал за списком № 1 запрошуються 66 учасників.

Список № 2, відповідно до правил, складається з учасників обласних фіналів,, які посіли 2 і далі місця та розподіляються за рейтингом результатів, який продемонстрував учасник на обласному фіналі. За рішенням організаторів щороку визначається квота тих, хто буде запрошений на Національний фінал за списком № 2. Цього року, зважаючи, що Національний фінал відбуватиметься дистанційно, організатори визначили найбільшу за всі часи проведення змагань квоту учасників за списком № 2 – по 20 учасників у категоріях “Чомучки”, “Дослідники”, “Дівчата” та “Хлопці” і по 15 осіб у категоріях “Сеньйорити” та “Сеньйори”.

Тобто ми вирішили запросити 110 учасників за списком 2, а загалом на Національний фінал запрошуються 176 учасників змагань з різних областей України .
 
 
КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФІНАЛ
Національний фінал відбудеться 4 березня 2021 року, у четвер, з 13-00 до 17-00 год. у 4 сесії.
 
ЯК ВІДБУВАТИМУТЬСЯ ЗМАГАННЯ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ФІНАЛІ У 2021 РОЦІ
Організатори вирішили проводити змагання у 4 сесії за допомогою сервісу для проведення веб-конференцій Google Meet.
Кожна сесія проводиться для певної(их) вікових категорій.
Кожна сесія буде мати власну веб-кімнату.
Посилання на веб-кімнату 1 березня 2021 року буде надіслано обласним координаторам та учасникам Національного фіналу на електронні скриньки.
 
Вікова категорія                      Час змагань
Чомучки (1-3 класи)                  13-00 – 14-00
Дослідники (4-6 класи)              14-00 – 15-00
Дівчата та хлопці (7-11 класи) 15-15 – 16-05
Сеньйори та Сеньйорити         16-10 – 17-00
 
Доступ до веб-кімнати кожної категорії буде відкрито за 30 хв. до початку змагань.
 
Місце у категорії місце на обл. фіналі в категорії рейтинг по списку 2 Ім’я користувача Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5. категорія
1. 1   Yanochka2013 Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 2а клас 20108 3946 4143 3905 3732 4382 1-3 класи
2. 1   Boris2012 Черкаська Христинівський р-н Синицька ЗОШ 3 клас 19296 3668 3876 3948 3392 4412 1-3 класи
3. 2 1 andriyh2012 Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» 3б клас 14196 2765 2855 2953 2806 2817 1-3 класи
4. 1   rostnvk16 Запорізька м.Мелітополь Мелітопольський НВК №16 3a клас 12277 2319 2532 2702 2421 2303 1-3 класи
5. 1   Darunka28 Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №5 2г клас 11823 2203 2276 2445 2425 2474 1-3 класи
6. 3 2 Julia08fediv Львiвська м.Львів ЛНВК ім. В.Стуса 3в клас 11612 2453 2304 2248 2146 2461 1-3 класи
7. 2 3 zpbpl62063 Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 3a клас 10393 2071 2311 2137 2380 1494 1-3 класи
8. 1   illya7 Сумська м.Ромни Роменська СЗОШ № 2 ім. акад.А.Ф.Йоффе 3a клас 10005 1835 1953 1897 2184 2136 1-3 класи
9. 1   centr3012m Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 3 клас 9137 1617 1565 1634 2725 1596 1-3 класи
10. 1   Vlad_Med Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 3 клас 8884 2048 1911 2165 1110 1650 1-3 класи
11. 2 4 Levchyk Івано-Франківська м.Яремче Яремчанська ЗОШ І-ІІІ ст №1 2б клас 8870 1726 1914 1832 1983 1415 1-3 класи
12. 1   AnastasiaKoshel Хмельницька м.Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільська ЗОШ №10 3a клас 8683 1826 2011 1719 1583 1544 1-3 класи
13. 3 5 dennvk16 Запорізька м.Мелітополь Мелітопольський НВК №16 3a клас 8624 1681 1740 1745 1754 1704 1-3 класи
14. 2 6 Pablo2013 Вінницька Липовецький р-н ОЗ Липовецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 2б клас 8516 1487 1593 1583 1861 1992 1-3 класи
15. 4 7 ZP_1547_321 Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 2б клас 8289 1900 1724 2047 1092 1526 1-3 класи
16. 1   Litus2012 Рівненська Дубровицький р-н Зеленська ЗОШ 3 клас 7656 1445 1639 1281 1816 1475 1-3 класи
17. 3 8 Dimon2011 Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №2 3a клас 7316 1291 1152 1295 1907 1671 1-3 класи
18. 2 9 SashaSivkin2014 Черкаська Христинівський р-н Синицька ЗОШ 1 клас 7057 1314 1510 1519 1444 1270 1-3 класи
19. 4 10 robloks Львiвська м.Львів Клуб «Шалені математики» м.Львів 3 клас 6660 1277 1088 1227 2006 1062 1-3 класи
20. 2 11 makslavrov Хмельницька м.Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільська ЗОШ №10 3в клас 6647 1401 1303 1225 1505 1213 1-3 класи
21. 2 12 SashaL13 Дніпропетровська м.Дніпро ССЗШ №144, м.Дніпро 2 клас 6543 1249 1247 1348 1507 1192 1-3 класи
22. 1   Pastushok2012 Чернівецька Сокирянський р-н Романковецький ліцей ім.К.Ф.Поповича 3в клас 6485 1003 1359 1054 1891 1178 1-3 класи
23. 3 13 Dimon15 Дніпропетровська Софіївський р-н КЗ «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.» 3a клас 6405 1281 1019 1159 2041 905 1-3 класи
24. 3 14 polina_sidorova Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №18 3г клас 6382 1243 1400 1175 1379 1185 1-3 класи
25. 4 15 Nick25 Дніпропетровська Софіївський р-н КЗ «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.» 3a клас 6272 1361 840 928 2411 732 1-3 класи
26. 2 16 KrNazar2012 Рівненська м.Рівне Рівненська ЗОШ №8 3a клас 6134 1327 1206 1237 1236 1128 1-3 класи
27. 5 17 sold Дніпропетровська м.Нікополь Нікопольська СЗШ №4 3a клас 5919 1045 999 1089 1587 1199 1-3 класи
28. 5 18 KuliasaBohdan Львiвська м.Львів Клуб «Шалені математики» м.Львів 3 клас 5775 1424 931 1295 1191 934 1-3 класи
29. 4 19 Tolya2012 Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №22 2а клас 5505 1072 1099 1223 987 1124 1-3 класи
30. 1   Damir1 Кіровоградська м.Світловодськ Світловодська ЗОШ №2 3б клас 5438 848 1020 1010 1441 1119 1-3 класи
31. 3 20 TobotTobot Рівненська Радивилівський р-н Радивилівський НВК №2 Школа-ліцей 1г клас 5388 1133 990 1111 1123 1031 1-3 класи
                             
1. 1   Julia_2009 Черкаська м.Черкаси Черкаський колегіум «Берегиня» 6в клас 25071 4399 4800 5844 3739 6289 4-6 класи
2. 1   DIMKA3777 Львiвська м.Червоноград ЗЗСО Соснівський ліцей №3 (ЧНВК №13) 5а клас 21634 4262 4311 4428 3424 5209 4-6 класи
3. 2 1 Kryzhanivska Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 4б клас 21381 4438 4871 3702 2845 5525 4-6 класи
4. 1   Arman2605 Донецька м.Краматорськ Краматорська ЗОШ I-III ст №3 4в клас 19722 3771 4344 3007 3019 5581 4-6 класи
5. 1   melnyk31 Рівненська Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ 4 клас 16865 3695 4289 2524 2260 4097 4-6 класи
6. 3 2 Roksolana180709 Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 6б клас 16665 3293 3873 2931 2163 4405 4-6 класи
7. 4 3 Babo Львiвська м.Львів Львівська академічна гімназія при НУ «Львівська політехніка» 5б клас 16560 3165 3543 2644 2858 4350 4-6 класи
8. 1   KiraMartinenko Дніпропетровська Софіївський р-н КЗ «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.» 6в клас 15777 3423 3803 2506 2182 3863 4-6 класи
9. 1   OlexanderNosik Запорізька м.Запоріжжя Запорізький ліцей №34 6в клас 15707 2633 2733 3423 2678 4240 4-6 класи
10. 2 4 zpbpl62825 Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 5б клас 15163 3078 2993 2634 2575 3883 4-6 класи
11. 2 5 Nazar32school Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №32 І-ІІІ ст 6б клас 12387 2591 2702 2196 2165 2733 4-6 класи
12. 1   centr1924 Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 6 клас 12229 2514 2571 2128 2033 2983 4-6 класи
13. 2 6 sova1414 Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І ст №13 4а клас 12063 2731 2745 1800 1943 2844 4-6 класи
14. 3 7 Nataliya1974_3 Сумська м.Шостка Шосткинський НВК: СШ І-ІІ ст -ліцей 6а клас 12049 2651 2637 1887 1973 2901 4-6 класи
15. 1   Igor_V Хмельницька м.Хмельницький Хмельницька гімназія №1 6в клас 11807 2489 2201 2281 2039 2797 4-6 класи
16. 1   Vlad2_ashi Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 6 клас 11576 2618 2589 2107 1901 2361 4-6 класи
17. 2 8 Mikola21_ashi Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 5 клас 11241 2261 2226 2078 2318 2358 4-6 класи
18. 4 9 sova2323 Сумська м.Шостка Шосткинська СШ І ст №13 4а клас 11171 2619 2734 1538 1829 2451 4-6 класи
19. 2 10 Sofiamaksimova2009 Рівненська Гощанський р-н Гощанська гімназія 6 клас 10937 2173 2749 1731 1766 2518 4-6 класи
20. 1   semen09 Кіровоградська м.Світловодськ НВК Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст №4 м.Світловодськ 4б клас 10928 2854 3191 1120 827 2936 4-6 класи
21. 3 11 ZP_1547_576 Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 6б клас 9651 2001 1985 1493 1794 2378 4-6 класи
22. 3 12 Aleks9_ashi Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 5 клас 9309 2307 2034 1844 1503 1621 4-6 класи
23. 2 13 KovalMatvey Дніпропетровська м.Кам’янське НВО-ліцей НІТ, м.Кам’янське 4б клас 9083 2324 2404 1353 1113 1889 4-6 класи
24. 2 14 AndriyPavlyk Хмельницька м.Хмельницький Хмельницький ліцей № 17 6г клас 8787 2120 1843 1401 1454 1969 4-6 класи
25. 2 15 Shvets2008 Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 6 клас 8503 1934 2073 1726 1415 1355 4-6 класи
26. 3 16 school32_5 Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №32 І-ІІІ ст 6б клас 8400 1517 1634 1657 1787 1805 4-6 класи
27. 5 17 Nataliya1974_31 Сумська м.Шостка Шосткинський НВК: СШ І-ІІ ст -ліцей 6а клас 8370 1906 1731 1443 1508 1782 4-6 класи
28. 2 18 ashchuk Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 6б клас 8289 1708 1892 1397 1679 1613 4-6 класи
29. 3 19 Bogdan1010 Хмельницька м.Хмельницький НВК №2 м.Хмельницький 5г клас 8249 1700 1979 1497 1403 1670 4-6 класи
30. 4 20 kiler_OZ_ZSO1 Миколаївська Баштанський р-н Баштанська ЗОШ №1 5в клас 8197 1958 1391 1707 1933 1208 4-6 класи
35. 1   Dasha112Shevchuk1212 Чернівецька Хотинський р-н Хотинська ЗОШ №5 5б клас 7818 1893 1539 1068 1223 2095 4-6 класи
                             
1. 1   g3v628 Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 11а клас 18740 3229 4287 2330 4344 4550 дівчата
2. 1   partyka_v Черкаська Золотоніський р-н Пальмірська ЗОШ 10 клас 18154 3109 3742 3116 4150 4037 дівчата
3. 1   KAPIHA Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 9 клас 16906 3359 3969 2340 3305 3933 дівчата
4. 1   rvm5 Рівненська Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст 8 клас 16364 3033 3442 2708 3515 3666 дівчата
5. 1   zpbpl62383 Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 7б клас 16318 2999 3942 2653 3040 3684 дівчата
6. 2 1 Sophia30 Рівненська Дубровицький р-н Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ 9 клас 15619 2787 3170 2068 4094 3500 дівчата
7. 3 2 xxp7 Рівненська Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст 10 клас 15048 2694 3421 2393 3094 3446 дівчата
8. 2 3 g3a102 Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 9а клас 14696 2440 2696 2447 3588 3525 дівчата
9. 1   sovushka16 Чернігівська Новгород-Сіверський р-н Новгород-Сіверська гімназія №1 11а клас 14576 2771 3147 1948 3550 3160 дівчата
10. 4 4 mio6 Рівненська Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст 9 клас 13320 2473 2763 1934 3108 3042 дівчата
11. 2 5 Viktoria_ashi Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 9 клас 13251 2854 2930 2371 2274 2822 дівчата
12. 1   VikaVegera1 Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 10в клас 12958 2251 2772 2623 2550 2762 дівчата
13. 3 6 LeraMartinenko Дніпропетровська Софіївський р-н КЗ «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.» 9 клас 12937 2906 3251 1905 2171 2704 дівчата
14. 2 7 polina09122006 Сумська м.Конотоп Конотопська ЗОШ І-ІІІ ст №10 8а клас 12839 2541 2626 1973 2654 3045 дівчата
15. 2 8 Vika11112 Черкаська Христинівський р-н Кузьминогребельська ЗОШ 10 клас 12819 2168 3021 2718 2455 2457 дівчата
16. 5 9 lai5 Рівненська Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст 8 клас 11996 2450 3057 1983 2189 2317 дівчата
17. 2 10 Turchenko Запорізька м.Запоріжжя Запорізька СШ-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР 9в клас 11640 2538 2483 1804 2198 2617 дівчата
18. 2 11 s030705 Хмельницька м.Хмельницький Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки 10 клас 11479 2343 2784 2049 1934 2369 дівчата
19. 1   LK05 Чернівецька Новоселицький р-н Зеленогайська ЗОШ 10 клас 11310 2125 2329 1721 2260 2875 дівчата
20. 2 12 star169 Чернівецька Сокирянський р-н Романковецький ліцей ім.К.Ф.Поповича 8б клас 11308 2016 2544 1860 2129 2759 дівчата
21. 3 13 Ilona20066 Запорізька Новомиколаївський р-н Софіївський НВК 9 клас 11273 2074 2540 2025 2169 2465 дівчата
22. 1   JULIA15YY Львiвська Буський р-н Ожидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 клас 11063 2252 2448 1838 1852 2673 дівчата
23. 1   olexandra17 Вінницька Мурованокуриловецький р-н НВК ЗНЗ-ДНЗ с.Лучинець 10 клас 10914 2173 2246 1936 2291 2268 дівчата
24. 2 14 DIANA12YYY Львiвська Буський р-н Ожидівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 клас 10545 2175 2402 1841 2111 2016 дівчата
25. 3 15 Sp20_5v_29 Черкаська м.Черкаси Черкаська ЗОШ №20 8в клас 9442 1300 1380 2319 2408 2035 дівчата
26. 4 16 Sofiaopenko Черкаська м.Умань Уманська міська гімназія 7а клас 9314 1734 1938 1745 1543 2354 дівчата
27. 3 17 YaroshenkoVlada2 Львiвська м.Львів Клуб «Шалені математики» м.Львів 8в клас 9264 1770 2097 1413 1548 2436 дівчата
28. 3 18 sovushka10 Чернігівська Новгород-Сіверський р-н Новгород-Сіверська гімназія №1 11а клас 8438 1521 1706 1321 1778 2112 дівчата
29. 5 19 garasyta2004 Черкаська Золотоніський р-н Коврайський НВК 11 клас 8345 1317 1372 1963 1869 1824 дівчата
30. 4 20 vasy43 Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 8в клас 8268 1708 1557 1268 1993 1742 дівчата
31. 1   DVTonya3 Кіровоградська Добровеличківський р-н КЗ«Добровеличківський ліцей «Інтелект» 8 клас 8221 1726 1613 1447 1787 1648 дівчата
                             
1. 1   Pesternikov_S Львiвська м.Львів НУ «Львівська політехніка» Дорослий 23057 3200 4240 6196 4464 4957 сеньйори
2. 1   mateyuk2001 Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Дорослий 21466 3489 4399 3394 5348 4836 сеньйори
3. 2 1 Vitsarinsky Львiвська Сокальський р-н Хоробрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Учитель 20730 2949 4072 4193 5266 4250 сеньйори
4. 1   polusmyaknick Миколаївська Вітовський р-н Грейгівська ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 20691 3059 4239 3820 5048 4525 сеньйори
5. 3 2 bokser9712 Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» Дорослий 20610 3253 4742 3196 4643 4776 сеньйори
6. 4 3 Max200370 Львiвська Сокальський р-н Сокальська гімназія ім. Олега Романіва Дорослий 20069 3250 4165 3834 4419 4401 сеньйори
7. 1   vikson1994 Волинська м.Луцьк Луцька гімназія №4 Дорослий 19858 3192 3872 4229 4150 4415 сеньйори
8. 2 4 biktop Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст Учитель 17931 2966 3475 3630 4515 3345 сеньйори
9. 1   Soldat Дніпропетровська Нікопольський р-н Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. Учитель 17785 3043 3603 2905 4291 3943 сеньйори
10. 1   Avohadro Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» Учитель 17468 3007 3476 2801 4278 3906 сеньйори
11. 1   igorek Запорізька Мелітопольський р-н Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст Учитель 16910 3038 3560 2624 3827 3861 сеньйори
12. 2 5 Juk Запорізька м.Запоріжжя Запорізька СЗОШ-інтернат «Джерело» Учитель 16638 2880 3990 2192 3863 3713 сеньйори
13. 5 6 Viktor201062 Львiвська м.Стрий Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Учитель 16010 2498 2576 3769 3883 3284 сеньйори
14. 1   korvikpet Чернівецька Сторожинецький р-н Спаський НВК, школа-сад Учитель 15961 2819 3056 2709 3485 3892 сеньйори
15. 2 7 dan87 Чернівецька Новоселицький р-н Зеленогайська ЗОШ Учитель 15126 2440 2581 2605 4119 3381 сеньйори
16. 2 8 Alex_57 Дніпропетровська м.Кривий Ріг Криворізький гуманітарно-технічний ліцей ІІ-ІІІ ст №129 Дорослий 14541 2302 3011 2267 3648 3313 сеньйори
17. 2 9 schvp Сумська Роменський р-н Хмелівський НВК Дорослий 14487 2273 2864 2626 3635 3089 сеньйори
18. 2 10 bagach Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія Учитель 14251 2315 2593 2501 3760 3082 сеньйори
19. 6 11 Svyatoslav_b Львiвська м.Львів НУ «Львівська політехніка» Дорослий 13627 1997 1717 3429 3433 3051 сеньйори
20. 3 12 serhiyua Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька ЗОШ Учитель 13220 2207 2481 2171 3449 2912 сеньйори
21. 2 13 GalyasS71 Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» Учитель 12919 2353 2109 2058 3345 3054 сеньйори
22. 1   teacher Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 Учитель 12548 2257 1991 2077 2980 3243 сеньйори
23. 1   Esolokka Кіровоградська м.Олександрія НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» Учитель 12528 2180 2531 1661 3230 2926 сеньйори
24. 3 14 Pagot1969 Чернівецька Хотинський р-н Хотинська ЗОШ №5 Дорослий 12166 1818 2028 1836 3235 3249 сеньйори
25. 1   OlexandrIvasiuk Хмельницька м.Хмельницький НВК №2 м.Хмельницький Дорослий 11526 2484 2446 1799 2421 2376 сеньйори
26. 2 15 svvs Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці Учитель 11097 2052 1654 1841 2800 2750 сеньйори
                             
1. 1   nastyamamontova м.Київ ВНЗ м. Києва Національний університет ім. Т. Шевченка Дорослий 20558 3444 4043 3811 4230 5030 сеньйорити
2. 1   vladkalenka Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 Дорослий 18520 3391 3384 3016 4319 4410 сеньйорити
3. 1   olgaysata Черкаська м.Умань Уманська міська гімназія Учитель 18129 2839 3796 2956 4356 4182 сеньйорити
4. 2 1 asia555 Вінницька Мурованокуриловецький р-н ЗЗСО Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Дорослий 17444 2814 4109 2439 3829 4253 сеньйорити
5. 1   lesya31 Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 Учитель 17106 2847 3573 2528 4404 3754 сеньйорити
6. 2 2 zimel0503 Запорізька м.Запоріжжя Запорізький багатопрофільний ліцей №62 Учитель 17001 2575 3332 2632 4399 4063 сеньйорити
7. 1   Yaroslava Львiвська м.Стрий НВК «Школа І ст. - гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия» Учитель 16914 2894 3306 2456 4328 3930 сеньйорити
8. 1   Chulupkd Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №53 Учитель 16807 2704 3393 2917 4016 3777 сеньйорити
9. 1   kuchmanuk Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 Дорослий 16500 2583 2904 3141 4043 3829 сеньйорити
10. 3 3 AnnaTaran2712 Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №4 Дорослий 15988 2745 2879 2411 4038 3915 сеньйорити
11. 3 4 Kalininskaya Запорізька Михайлівський р-н Михайлівська ЗОШ №3 Учитель 15248 2584 2943 2349 3739 3633 сеньйорити
12. 1   lenaelen6 Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 Учитель 14835 2453 2989 2500 3477 3416 сеньйорити
13. 1   tnl Рівненська Радивилівський р-н Радивилівський НВК №1 Школа-гімназія Дорослий 14675 2366 2639 2549 3901 3220 сеньйорити
14. 2 5 svetikko Хмельницька Красилівський р-н Щиборівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 14354 2444 2486 2682 3229 3513 сеньйорити
15. 4 6 MakarovaLudmila Запорізька Новомиколаївський р-н Софіївський НВК Дорослий 14274 2544 2399 2527 3652 3152 сеньйорити
16. 3 7 Valkyria Хмельницька м.Хмельницький Хмельницька гімназія №1 Учитель 14083 2590 2795 2153 3386 3159 сеньйорити
17. 1   TsLM1969 Чернівецька Сокирянський р-н Романковецький ліцей ім.К.Ф.Поповича Дорослий 13059 2037 1956 2844 2987 3235 сеньйорити
18. 2 8 tatjana_1990 Кіровоградська м.Світловодськ Світловодська ЗОШ №10 Дорослий 12705 2218 2231 1823 3124 3309 сеньйорити
19. 2 9 DianaAndriivna Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст Учитель 12512 2230 2639 2141 2680 2822 сеньйорити
20. 2 10 InnaOl Чернівецька м.Новодністровськ Новодністровська гімназія Учитель 12180 2054 2145 1941 3057 2983 сеньйорити
21. 2 11 SvitlanaH Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська ЗОШ №7 Учитель 12039 2253 2162 1829 2927 2868 сеньйорити
22. 3 12 mol Рівненська Дубенський р-н Плосківська ЗОШ І-ІІ ст Учитель 11962 2115 2534 1973 2587 2753 сеньйорити
23. 4 13 bilouswel Вінницька Мурованокуриловецький р-н НВК ЗНЗ-ДНЗ с.Лучинчик Учитель 11850 2162 2327 1738 2866 2757 сеньйорити
24. 4 14 AllaIvasiuk Хмельницька м.Хмельницький НВК №2 м.Хмельницький Дорослий 11722 2233 2257 2310 2340 2582 сеньйорити
25. 2 15 otp Волинська м.Луцьк Луцька гімназія №4 Учитель 11110 2151 2207 1654 2204 2894 сеньйорити
26. 1   g3v10Zueva Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро Дорослий 10817 2033 2160 1739 2244 2641 сеньйорити
                             
1. 1   Vasalatii6L Вінницька Козятинський р-н Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст ім. В.М.Підгорбунського 9 клас 29878 4329 5895 6622 6783 6249 хлопці
2. 1   Nikiton130307 Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №28 8б клас 26325 3916 5891 5453 4792 6273 хлопці
3. 2 1 centr007 Вінницька м.Вінниця Центр Євроінтеграції м.Вінниці 8 клас 26109 4085 5218 5496 5167 6143 хлопці
4. 1   RuslanScheb Сумська Роменський р-н Хмелівський НВК 9 клас 23281 3585 4578 4175 5274 5669 хлопці
5. 3 2 zhdanilaa Вінницька м.Ладижин Ладижинська ЗОШ №2 10б клас 22894 3225 5000 4631 4673 5365 хлопці
6. 1   Zvarych2007 Львiвська м.Львів Львівська СЗШ №32 8б клас 20795 3552 4573 3435 4927 4308 хлопці
7. 2 3 Xoma4ok Сумська м.Конотоп Конотопська гімназія 11а клас 19987 3221 4259 2992 4982 4533 хлопці
8. 1   bogmail Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 8 клас 19746 3459 4017 3601 4067 4602 хлопці
9. 3 4 marchik7002 Полтавська м.Полтава Полтавська гімназія №33 8в клас 19260 3124 3807 3281 4543 4505 хлопці
10. 4 5 Mataschuk22 Вінницька Іллінецький р-н Іллінецький НВК ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія №2 8б клас 19228 2903 3721 3803 4739 4062 хлопці
11. 1   sergey2004 Кіровоградська Новомиргородський р-н Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст №3 11 клас 19108 2999 4430 2738 4225 4716 хлопці
12. 1   Storozhyshyn Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 8а клас 16083 2755 3482 3123 2842 3881 хлопці
13. 4 6 NazarTahtai Сумська Роменський р-н Хмелівський НВК 8 клас 16077 2696 3077 2955 3897 3452 хлопці
14. 5 7 levad Сумська Роменський р-н Хмелівський НВК 8 клас 15842 2551 2874 2587 4506 3324 хлопці
15. 1   vaga259 Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 8б клас 15284 2673 3250 2234 3424 3703 хлопці
16. 2 8 Korniuk2008 Дніпропетровська м.Дніпро ССЗШ №22, м.Дніпро 7в клас 14535 2586 2947 2646 2678 3678 хлопці
17. 3 9 turm519 Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 8а клас 14447 2707 2723 2837 3100 3080 хлопці
18. 1   ArsenKokudak Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» 7 клас 14292 2845 2583 2554 2520 3790 хлопці
19. 2 10 Ertyu Кіровоградська м.Олександрія НВК «ЗНЗ I-III cтупенiв №19-ДНЗ «Лiсова казка» м.Олександрія 10а клас 13721 2815 2828 2411 2963 2704 хлопці
20. 2 11 MAKCIM_Achi Миколаївська Новоодеський р-н Антонівська ЗОШ-І І-ІІІ ст 8 клас 13528 2290 2811 2624 2757 3046 хлопці
21. 2 12 kytsun_11M Хмельницька м.Хмельницький Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки 11 клас 13434 2640 2540 2779 2454 3021 хлопці
22. 1   Dmytryk2005 Рівненська Рівненський р-н Зорянський НВК школа-гімназія 10 клас 12672 2414 2760 1920 2436 3142 хлопці
23. 4 13 g3v617 Дніпропетровська м.Дніпро Гімназія №3, м.Дніпро 11а клас 12421 2877 2798 1889 1610 3247 хлопці
24. 5 14 Gleb2007 Дніпропетровська м.Павлоград Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст №7 7а клас 12241 2532 2574 2553 1967 2615 хлопці
25. 2 15 Nasik Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» 10б клас 12215 2361 2666 2372 2116 2700 хлопці
26. 3 16 CherpitaM Черкаська Христинівський р-н Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст №1-ліцей» 8 клас 12145 2292 2054 2327 1715 3757 хлопці
27. 4 17 Artem3225007 Черкаська Золотоніський р-н Пальмірська ЗОШ 9 клас 12117 2720 1954 2053 2135 3255 хлопці
28. 2 18 gymnasia59 Рівненська Здолбунівський р-н Здолбунівська гімназія 8б клас 11800 2293 2294 1950 2360 2903 хлопці
29. 3 19 lyalyaivan Рівненська Гощанський р-н Гощанська гімназія 11 клас 11409 1826 2086 1890 2433 3174 хлопці
30. 3 20 sasha1789 Хмельницька м.Старокостянтинів Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 10б клас 11274 1912 2010 2534 2488 2330 хлопці
31. 1   vadimfutbol24 Чернівецька м.Чернівці Чернівецький ліцей-інтернат 9а клас 11125 1923 2443 1736 2341 2682 хлопці